Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: Jacksonville

@abrakadabra abd için geçerli değil bence. hele de bekar birisi için hiç değil diye düşünüyorum. tabi yaşamadan bilemezsiniz ama ben türkiye de son 5 yılda tam 4 kez taşınan birisi olarak söylüyorum... şimdiki amacım abd ye taşınmak... eşim de artık sabit kalalım diyor ama bakalım kısmet dedim. önce kendimize bir yer bulalım da sonrasına bakarız dedim...

Tam benlik o zaman bu taşınma işi 😂 dediginiz gibi bekar birisi için sorun olmaz hatta kendi adima soyluyorum taşinmak gayet eglenceli olur yeni bir düzen yeni çevre yeni komuşular demek umarim Amerikada da nasip olur 👐

• Jacksonville de Delivery işleri yapan arkadaşlar varmı? Eğer varsa ortalama günlük kazançları nelerdir ?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   hadi-BE hadi-BE 

• Bu ileti silindi!

• Jacksonville tarafında yaşayan arkadaşlar IT ya da yazılım alanında iş fırsatları nekadar var acaba bilgi verebilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atılay-Yeşilada aynı konuyu birden fazla yerden yazarsan insanlar sana nereden cevap yazacaklar bilemezler. Ondan asıl konuya yazdın diğer başlıklara yazman sadece kirlilik yaratır.

• Florida bölgesine baktığım için ondan dolayı Jacksonville şehrinde yaşayan kişilere de bir sormak istedim ama tabiki haklısınız. Doğru diyorsunuz.

• Bu konuyu biraz guncelliyelim. Jax hakkinda bilgisi olanlar veya orada yasayanlar katki yaparsa sevinirim. Yasamak icin uygun bolgeleri arastiriyorum.

• Selam arkadaşlar önümüzdeki hafta jax tarafına ailemle taşınmayı düşünüyorum. 12 ay iş konusunda şehrin potansiteli nasıl?? Herkeze sevgiler

• Ben 2 senedir jax'te yasiyorum. ilk geldigim sene bir gas station da cashier olarak calistim 2. sene Fedex'te delivery driver olarak calismaya basladim. ilk geldigim sene yani 2022 de 800 dolar kira verirken bu sene 1000+ vermeye basladim ve evler giderek daha da pahalaniyor. Is imkanlari fena degil, neredeyse hic doordash,uber vs yapmadim o konuda bilgim yok fakat yapan insanlari fena olmadigini soyluyor. Florida'da firtina olunca cogu zaman jax cok etkilenmiyor(32216 yasiyorum).

• @Ilker-Aydınlı merhaba ... güvenlik açısından nasıl acaba ? çocuklar için uygun bir bölge mi ? sağlık konusunda iyi midir ?

• @Ilker-Aydınlı size nasıl ulaşabilirim acaba, tel no yazsam müsait olduğunuzda 5 dk zaman ayırabilirmisiniz, teşekkürler!!

• @serel 1 milyonluk şehir her türlü curcuna mutlaka vardır ama yaşam maliyetleri düşük ve bu gerçekten büyük bir avantaj. Crime olayları nasıl bilen arkadaşlar yazabilir. Bizde 3 kişilik 1 aileyiz. Umarım hersey güzel olur!!

• Merhaba arkadaslar bizde Jacksonville tasinmayi dusunuyoruz esimle. Turizm isiyle mesgulum.bana hangi bolgeleri onerirsiniz yerlesmek icin? Ayrica aramizda otelci arkadaslar var mi acaba?

• @eray26 Otelcilik düşünüyorsan orlanda tarafları daha iyi iş açısından iş olanakları dahafaxla büyük oteller orada

• @Cancan peki yasam maaliyeti acisindan neresi hangi sehir daha mantikli ?

• @eray26 👍 Eray Bey irtibatta kalalım

• @ATS16 deneyimlerinizi bekleyecegim 🙂

• @eray26 jacksonville, Orlando, Miami göre yaşan açısında daha uygun, güzel bir iş tutturursan geçinip gidersin

• Jacksonville 100.000 $ gelirin vergiler ve yaşam giderleri düşüldükten sonra satın alma gücü sıralamasında ABD şehirleri arasında 8. sırada .
    Bu sıralamada ilk 10 daki 5 şehir Texasda.

Yayın tarihi mart 2024 , güncel veri yani.

• @Cancan buyuk ve pahali yerlerden ziyade kucuk,sessiz ve sakin bir yer tercih ediyorum. Jacksonville de turizm acisindan iyiyse is sikintimda olmaz diye dusunuyorum.

Benzer Başlıklar

• 7
  • 65
  • 28
  • 659
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |