Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gonderi basliklarinin en altinda takip et-etme ve sustur var-mis. Susturu yeni kesfettim. Bundan sonra aktif olarak kullanacagim 🙂

• ⭐⭐⭐

Sn @crazycells
    Acaba "Ignore User" plugini (nodebb-plugin-ignore-users) eklemek mumkun olur muydu ? Herhangi bir dependency veya dependent yok, kolaylikla uygulanabilecektir kanimca. (Elbette versiyon uyumlulugu konusunda bilgim yok)
    Foruma cok yararli olacagini dusunuyorum.

nodebb-plugin-ignore-users
    If you have an user ignored, you will not see his posts, you will see a generic text telling you that user is ignored and the posts will appear faded itself.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@freeworld Sustur Secenegi içinde söyledi:

Sn @crazycells
    Acaba "Ignore User" plugini (nodebb-plugin-ignore-users) eklemek mumkun olur muydu ? Herhangi bir dependency veya dependent yok, kolaylikla uygulanabilecektir kanimca. (Elbette versiyon uyumlulugu konusunda bilgim yok)
    Foruma cok yararli olacagini dusunuyorum.

nodebb-plugin-ignore-users
    If you have an user ignored, you will not see his posts, you will see a generic text telling you that user is ignored and the posts will appear faded itself.

Tamamdir, ekledim. 🙂

Eklenti hem bilgisayarda, hem telefonda calisiyor.

Dileyen, yazilarini gormek istemedigi forum uyelerini isminin yanindaki "engelli goz" isaretine tiklayarak susturabilir. Susturduktan sonra yine ayni sekilde "goz" isaretine bakip iletileri acabilirsiniz.

"Downvote" olmus iletileri saydamlastiran eklentiyle cakismis gorebildigim kadariyla... bu problemi cozebilirsek cozeriz, cozemesek de sorun degil, "ignore user" eklentisi daha cok gerekli 🙂

• ⭐⭐⭐

@crazycells harikasınız. Hemen yararlandım.

• bu başlığı görmeden önce merak edip basmışlığım ve istemeden susturmuş olduğum forum üyeleri olabilir. kimleri susturduğumu görebileceğim bir ayarlar menüsü gibi bir menü var mıdır yoksa ben kimseyi susturmamış mıyım? 🙂

• @crazycells Sustur Secenegi içinde söyledi:

"Downvote" olmus iletileri saydamlastiran eklentiyle cakismis gorebildigim kadariyla... bu problemi cozebilirsek cozeriz, cozemesek de sorun degil, "ignore user" eklentisi daha cok gerekli 🙂

Dün bu silik gözükme durumunu mesajın silinmiş olması ile karıştırdım ve gergin bir ortamda birisine cevap yazacaktım az kalsın. Son anda farkedip yazmadım 😁
    Kendi mesajlarımızı sildiğimizde mesajı silik olarak gördüğümüz için karıştırdım sanırım. Bu sebeple bence hayırlı olmuş çakışması 😂

• @volkanu Sustur Secenegi içinde söyledi:

@crazycells Sustur Secenegi içinde söyledi:

Dün bu silik gözükme durumunu mesajın silinmiş olması ile karıştırdım ve gergin bir ortamda birisine cevap yazacaktım az kalsın. Son anda farkedip yazmadım 😁
    Kendi mesajlarımızı sildiğimizde mesajı silik olarak gördüğümüz için karıştırdım sanırım. Bu sebeple bence hayırlı olmuş çakışması 😂

@VolkanU ben sizin alıntıladığınız postu göremiyorum mesela. sanırım o postu yazan kişiyi yanlışlıkla ignore etmişim 🙂

• @loser o kişiyi ignore ettiyseniz bu forumun yaklaşık %50'sine denk gelen bilgi kaynağını göremeyeceksiniz demektir 😁 düzeltin bence 🙂

• @crazycells mi o? ama yukarıdaki postlarını okuyorum, çok ilginç.

• @loser evet ta kendisi
    Herhalde teknik bir arıza oldu o zaman 🙂

• Nerde bu göz işareti ya bende @crazycells'i ignore etmek istiyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@loser Sustur Secenegi içinde söyledi:

bu başlığı görmeden önce merak edip basmışlığım ve istemeden susturmuş olduğum forum üyeleri olabilir. kimleri susturduğumu görebileceğim bir ayarlar menüsü gibi bir menü var mıdır yoksa ben kimseyi susturmamış mıyım? 🙂

Evet, var; ama bir nedenden dolayi liste calismiyor su anda, ben bu kisim calismaya baslayinca tekrardan duyuru yaparim. Fakat fonksiyonda bir sikinti yok 🙂

Birini susturunca zaten sayfada da gorebiliyorsunuz:

alt metni

Orada nick'in yanindaki goz isaretine tiklayinca yine kisinin iletilerini gormeye baslayabilirsiniz. Dolayisiyla ara ara duymak istemediginiz kisileri susturup, sonrasinda tekrar blogu kaldirip duymaya devam edebilirsiniz 🙂

• Ikinci defa kullandigim secenektir. Malum herkesin vakti degerli. Emek ve goz nuru da var. O yuzden hatali oldugunu dusundugum bir ana fikre mudahil olup buyuk olasilikla orta yasi gecmis birisine durumu izah ederken -sonucun degismeyecegi olasiligini hesap ederek- zaman ve enerji (iki tarafinda) kaybina sebep vermemek icin uzak duruyorum.
    Bu secenek cok guzel oldu. Forum gittikce daha kullanisli oluyor.
    🙂

• @crazycells Sustur Secenegi içinde söyledi:

ek istemedigi forum uyelerini isminin yanindaki "engelli goz" isaretine tiklayarak susturabilir. Susturduktan sonra yine ayni sekilde "goz" isaretine bakip iletileri acabilirsiniz.

peki oda bizi gorebilecek mi? 🙂

• @semavi Konudaki sustur benim kullandigim. Miss gibi. Aslinda bir kullanicinin bizi gormesini de engellesek harika olabilir.

• Bu seçeneği yeni öğrendim yanlışlıkla tıklayıp susturduğum Kişiler varsa nereden görebilirim bunu

• @crazycells tebrikler 🙏🏻

• @caglaror Sustur Secenegi içinde söyledi:

@semavi Konudaki sustur benim kullandigim. Miss gibi. Aslinda bir kullanicinin bizi gormesini de engellesek harika olabilir.

Bende bundan bahsettim 🙂

Daha önce birini susturdum... Ben görmedim ama adam beni gördüğü için arkadan salladı 🙂 yani ne o beni nede ben onu gormemeliyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hayir, birbirini karsilikli gormeme gibi bir durum yok maalesef.

Bir kullaniciyi goz isaretine tiklayip susturdugunuzda kendisine bildirim gitmiyor, sadece siz o kisinin yazdiklarini goremiyorsunuz ve tum iletilerinin yerine -yukaridaki iletimde gorebilirsiniz- "Bu kisiyi susturdugunuz icin iletilerini goremiyorsunuz" yazisi (ingilizcesi) cikiyor. Bu yaziyi gorebiliyorsaniz kisiyi susturdugunuzu anlayabilirsiniz. Eger tekrar iletileri gormek istiyorsaniz yine goz isaretine tiklayip bunu yapabilirsiniz. Ne sustururken ne de sesi geri acarken, karsi tarafa bildirim gitmiyor. Fakat birini sustursaniz da, o kullanici hala sizin yazdiklarinizi gorebilir, bilginize.

Denemek icin benim su anki iletimi kullanabilirsiniz. Birini susturdugunuzda iletilerin nasil gorundugu anlamis olursunuz. Sonrasinda tekrar sesimi acmayi unutmayin 🙂 benim ya da herhangi bir moderator hesabinin yazilarini gorememek sizi forum kurallarindan muaf ya da dokunulmaz yapmiyor, belirtmis olayim... 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |