Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Birazda geyik yapalım demi ama.......
    Arkadaşlar evet başlıktan da anlaşılacağı üzeri size bir sorum var. 🙂 Yılbaşı milli piyango bileti size çıksa 3 çocuk var ilkokul, ortaokul, lise Amerika'da hangi eyalette yaşarsınız.. Yatırım yaparak gidiyorsunuz ve gene çalışacaksınız.

Not : Lütfen o kadar parayla Türkiye'de yaşarım yaklaşımında bulunmayın olayımız bukadar çok parayla iyi bir eğitim ve iyi bir hayat için Amerika'da neresi teşekkürler..
    (BANA ÇIKACAKTA NEREYE GİTSEM DİYE BAKIYORUM) :)))

• ⭐⭐

Tam bilet ile ikramiyeyi kazandiginiz bir senaryoda, elinize yaklasik 10 milyon $ gececek. 😲 Her yerde yasanir bence 😀

• Benim planım değişmez gibi sadece daha iyi araba daha iyi site vs. olur. Bu arada bana çıkarsa bir çok kişinin greencard masrafları (vize doktor ssn vs.) benden. 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Boulder colorado - sedona arizona- albuquerque nm- tempe az' de dag başında komşusuz rahatsız eden olmayan biryerde kayaların üstünde veya kaktüslerin arasında 5 6 garajlı içinde iki tane lift olan. Yaşam alanı minimalistik olan 150 metrekare yeter. Bahçede bir adet endless pool olan biryer isterdim..Geri kalanıyla ihtiyac sahiplerine yardım ederdim

• ay bilmem ki... floridaya tasınırdım herhalde. deniz kenarı güzel bir ev. bir de iş kurarım. yeterli :))

• öyle bi durumda kafa nereye ben oraya 🙂 para suyunu çekince tekrar Houston'a 😃

• @deejake Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Benim planım değişmez gibi sadece daha iyi araba daha iyi site vs. olur. Bu arada bana çıkarsa bir çok kişinin greencard masrafları (vize doktor ssn vs.) benden. 🙂

Cevap için teşekkürler.
    Maasraflar için teşekkürler ama bana çıkacak :)) ben de size (vize doktor ssn ) + uçak bileti benden 😉

• @calibraturbo Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Boulder colorado - sedona arizona- albuquerque nm- tempe az' de dag başında komşusuz rahatsız eden olmayan biryerde kayaların üstünde veya kaktüslerin arasında 5 6 garajlı içinde iki tane lift olan. Yaşam alanı minimalistik olan 150 metrekare yeter. Bahçede bir adet endless pool olan biryer isterdim..Geri kalanıyla ihtiyac sahiplerine yardım ederdim

Cevap için teşekkürler.
    En çok zorlayan siz olmuşsunuz tebrik ederim. Kazanırsam sizi ayrı tutucam benden sin :)))

• @damladav Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

ay bilmem ki... floridaya tasınırdım herhalde. deniz kenarı güzel bir ev. bir de iş kurarım. yeterli :))

Cevap için teşekkürler.
    Çok Mütevazi bir yaklaşım, saygıyla eğiliyorum..

• @aytac59 Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

öyle bi durumda kafa nereye ben oraya 🙂 para suyunu çekince tekrar Houston'a 😃

Cevap için teşekkürler.
    Çok güzel başladınız. Houston'da bitince Türk Filmi gibi oldu biraz :)))) Yeşil çam :))))

• ⭐⭐

san francisco california olurdu sanırım...

• ⭐⭐

Çıksaydı green card çıkmasını beklemek yerine yatırımcı olurdum herhalde ama şans çok düşük hayal kurmaya değmiyor 🙂

• ⭐⭐

@chromium Green card da da düşük, ikisi de çekiliş sonuçta 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

sagolun hepimiz icin tanridan iyisini dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Milli piyango kazanma ihtimali 10 milyonda 1 imis,

Green Card cekilisinde ise % 0.5-2 arasinda, yine milli piyangoya gore ihtimaller daha yuksek 🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/629/turkiye-ve-azerbaycan-ile-ilgili-green-card-cekilis-istatistikleri

sayin @Rüzgar sorunuzu cevaplamak gerekirse, ben NY'a bir ev alirdim 🙂 sonra bir ev de yatirim amaciyla yine New York'un Harlem bolgesinde alirdim ve degerlenmesini beklerdim.

• benim tercihim california olurdu sanırım..iktisatçı olmama rağmen o kadar parayı çok iyi kullanabileceğimi düşünmüyorum fakat kızım için iyi bir eğitim öğretim hayatı benim için herşeyden daha değerli olurdu herhalde ...

• ⭐⭐

@rüzgar Ben bu soruya cevap verebilecek kadar ABD'yi tanımıyorum. Önce tanımaya, öğrenmeye zaman ayırır, bu kararı daha sonra verirdim.

Tek bildiğim sıfır bir araba alacak olmam. 🙂 İkinci elle araç alım derdinden kurtulurdum. Ford Mustang ile bir test sürüşü yapmadan araç almazdım. 🙂

• @saulgoodman en doğru cevap seninki olmuş valla..türkiyede ki araştırmalarımız sonucu eyalet tahmininde bulunuyoruz fakat gidince herşey farklı olur tabi..

• @chromium Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Çıksaydı green card çıkmasını beklemek yerine yatırımcı olurdum herhalde ama şans çok düşük hayal kurmaya değmiyor 🙂

Cevap için teşekkürler.
    Böyle bir durumda yatırımcı olarak gitmek en mantıklısı size katılıyorum. Çok gariptir hayal bile kuramaz olmuşuz. :)))

• @crazycells Yılbaşı Milli piyango içinde söyledi:

Milli piyango kazanma ihtimali 10 milyonda 1 imis,

Green Card cekilisinde ise % 0.5-2 arasinda, yine milli piyangoya gore ihtimaller daha yuksek 🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/629/turkiye-ve-azerbaycan-ile-ilgili-green-card-cekilis-istatistikleri

sayin @Rüzgar sorunuzu cevaplamak gerekirse, ben NY'a bir ev alirdim 🙂 sonra bir ev de yatirim amaciyla yine New York'un Harlem bolgesinde alirdim ve degerlenmesini beklerdim.

Sayın @crazycells Her konuda hızır gibi yetişiyorunusuz. Grupta arkadaşlar hayal bile kurmakta zorlanıyor. Her zamanki gibi hayalin bile en aydınlatıcı olanı sizden gelmiş teşekkürler. :)))))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |