Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar Gözümden ameliyatlı olduğum için basvuruyu son ana kadar bırakmak zorunda kaldım yalnız söyle bir sorunum var. Tek gözüm dışa doğru kayık bir halde olduğu için bu şekilde başvurmam sorun yaratır mı ? Kabul olur mu çünkü bu kayma geçiçi de olabilir kalıcı da ( forumda sorunum cevabını bulamadığım için post açtım. Eğer varsa link ile yönlendirirseniz sevinirim.)

• Hiç bir problem yaratmaz arkadaşım. Allah acil şifalar versin geçmiş olsun.İnşallah kazanırsan iyileşmiş biçimde mülakata gidersin.

• @leningrad Basvuru fotoğrafı ( sağlık sorunu ) içinde söyledi:

Arkadaşlar Gözümden ameliyatlı olduğum için basvuruyu son ana kadar bırakmak zorunda kaldım yalnız söyle bir sorunum var. Tek gözüm dışa doğru kayık bir halde olduğu için bu şekilde başvurmam sorun yaratır mı ? Kabul olur mu çünkü bu kayma geçiçi de olabilir kalıcı da ( forumda sorunum cevabını bulamadığım için post açtım. Eğer varsa link ile yönlendirirseniz sevinirim.)

Geçmiş olsun

• Sağ olun arkadaşlar. Büyük ihtimalle kabul olmayacak fotoğraf baya kurallara uygun ama baya kötü görünüyordu teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@leningrad merak etmeyin, bir problem yasamazsiniz. Gecmis olsun. Lutfen sorulariniz icin forumdaki ilgili konulari kullanmaya calisin.

Benzer Başlıklar

• 32
  • 6
  • 57
  • 26
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |