DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @eko ne güzel haber gözünüz aydın

• @Bernur gözünüz aydın tebrikler

• @ecom çok teşekkürler 🙏😊

• @ecom çok teşekkürler.

• Herkese merhaba
    Öncelikle Ağustos ayında mülakat almış tüm arkadaşları tebrik ederim ve şansınız bol olsun
    Sizlere mülakat sürecimden bahsetmiştim.
    11 Haziranda mülakata girmiş ve eksik evraktan işlemim uzamıştı. Bayram öncesi istenilen eksik evrağı teslim etmiştim ve cuma günü yıllardır beklediğim güzel haberi aldım. Green cardım onaylandı ve pasaportuma basıldı. Şükürler olsun yıllardır beklediğimiz an geldi.
    Sizlere veda etmeden önce bu forumda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür etmek isterim. Öncelikle bize böyle bir imkan sunduğu için @crazycells teşekkür ederim. Sonrasında forumda defalarca konuştuğumuz kader arkadaşlığı yaptığım ve mülakatta tanışma fırsatı bulduğum güzel insanlar @ecom @moonlight @Seher-Gürel ve uzayan bu süreçte bana bir kez daha kader arkadaşlığı yapan @gizemaö çok teşekkür ederim. Sizin gibi güzel insanlarla tanıştığım için çok mutluyum umarım bu verdiğimiz en uzun ve yorucu tek sınavımız olur. Herkesin yeni hayatında yolu açık olsun. Ben Floridada olucam gelirseniz her zaman beklerim.
    Süreci devam eden arkadaşlara da sabır ve bol şans dilerim. Umarım herkesin süreci bizimkinden daha kısa olur ve tez zamanda ailenize kavuşursunuz.
    Hoşçakalın Yeşilkartforum ailesi. Şansınız bol olsun.

• Bu ileti silindi!

• @itsmebb yeni hayatınızda mutluluklar sizinle beraber başlamıştık bu sürece bukadar uzamasına üzüldüm ama amerikaya adım attığınızda bu günler unutuluyo hemen yeni bir serüven başlıyo oda aile hasreti türkiyede kalmakta zor burda yaşamakta adapte olmak 1 yıl sonra herşey daha güzel oluyo ama yolunuz açık olsun

• @itsmebb hayirli olsun cok guzel haber yeni hayatinizda sans ve mutluluk sizinle olsun🙏🏼

• @itsmebb harika bir haber nihayet bitti. Yolun açık herşey gönlünce olsun arkadaşım.

• Herkese Merhaba , bende diğer arkadaşlar gibi 11 Haziranda mülakata katıldım. Evraklarımda eksikler ve mülakatta bazı yanlış anlaşılmalar olduğu için sürecim uzadı. Eksik olan evrakları sevgili @ecom ’un avukatıyla tamamladık ve vakit kaybetmeden gönderdik. 15 haziranda pasaportum Ankara’da idi. Bugün itibariyle vizem basılmış şekilde pasaportumu aldım. İnanılır gibi değil ama 4 senelik sıkıntılı sürecimiz bitti. Umarım bekleyen herkes kısa süre içinde ve sorunsuz şekilde vizesini alır. Sevgili kader ortaklarım , @ecom @moonlight @itsmebb sizlerle bizzat tanıştığımıza çok memnun oldum. Bu süreci beraber geçirdiğimiz gibi mülakat gününü de birlikte hoş sohbet eşliğinde geçirdik. Sayenizde tüm stresim , gerginliğim ve heyecanım azaldı 🙏🏻. İnşallah sizlerle orada da görüşmek dileğiyle. Bu süreçte birbirimize danıştığımız fikir alışverişi yaptığımız tüm herkese çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun.

• @gizemaö bir guzel haber de sizden geldi, hayirli ugurlu olsun iyi sanslar ve mutluluklar diliyorum🙏🏼

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |