Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana birde mailmi geleccek yoksa girip kendimizmi kontrol etmeliyiz ve nereden giris yapabilirim

• @civan1453

1. Evraklarınızı gönderdiniz ve Congratulations Records indicate emaili aldınız mı bu emaili ne zaman aldınız, eğer bu emaili almamışsanız bir mülakat tarihi alamazsınız

2)Eğer imzanınzdaki evrak onay tarihi "congratulations records indicate" emaili ise kendi grubumuzda yaklaşık 1 ay sonra evrak onay emaili almışssınız, mülakatınız ocak ayına kalmış olabilir

3)Mülakat tarihi için bir email beklemenize de gerek yok, bazen bu emailin gelmediği durumlar olmuş
    Siz dvlottery.state.gov/ESC adresine confirmation number ile girip, kazandığımız sayfayı bir kontrol edin, eğer bir mülakat tarihi almışsanız burada görebilirsiniz

1. Eğer şüpheleniyorsanız KCC yi arayıp mülakat tarihinizi sorabilirsiniz

• @Muhtaradana Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

07/10/2019 TARIHINDE BU MAILI ALDIM

• @Muhtaradana Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @civan1453 evraklarınızın eksiksiz oldugunu bildirmişler , hayırlı olsun. şimdi numaranızın current olmasını beklemelisiniz. yanılıyor muyum @Muhtaradana ?

• merhaba belgelerimi arşiv kayıtsız gönderdim gelen mailde arşiv kayıtlı veya kayıtsız belirtmediği için bir sorun olur mu?

• @civan1453
    Mülakat tarihi, yeri ve saatini dvlottery.state.gov/ESC adresine confirmation number ile girip, kazandığımızı öğrendiğimiz sayfada görebilirsiniz

• @jacklendo olabilir,
    Adli sicil belgesi arşiv kayıtlı olmalı,
    Nufus kayıt örneğide vukuatlı olmalı

Bu belgeleri e devletten temin edip, tüm evrakları birlikte tekrar göndermeniz de fayda var

KCC ye gönderdiğimiz belgeleri mülakattada sunacağız çünkü

• teşekkür ederim. tekrar ek olarak bir mail attım

• Sayın @Muhtaradana @bolatmali mülakat öncesi elçilikten gönderildiği söylenilen belge talep listesine ilişkin e-posta bize henüz ulaşmadı. Mülakatımız 8 Kasım. Bu e-posta herkese ulaşıyor mu? Takriben kaç gün önce ulaşıyor? Bu konuda bilgisi olanlar da cevap verirse çok sevinirim. Sayın @harikeyn kendisine iletildiğini söylemiş. Ne zaman geldi size acaba e-posta?

• @lawyer40 bu email çok da önemli değil, aynı kalıpta mülakata girecek herkese aynı şekilde gönderiyorlar sayın @bolatmali size bu email mülakattan kaç gün önce gelmişti

• @lawyer40 merhabalar bizede gelmedi pazartesi günü birine mail atmışlar bence bizede bu hafta içi gelecektir.

• ⭐⭐⭐

@irem-begum @lawyer40
    Bu mail çok önemli değil sayın @Muhtaradana dediği gibi. Sadece getirmeniz gereken evrakları bir daha hatırlatıyor. Farklı bir evrak istenmiyor.
    Sizlerede gelecektir muhakkak.
    Benim 1 kasım mülatım için 22 Ekimde geldi bu mail.

• @bolatmali teşekkür ederim geri dönüşünüz için,1 kasımda güzel haberlerini bekliyor olacağız, inşaallah bu aşamayıda sıkıntısız atlatırsınız tüm arkadaşlarımla beraber

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |