Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@mthin816, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, 2020 talihlisiyiz. Eşime Kcc'de evrakların yönlendirilmesi ile ilgili mail geldi. Eşim ve ben tek bir mail üzerinden mi tüm evrakları yönlendirmeliyiz? Yani talihlinin mail adresinden mi göndermeliyiz tüm evrakları? Son olarak forumda fotoğraftan bahsedilmiş. Bu aşamada herhangi bir fotoğraf gönderimi yapılıyor mu? Teşekkürler.

Eğer 30 mb sınırını aşmıyor ise tek mail olarak tüm evrakları ekleyerek cevaplayın.
    Talihlinin mail adresinden gönderin.
    Fotoğraf mailde değil, mülakatta gerekiyor.

• ⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, 2020 talihlisiyiz. Eşime Kcc'de evrakların yönlendirilmesi ile ilgili mail geldi. Eşim ve ben tek bir mail üzerinden mi tüm evrakları yönlendirmeliyiz? Yani talihlinin mail adresinden mi göndermeliyiz tüm evrakları? Son olarak forumda fotoğraftan bahsedilmiş. Bu aşamada herhangi bir fotoğraf gönderimi yapılıyor mu? Teşekkürler.

Eğer 30 mb sınırını aşmıyor ise tek mail olarak tüm evrakları ekleyerek cevaplayın.
    Talihlinin mail adresinden gönderin.
    Fotoğraf mailde değil, mülakatta gerekiyor.

Şuradanda yardım alabilirsiniz bu konuda;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri?page=1

• @huseyın-d onay maili nasıl bir şey örneği varımıdır?

• @bolatmali çok teşekkürler.

• @Mesutkaya şu an için bende nasıl bir şablon bilmiyorum, daha deneyimli forumdaşlar sizi bilgilendirecektir.

• ⭐⭐⭐

@Mesutkaya, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@huseyın-d onay maili nasıl bir şey örneği varımıdır?

Case Number: 2020EU00XXXX

Dear XXXXXXXX:

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center. 
    Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.
Email: [email protected]

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
    This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Official - Privacy/PII 
    UNCLASSIFIED

Official - Privacy/PII 
    UNCLASSIFIED

• 15 Ekimde evrak talep maili aldım 16 Ekimde evraklarımı gmail hesabım üzerinden ( talep mailini aldığım adres) KCC ilettim 2 gün içinde otomatik mail gelmeyince 18 Ekimde tekrar gönderdim yine mail gelmeyince Bugün denemek amaçlı şirket mailim üzerinden evrakları KCC ilettim dk sonra evrakların işleme alındığına dair mail geldi. Farklı mail adresi üzerinden evrakların gönderilmesi sorun olur mu acaba ? sistemde kayıtlı mail adresinden tekrar göndermeli miyim ?

2af6b980-aee7-4666-aa01-706a214375b0-image.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adama, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba,

Ben bir cifte vatandasi olarak (Bir Afrikanin bir ulke Varandasi ve TC vatandasiyim), Turkiyede esim ve cocuklarimla mulakatimiz yapabilmemi mumkun mudur? Yada illahi afrikaya mi gitmemiz gerekiyor?

Tesekkurler

Turkiye'de mulakata girebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Merhaba tekrar, Kcc' ye atılacak evrak mailini her bir aile bireyi için Green Card çıkan aile üyesinin mail adresinden mi atmamız gerekiyor. Yoksa Ds 261 doldururken her aile bireyinin yazdığı kendi mail adresinden mi?

Bu konunun ilk iletisini okumalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrt01, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar merhaba. iki sorum olacak öncelikle ds-260 formunu doldurduktan ve gönderdikten sonra oturduğum adresten taşındım bunu güncelleme gerekiyor mu? ikinci sorum case number'ın current olduğuna nereden bakıyoruz?

Suradan bulteni takip edebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/bulten/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@uoner01, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

15 Ekimde evrak talep maili aldım 16 Ekimde evraklarımı gmail hesabım üzerinden ( talep mailini aldığım adres) KCC ilettim 2 gün içinde otomatik mail gelmeyince 18 Ekimde tekrar gönderdim yine mail gelmeyince Bugün denemek amaçlı şirket mailim üzerinden evrakları KCC ilettim dk sonra evrakların işleme alındığına dair mail geldi. Farklı mail adresi üzerinden evrakların gönderilmesi sorun olur mu acaba ? sistemde kayıtlı mail adresinden tekrar göndermeli miyim ?

2af6b980-aee7-4666-aa01-706a214375b0-image.png

Zaten ulastigini yazmislar, o nedenle ayni dokumanlari bir daha gondermenize gerek yok.

• @crazycells Teşekkürler

• ⭐⭐⭐

Sayın @crazycells

Bir arkadaşımızın sorusunu sizlere iletiyorum;
    Ais kaydı yaparken isim ve ya soy ismin Pasaportta yazıldığı gibi istenmesine rağmen ingilizce karakter olarar yazmak bir sorun oluşturur mu?
    Ais kaydında yapılan bir yanlış durumunda formu düzenlemek için bir yol var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sayın @crazycells

Ais kaydı yaparken isim ve ya soy ismin Pasaportta yazıldığı gibi istenmesine rağmen ingilizce karakter olarar yazmak bir sorun oluşturur mu?
    Ais kaydında yapılan bir yanlış durumunda formu düzenlemek için bir yol var mıdır?

sorun olmaz. Onemli olan konsolosun pasaportu gonderebilecegi bir adresin AIS'te yer aliyor olmali... Konsolos sizin kaydinizi, DS260 form numarasi, pasaport numarasi, isim vs. ile de bulabilir...

• ⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Sayın @crazycells

sorun olmaz. Onemli olan konsolosun pasaportu gonderebilecegi bir adresin AIS'te yer aliyor olmali... Konsolos sizin kaydinizi, DS260 form numarasi, pasaport numarasi, isim vs. ile de bulabilir...

Cevaplarınız için teşekkür ederim

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Dear XXXXXXXX:

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center. 
    Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
    This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

Official - Privacy/PII 
    UNCLASSIFIED

Official - Privacy/PII 
    UNCLASSIFIED

Ben bu mail yerine, DS260 submitleyip, KCC belgelerimi mail üzerinden gönderdikten sonra ; The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents. This email address, [email protected], is only used for applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa applications. [email protected] does not respond to inquiries. If you have any Diversity Visa related questions, please email [email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry.

You should expect an email from KCC in the next 3-6 weeks. If you do not hear from KCC after 6 weeks, please contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview.

Mailini aldım, bu mailden bir sonraki adım sanırım bu onay maili, değil mi?

Sevgiler,

• DV2020 Mulakat Deneyimleri başlığı altında mülakat deneyimleri haricinde herşey mevcut mülakat giren arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.. 1 ekimden itibaren mülakata girmiş bir çok arkadaş burada tecrübelerini paylaşmadan..işini görüp kaçmiş anlaşılan..ayrieten tecrübelerini paylaşan arkadaşlar var onlarada teşekkür etmek isterim..evraktır maildir kentcuky dir bu gibi yerlerle olan yazışmalar mülakat deneyimlerindemi paylaşılmalı yoksa bekleme odasındamı..?*

• ⭐⭐⭐

@heroinchains, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Dear XXXXXXXX:

Official - Privacy/PII 
    UNCLASSIFIED

Official - Privacy/PII 
    UNCLASSIFIED

Ben bu mail yerine, DS260 submitleyip, KCC belgelerimi mail üzerinden gönderdikten sonra ; The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents. This email address, [email protected], is only used for applicants to provide the Kentucky Consular Center (KCC) with documents required to continue processing Diversity Visa applications. [email protected] does not respond to inquiries. If you have any Diversity Visa related questions, please email [email protected] with your case number, complete name, and date of birth, as entered on your original entry.

You should expect an email from KCC in the next 3-6 weeks. If you do not hear from KCC after 6 weeks, please contact [email protected] to confirm all of your documents have been received, and you are ready to be scheduled for an interview.

Mailini aldım, bu mailden bir sonraki adım sanırım bu onay maili, değil mi?

Sevgiler,

Evet, bu olacak

• Bugün bende evrak maili aldım en kısa zamanda excell de güncelleme yapacağım

• @Gencovaista TEBRİKLER HAYIRLI OLSUN

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |