Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gezgin34 tebrik ederim, hayırlı olsun

• @huseyın-d temin ettiğinizde hepsini bir gönderebilirsiniz

• @mcivan bu konunun ilk iletisini dikkatlice okursanız sürece hakim olursunuz

• @Muhtaradana teşekkür ederim.

• @Muhtaradana şu siteden kontrol edeyim dedim ancak net bir bilgiye ulaşamadım.

yani ne kadar kalış süresinden sonra istendiğine dair bir bilgi göremedim.

• Merhaba
    2020EU000021XXX dosya numarası ile Haziran ayında DS260 formunu doldurup yolladım fakat KCC den herhangi bir ses çıkmadı ne mail ne sms. Şu ana kadar cevap gelen ve büyükelçilikten gün alabilen kimse var mı cevaplarsanız sevinirim.

• @davut böyle bir e-mail gelmesine gerek yok, mülakattan önce gelen (size henüz gelmeyen e-mail) e-mail içeriğinde zaten sizden istenen belgeler sayılıyor, bu istenen belgeleri DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/58688
    Bu konunun ⬆⬆⬆️ilk iletisinde görebilirsiniz
    Ben sizede bu e-mailin yakın zamanda geleceğini düşünüyorum, ama gelmesede önemli değil, zaten
    bazı talihlilere bu e-mailim gelmediği de oluyor,

• @Muhtaradana, peki maili ne kadar daha beklemek gerekir, mail gelmez ise randevu aşamasına nasıl geçeceğiz yani büyükelçilikten randevu nasıl isteyeceğiz yardımcı olursanız sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EDM, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Muhtaradana Peki randevu aşamasına nasıl geçeceğiz yani büyükelçilikten randevu nasıl isteyeceğiz yardımcı olursanız sevinirim

Bu konunun ilk mesajinda surec ayrintili olarak anlatiliyor, tekrar okumanizi oneririm. Sordugunuz sorudan sureci iyi anlamadiginiz anlasiliyor.

Konsolosluk size bir gorusme randevusu verecek, siz herhangi bir talepte bulunmayacaksiniz. Bunun icin oncelikle case no'nuzun "current" olmasi lazim.

• Merhaba
    Benim case numaram 49*** evrak maili aldım. Pasaportumun tarihi nisan 2020 de bitiyor 2 gün sonraya randevu aldım uzatmak için. Nisan 2020 de kullanım süresi geçecek pasaportumumu göndereyim yeni alıpmı yollamam daha uygun? Bu soru daha önce sorulmuştu ama evrak maili gelince insan panik yapıyormuş:) birde doğum sertifikası yoksa kişinin nerden temin edilebilir? Şimdiden cevaplar için teşekkürler

• Tebrikler. Darısı başımıza:) numaranıza bakılınca acele etmenizi gerektiren bir durum yok gibi, yeni pasaportunuzu göndermeniz daha iyi olur formu açtırmanıza gerek kalmaz sonra. Doğum belgesini e devletten alıyorsunuz, vukuatlı nüfus kayıt örneği oluyor bizdeki karşılığı.

• Bir sorum daha olacak eşime mail gelmedi benim evraklarımla göndermem gerekiyor sanırım bütün belgeleri onun içindemi yollucam

• Asıl talihliye mail geliyor sadece. Eşinizin evraklarını da sizinkiler ile birlikte göndereceksiniz.

• @YılmazY teşekkür ederim

• @Muhtaradanailginize çok teşekkür ederim .evet bizede danışmanlık firması götüreceğimiz evrakların listesini verdi.birde size konsolosluktan mail gelecek.ordada ekstra evrak isterlerse götüreceksiniz dedi.ama mail gelmeyince insan ister istemez kaygılanıyor.

• 5 dakka bundan önce KCC -den email aldım.

• @AnarH tebrikler

• Sıralama 34 k ama bana kcc den mail geldi arkadaşlar normal mi sizce ?
    Bundan sonra ne yapmamız gerekiyor ? Bu konulara baya uzak kaldım

• @utahlı-kedi normal hocam şu an karışık şekilde ilerliyor mailler

• @Hakan-Kadioglu Tamam hocam teşekkür ederim .peki istenen belgeleri ne kada sürede göndermem gerekiyor ? Hızlı göndermem bir fayda avantaj sağlar mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |