Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kafamdakileri yazsam buraya, satırlar yetmez. 🙂

• ⭐⭐⭐

@vulture kafanda kalıcağına burada kalsın yazın okur nasipleniriz . 😉

• @Oktay-İbiş En başta rahat nefes almak istiyorum. Etrafımda asık surat görmek istemiyorum. Hayatıma yön verirken saçma sapan mahalle baskılarına maruz kalmak istemiyorum. İstediğim bir şey olduğu zaman kolay ulaşmak istiyorum. Her gün tv kanalını açtığım zaman siyaset görmek istemiyorum. Başarılarım gölgelensin istemiyorum. Her ortamda adam kayırma görmek istemiyorum. Çalışmak ve en önemlisi hakkımı almak istiyorum..... Diye uzaaaaar gider 😃

• ⭐⭐⭐

@vulture al bendende o kadar insanlar hiç mutlu değil.

• @Oktay-İbiş Tek kelime yeter bize: USANDIK!!!

• ⭐⭐⭐

@vulture haklısın inş en kısa zamanda gideriz.

• @vulture, içinde söyledi: Amerika'ya gitme sebepleriniz ?

@Oktay-İbiş En başta rahat nefes almak istiyorum. Etrafımda asık surat görmek istemiyorum. Hayatıma yön verirken saçma sapan mahalle baskılarına maruz kalmak istemiyorum. İstediğim bir şey olduğu zaman kolay ulaşmak istiyorum. Her gün tv kanalını açtığım zaman siyaset görmek istemiyorum. Başarılarım gölgelensin istemiyorum. Her ortamda adam kayırma görmek istemiyorum. Çalışmak ve en önemlisi hakkımı almak istiyorum..... Diye uzaaaaar gider 😃

ben san franciscoda lyft yapiyorum buyuk sehir olarak bence istanbuldan tek farki insanlarin birine karismamasi (ornek yasam tarzi gibi) gerisi ayni belki buyuk sehirler de durumlar hep aynidir. trafik, karmasa, korna, krililik (sehir merkezi), polis sehri olmasi ve agresiflik hersey ayni. yani eyalet ve sehir tercih ederken bunlara dikkat etmek lazim. ama tv acinca hala siyasetcileri goruyorum cunku turk tvleri izliyoruz 🙂 kopamiyoruz. komik bir ozellik size soyleyim bazi firmalara girerken icerde elemaniniz varsa sizi oneriyorsa bu bir arti olabiliyor duruma sarta gore degisebilir. yani soyle bir ornek verisiyim san francisco county icin is basvurusu okuyordum iceriden bir referans gerekmiyor diye not dusmuslerdi 🙂 ama rahat memlket yasamak icin artilari cok fazla 🙂

• ⭐⭐⭐

@gkhanfeez market işletiyorum ve her gün asık suratlı somurtan tabiri caizse suratsız sinirli agresif bu şekilde bir sürü sayabilirim. artık geriliyor içime atıyorum ama bakıyorumki hep bana zarar yaptığım streste tuzu biberi oluyor. nasip olurda kazanırsak o zaman sakin ama çok sakin olmasın 🙂 sonrası gelir düye düşünüyorum. kıymetli yorumların için ayrıca teşekkür ederim...

• bir sebep daha isterseniz diye eklemek istedim....
    "YÖK, 10 Ekim Perşembe günü yaptığı Genel Kurul toplantısında 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan yaklaşık 2,5 milyon adayı ilgilendiren önemli bir karar aldı. Kurul, bugüne kadar özel yetenek sınavı ile öğrenci alan 14 yükseköğretim programının 2020 YKS’den itibaren merkezi yerleştirme sınavı ile öğrenci almasına karar verdi. “Çizgi Film (Animasyon), Grafik, Grafik Resimleme ve Baskı, Grafik Tasarım, Moda Giyim Tasarımı, Moda Tasarımı, Moda ve Tekstil Tasarımı, Rekreasyon, Spor Bilimleri, Spor Yöneticiliği, Tekstil, Tekstil Geliştirme ve Pazarlama, Tekstil Tasarımı, Tekstil ve Moda Tasarımı” programlarını içeren bu karar tartışma yarattı."

• ⭐⭐⭐

@omertug kardeşim kimse yaşadığı toprakları terketmek istemez ama gerçektende artık insanlar nasıl giderimi düşünmeye başladı.

• arkadaşlar bir yerde video görmüştüm lise öğrencisi bir kız.. hedefini sordular alman vatandaşlığı dedi daha ne olsun sanırım hiç kimse bu coğrafya dan umutlu değil genci orta yaşı hatta yaşlısı herkesin ümidi ve kurtuluşu yurtdışında görür hale gelmesi tabiki üzücü aslında ama gerçekten genel anlamda sıkıntılar insanı bu yöne itiyor beşiktaş ın eski hocası slaven bilic in de dediği gbi türkiye de yetkililerin bilgisi yok bilgili insanların yetkisi yok... e hal böle olunca çoğumuz kümenin dışında bambaşka bir maceraya atılmayı göze alabiliyoruz sanırım. forumdaki herkese her konuda bilgi aktarımları tecrübe ve ileri düzeyde anlayışları için tekrar teşekkürler

• @albayrakkosova 23 Nisan' da bir haber programının canlı yayını olması lazım dediğiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nothing-Man doğa kolejinde okuyan bir öğrenci üniversiteyi köln de okumayı istiyorum

• @Nothing-Man onun gibi birşeydi galiba tam emin değilim açıkçası mesela 23 nisan ulusal egemenlik günü olması da ilginçmiş onu hatırlamıyordum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@albayrakkosova videonun linkini koydum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @ayvalik10 teşekkürler

• @ayvalik10 abi uzatmak için değilde darüşşafaka okul sanırım 🙂 amblem o ve evet 23 nisan @albayrakkosova

• @Nothing-Man :))))))))))

• @Nothing-Man devletin okuttuğu çocuktan birikenler diyelim

Benzer Başlıklar

• 49
  • 349
  • 33
  • 7
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |