Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @harikeyn, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

selam herkese case 3000 lerde 5 kasıma interview tarihi aldık. heycanla bekliyoruz.. gidişimizi okulların kapanmasından sonrasına getirmek için sağlık raporunu şubat gibi teslim edicez.. inşallah hayırlı olur..

Sağlık raporu alma işi mülakattan sonraya bırakılabiliyor mu? Mülakatta o sağlık raporunu da istemiyorlar mı?

• @Selda bırakılabilir, özellikle abd ye ilk girişi ertelemek için sağlık raporunu almadan mülakata giriyorlar

• @Muhtaradana Çok teşekkür ederim 👍

• @vega merhaba , Kendin mi başvurdun yoksa danışmanlık şirketleri ile mi başvurdun ?

• @honesthope abim yapmıştı başvuruyu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@hudaverdi007
    O zaman lise mezunu olduğunu kanıtlayacak tüm evrakları getirmenizi tavsiye ederim, sayın @crazycells Afganistan lise diplomasını yeminli tercümanla ingilizceye mi çevirtmek lazım ve denklik almak gerekiyor mu?
    Sorun yaşanmaması için başka ne tür önlemler alınabilir?

Diplomanin cevirisi yeterli olacaktir diye dusunuyorum.

Zaten boyle durumlarda konsolosluk emin olmazsa, belgeyi Afganistan'daki ABD konsolosluklarina gonderip onlarin fikrini aliyor. Dolayisiyla belgenin gecerli oldugu oyle ya da boyle anlasilabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@miralam, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@hudaverdi007, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Muhtaradana Cevabınız için çok teşekkür ederim.. eşim yabancı ( Afghanistan uyruklu ) ve kendi ülkesinde lise mezun belgesini getirtsek burda tercüme ettirsek, denklik belgesi alsak sağlıklı olurmu ? kafamı kurcalayıp duruyor... bir umut bizede sıra yeter diye 🙂 46xxx

Afganistan lise diplomasi farsce ve inglizce olarak veriliyor, hic bir yerde tercumesi gerekmiyor.

evet, eger ingilizce yaziyorsa o durumda ceviriye gerek yok.

• Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım ds-260'ı doldurduğundaki pasaportunun süresi bitmiş. Şu anda yeni pasaportu var. Değişikliği nasıl yapması gerekiyor ? Mülakatta değiştirmesi yeterli olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafabayram, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım ds-260'ı doldurduğundaki pasaportunun süresi bitmiş. Şu anda yeni pasaportu var. Değişikliği nasıl yapması gerekiyor ? Mülakatta değiştirmesi yeterli olur mu ?

Yeterli olur.

• Herkese merhaba. Talihli benim. Mülakat zamanında yeterli maddi paramız hesabınızda olacak zaten. Mülakatta ikimizinde işsiz olması sorun teşkil eder mi.? @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esranboylu, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Herkese merhaba. Talihli benim. Mülakat zamanında yeterli maddi paramız hesabınızda olacak zaten. Mülakatta ikimizinde işsiz olması sorun teşkil eder mi.? @crazycells

sorun olmaz.

• herkese selamlar excel dosyamızda evrak talep mail için 10 k larda sanırım 5 haneli rakamlara ulaştık
    hepimize hayırlı olsun ve hızla devam edilmesi güzel

• 10 binlerde olan bir kişiye evrak talep maili gelmiş sanırım, bana henüz gelmedi. Diğer 10 binlerde durum ne, gelen var mı arkadaşlar?

• @ozN sizede muhtemelen bu haftalarda evrak talep maili gelecektir.DS 260'ı gönderme tarihiniz ciddi anlamda farketmektedir. 🙂

• Merhaba. Bu sene hızlı mı gidiyor? 34xxx lerdeyiz umut var mı bizim için? 🙂

• @crazycells @Muhtaradana ikinizede ayrı ayrı bilgilendirme için teşekkür ederim. inşallah hepimize sıra yetecek gibi bu sene. case numaramız yüksek.

• Herkese Merhaba
    Bugün Ptt'den pasaportumu aldım. Eşimin kendisi oğlumun kimliği olmadığı için dosyalarını vermediler. Mevcut turist vizemi iptal etmişler. Bir aksilik olmazsa 2 ay içinde gitmeyi planlıyoruz.

• @revab hayırlı olsun demek eşimiz de yanımızda olmalı pasaportu teslim alırken. bilgi için teşekkürler.

• Bu ileti silindi!

• Arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle herkese hayırlı greencardlar diliyorum. Eşim yabancı ülke vatandaşı. Greencard çekilişini o kazandı. Büyük ihtimal Rusya'dan belgeler getirmesi gerecek. Mülakat eğer olursa tabi bu belgeler çeviri ve noter tasdikli olmak zorunda mı? Bir de aşı kartı olayı nasıl çözülür?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |