Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells cevap için teşekkürler .

• 2019'da kaç red verildi , bilginiz var mı acaba ?

tabloya işlemeyi yarım bırakmış ya da red aldı diye sayfaya uğramayan , tabloya girmeyen çoktur diye tahmin ediyorum.
    Ancak önceki yılların tecrübesinden de yola çıkarak bir oran verme ihtimali var mıdır ?

• @CanerM
    Türkiye den bizim bildiğimiz sadece 1 kişi Red aldı,
    Bunun sebebide dv lottery başvuru aşamasında hatalı bilgi girmek
    Yalnız https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY19.html da ilgili konuyu incelediğimizde 15 Red alan gözüküyor Screenshot_20191005-105001_Chrome.jpg

• @Muhtaradana ilginiz için teşekkürler. Yalnız verdiğiniz linkte Region "All" olduğu taktirde çok ciddi sayıda "Refused" almış olan var. Özellikle ilk 8K'ya kadar çoğu olumludan çok olumsuz sonuç var. Sebebi nedir Sizce ?
    Ready dediği hazır ama ülkeye giriş yapmamış anlamında mı ?
    Bir case neden AP'ye düşer ?
    Genel itibariyle red alma sebepleri nelerdir ?

• @CanerM, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Muhtaradana ilginiz için teşekkürler. Yalnız verdiğiniz linkte Region "All" olduğu taktirde çok ciddi sayıda "Refused" almış olan var. Özellikle ilk 8K'ya kadar çoğu olumludan çok olumsuz sonuç var. Sebebi nedir Sizce ?

olayı bende anlamaya calisiyorum eu olarak baktiginizda normal ama fakat asia' bazinda baktiginizda neredeyse cogu case refused olmus acaba arap ülkelerinden yada asyada'ki diger ülkelerden vize görüsmesine tr'ye gelenler mi örn(iran gürcistan) gibi gibi

• @Burak-Erdoğan sizin numaranız 15XXX mı yoksa 15XX mı? Sanki süreç hızlı işliyor. Ya da bana mı öyle geliyor :))

• 2020 için kcc den 10 k dan sonra evrak talep maili alan varmı arkadaşlar

• Merhaba

2020 talihlisiyim.
    Kasım ayı ortasında evleniyorum. Evlilik için bu tarih çok geç mi?

Teşekkürler

• @coachella DS260'ı gönderdinizmi peki ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@coachella, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba

2020 talihlisiyim.
    Kasım ayı ortasında evleniyorum. Evlilik için bu tarih çok geç mi?

Teşekkürler

degil, istediginiz zaman evlenebilirsiniz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@CanerM, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Muhtaradana ilginiz için teşekkürler. Yalnız verdiğiniz linkte Region "All" olduğu taktirde çok ciddi sayıda "Refused" almış olan var. Özellikle ilk 8K'ya kadar çoğu olumludan çok olumsuz sonuç var. Sebebi nedir Sizce ?

idari islem konusu:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1567/fy2019-administrative-process-ap-durumu-i̇dari-i̇şlem

• Merhaba 2020 talihlisiyim. Case 82XX .
    Birşey danışacaktım. Ben evrak maili aldım da. Police Certificate da var evraklarda. Forumda eğer yurtdışında yaşadıysanız oradanda almalısınız yazmışlar. Ben Polonya da üniversitede 4 ay öğrenci değişimi için kalmıştım. Bunun içinde almam gerekir mi? Bir bilginiz var mı? En az 6 ay ve üzeri diye birşey duydum doğru mudur ? Teşekkürler

• @ilhanucarus merhaba, başka bir ülkede toplamda 1 yıl yaşadıysanız ya da son 6 aydır yaşıyorsanız almanız gerekiyor. Sizin durumunuzda bu evraka ihtiyacınız yok. Sadece e devletten aldığınız evrakı göndermeniz yeterli.

• @Emir600RR Ben ds260 ı Mayıs ayında gönderdim.

• @ByDoski, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Burak-Erdoğan sizin numaranız 15XXX mı yoksa 15XX mı? Sanki süreç hızlı işliyor. Ya da bana mı öyle geliyor :))

15xxx kcc evrak gonderimi icin soruyorsaniz erken istediler. galiba resubmit yaptigim icin 🙂

• @YılmazY Açıklamanız için çok teşekkürler. Yararlı oldu. Bunun gibi ayrıntıların resmi bilgilerini nerden öğrenebiliriz bilginiz var mı? Teyit etmek açısından merak ettim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilhanucarus, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@YılmazY Açıklamanız için çok teşekkürler. Yararlı oldu. Bunun gibi ayrıntıların resmi bilgilerini nerden öğrenebiliriz bilginiz var mı? Teyit etmek açısından merak ettim.

ilk iletiyi inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri

• Arkadaşlar sağlık raporu için randevu almak istedim ama Amerika da yaşayacağım adresi de istiyor. Henüz kalacağım yer belli değil. Bu adresi girmem zorunlu mu?

• @CanerM
    Region(bölge) seçeneğinde all(tümü) yaparsanız
    Avrupa, Asya, africa ve diğer kotalarıda dahil ediyorsunuz
    Ankara konsolosluğunda afrika kotasından çok fazla mülakata giren yok

ama İran vatandaşlarının hepsinin mülakat yeri Ankara olduğu için bu kadar vizelerin refused(Red) aldığını görüyorsunuz, bunun sebebide yürürlükte olan mevcut travel bandır

• @Burak-Erdoğan aynen Gürcistanda konsoloslukta göçmenlik vizesi veriliyor, ama İran da olmadığı için, Asya kotasında ki tüm iranlı talihliler Ankara konsolosluğunda mülakata giriyor, çoğunun Red alma sebebi yürürlükte olan travel ban sanırım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |