Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells daha önce ABD de Green cartım sebebiyle 2 sene kaldım. (2005_2007) bu süre için polis belgesi almam gerekiyor mu?

• @cato benim bildiğim gerek yok, abd yaşam sürecinde polis belgesi istenmiyor

• @crazycells @Muhtaradana selamlar, visa bulletin her ayın kaçında açıklanıyor? tam bir tarih var mı acaba?

• ⭐⭐⭐

@gezgin34 tam net bir tarihi yok. Genellikle her ayın 10-15’i arasında açıklanıyor.

• @revab merhaba acaba evraklari gonderdikten ne kadar sure sonra otomatik mail aldiniz?

• Herkese merhaba,
    08 Ağustosta KCC'den mail istegi gelmişti ancak 15 Eylul'de gönderebildim. Bugun asagidaki maili aldim. Case numberim 2100'un altında olduğu icin ekim ayi içerisinde mülakata gitmem gerekiyor. Ancak gelen mail'ed herhangi bir tarih göremedim. Bir sonraki adim olarak ne yapmam gerekiyor, yardimci olabilir misiniz?

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

• @DeathZombie mehrhaba, bana da söyle bir mail geldi ancak içerisinde herhangi bir tarih yazmıyor. Ikinci bir maili mi beklemem gerekiyor?

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2020 program will begin in October 2019 and conclude on September 30, 2020. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

• Arkadaşlar inşlh bilen biri cevap veriri evrak maili aldım fakat henüz göndermedim evrakları ds 260 formunu açtırırsam tekrar evrak maili geliyor mu şimdiden teşekkürler

• @Melih-Aktas
    Hayırlı olsun "Records indicate" e-mail ini almışsınız bu gönderdiğiniz evraklar onaylandı e-maili
    Yalnız case numaranız 2100 altında olsa bile evrakları yaklaşık 1 ay kadar geç gönderdiğiniz için Ekim ayında değil, Kasım ayında mülakata gireceksiniz
    Ekim ayında mülakata gireceklere ağustos ayının son günlerinde, mülakat tarihleri ile ilgili bilgilendirme e-maili gitti, siz o tarihte henüz evraklarınızı gönderip onay almadığınızdan,Kasım ayında mülakata gireceksiniz
    Ay sonuna doğru size durumunuzda bir güncelleme olduğuna dair bir e-mail gelecektir
    Sizde dvlottery.state.gov adresine confirmation number ile girip kazandığımız sayfada mülakat tarihi, yeri ve saatini göreceksiniz.

• @azize33 hayır gelmemesi lazım, siz ds260 formunu açtırıp gerekli güncellemeleri yapıp, kapatın
    Sonrasında istenen evrakları gönderin, evlenecekseniz vukuatlı nufus kayıt örneğinizde eşiniz görüneceğinden bir sorun çıkmayacaktır
    Not: sayın @crazycells arkadaşımız bekar evlenme durumu olabilir, onun için ds260 formunu açtırmak istiyor, buna istinaden cevap verdim, siz nasıl değerlendiriyorsunuz

• @uarman 2 gün sonra

• @TheWinner2020 onay maili degil otomatik mail... Herkes iki mailden söz ediyor... Evraklari yolladik ama otomatik bir mail gelmedi.

• @uarman bana evrakları gönderdiğim aynı gün geldi bu email : "Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents." size gelmedi mi? Bazılarına gelmediği olmuştu belki spam a düşmüştür kontrol etmekte fayda var.

• @TheWinner2020 Kontrol ettim ancak maalesef gelmedi... Belki yarin gelir. Gelmezse tekrar mail gonderecegim

• @uarman bir kaç gün bekleyin, çok sıkıntı olmaz belki direk onay emaili alabilirsiniz

• @Muhtaradana peki sagolun

• @uarman aynı gün içerisinde ulaştığına dair mail geldi. Eğer gelmez ise tekrar gönderirsiniz. Bu arada gönderdiğiniz maili tekrar bi kontrol edin gönderilen mail adresi doğrumu diye.

• @DeathZombie Birkac defa kontrol ettim herhangi bir hata yok..

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Melih-Aktas, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Herkese merhaba,
    08 Ağustosta KCC'den mail istegi gelmişti ancak 15 Eylul'de gönderebildim. Bugun asagidaki maili aldim. Case numberim 2100'un altında olduğu icin ekim ayi içerisinde mülakata gitmem gerekiyor. Ancak gelen mail'ed herhangi bir tarih göremedim. Bir sonraki adim olarak ne yapmam gerekiyor, yardimci olabilir misiniz?

Mulakat gunune siz karar veremiyorsunuz. KCC'nin bilgilendirmesini beklemelisiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |