Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• thy ist ny gidis donus 6bin tl direk ucus.
    aktarmali ucuslarda ise 5500 civari sizce 500tl icin aktarma yapmaya deger mi?

Bir diger sorum ise b1 ile gidecegimiz icin ornegin donus biletini 5 ay sonraya aliyorum diyelim abd giriste memur 6 ay degil de 3 ay verdi diyelim bizim aldigimiz 5 ay sonrasina donus bileti ne olucak? Nerden bilecegiz ki biz ona gore donus biletini su veya bu tarihe alalim?

Boyle bir durumla karsilasan varmi aranizda ?

• @vermaynen, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

thy ist ny gidis donus 6bin tl direk ucus.

Bir diger sorum ise b1 ile gidecegimiz icin ornegin donus biletini 5 ay sonraya aliyorum diyelim abd giriste memur 6 ay degil de 3 ay verdi diyelim bizim aldigimiz 5 ay sonrasina donus bileti ne olucak? Nerden bilecegiz ki biz ona gore donus biletini su veya bu tarihe alalim?

Ayni soru benimde kafama takılıyor ortalama 3 ay durucam ama 3 ayida geçerse diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vermaynen, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Eger 5 ay kalmak icin bir nedeniniz varsa zaten size 6 aylik standart I-94 suresi verir.

Eger aciklamaniza ragmen 3 ay verdiyse, o durumda donus biletinizi degistirmeniz gerekecek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mamilim90, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

bende simdi LOT buldum iki kisi 4700 tl gidis donus bekleme suresi 3 saat 40 dk yeterli olur sanirim bekleme suresi ? Transit vizeye gerek yok sanirim havaalanindan cikmadiktan sonra. Birde bagaj aktarimi nasil oluyor bagaj ile hic ucmadim hep sirt cantamla uctum. Aktarmada bagajlari geri almiyoruz sanirim aktarilacak yerden onlar kendileri aktarim isini yapiyor ve biz en son ulkeye vardigimizda ordan aliyoruz degil mi ?

Eğer ki ayni havayolu ile ucuyorsan veyahut anlasmalari vaesa böyleymiş okudugum kadariyla yoksa kendin bantdan alıyor aktarmaya götüruyormussun

onu nerden ogrenecegiz peki ?

havalimaninda bagajlari verirken sorup emin olabilirsiniz, etiketlemeyi o anda yapiyorlar.

• @crazycells, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Eger 5 ay kalmak icin bir nedeniniz varsa zaten size 6 aylik standart I-94 suresi verir.

Eger aciklamaniza ragmen 3 ay verdiyse, o durumda donus biletinizi degistirmeniz gerekecek.

yilbasini orda gecirmeyi planliyoruz vs birseyler diyecegiz ozaman ki surenin uzun oldugunu belki anlayip 6 ay kopartabiliriz. Oteki turlu dediginiz gibi donus bileti yanacak malesef ve tekrar bilet almak zorun kalacak kisi.

• Thy musteri hizmetlerini aradim az once. Donus tarihim belirsiz oldugu icin ileri geri oynama yapabilirmiyim dedim evet degisiklik yapabilirsiniz dedi. Ne kadar fark vermem gerekicek diye sordum donus yapmak istediginiz tarihde ki ucusun ucreti ile mevcut ucusunuzun ucreti arasindaki farki odemeniz gerekicek dedi. Biz onu bilemeyiz dedi ama istedigin tarihde ileri geri degisiklik yapabiliyormusuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Thy musteri hizmetlerini aradim az once. Donus tarihim belirsiz oldugu icin ileri geri oynama yapabilirmiyim dedim evet degisiklik yapabilirsiniz dedi. Ne kadar fark vermem gerekicek diye sordum donus yapmak istediginiz tarihde ki ucusun ucreti ile mevcut ucusunuzun ucreti arasindaki farki odemeniz gerekicek dedi. Biz onu bilemeyiz dedi ama istedigin tarihde ileri geri degisiklik yapabiliyormusuz.

bilgilendirme icin tesekkurler.

• @crazycells, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Thy musteri hizmetlerini aradim az once. Donus tarihim belirsiz oldugu icin ileri geri oynama yapabilirmiyim dedim evet degisiklik yapabilirsiniz dedi. Ne kadar fark vermem gerekicek diye sordum donus yapmak istediginiz tarihde ki ucusun ucreti ile mevcut ucusunuzun ucreti arasindaki farki odemeniz gerekicek dedi. Biz onu bilemeyiz dedi ama istedigin tarihde ileri geri degisiklik yapabiliyormusuz.

bilgilendirme icin tesekkurler.

Rica crazycells, 🙂

• @crazycells, turist vize ile gidis donus degil de tek yon bilet alsak abd ye giris de sorun yasarmiyiz donus biletiniz nerde neden almadiniz. Bizde donusumuz net olmadigi ve gezimizin sonunda netlestirip alacagimizi soylesek problem yasarmiyiz?

• ⭐⭐

@vermaynen evet sırada bıle donus bıletınızı soruyorlar. tr'den check-in yaptıgınızda ekstra bır guvenlıkten daha gecıyorsunuz. ve ne zaman donecegınız, ne için gideceginiz hersey soruluyor. Amerika' ya giriştede oyle.

• @HockeyUmpire2, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@vermaynen evet sırada bıle donus bıletınızı soruyorlar. tr'den check-in yaptıgınızda ekstra bır guvenlıkten daha gecıyorsunuz. ve ne zaman donecegınız, ne için gideceginiz hersey soruluyor. Amerika' ya giriştede oyle.

Sans ozaman tek yon alip riske etmeyelim tskler 🙂

• skyscanner gibi bircok sitede ucak bileti aratirken ilk sirada en uygun fiyat veren travelgenio bilet firmasi hakkinda bilgi sahibi olan varmi yada burdan daha once bilet almis olan var mi acaba ?

• @vermaynen riskli bir iş olur sadece rezervasyon göstermek. pasaport polisleri sizi ülkeye almamak konusunda sorgulanamaz bir yetkiye sahipler. Eğer o an sizin hakkınızda bir şüpheye düşerlerse, siz her ne kadar dürüst davranıyor olsanızda sınırdan döndürülme ihtimaliniz ortaya çıkar. Benim tavsiyem böyle bir riske girmemeniz yönünde.

• @sigmoidalmammal, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@vermaynen riskli bir iş olur sadece rezervasyon göstermek. pasaport polisleri sizi ülkeye almamak konusunda sorgulanamaz bir yetkiye sahipler. Eğer o an sizin hakkınızda bir şüpheye düşerlerse, siz her ne kadar dürüst davranıyor olsanızda sınırdan döndürülme ihtimaliniz ortaya çıkar. Benim tavsiyem böyle bir riske girmemeniz yönünde.

Haklisiniz tesekkurler 🙂

skyscanner gibi bircok sitede ucak bileti aratirken ilk sirada en uygun fiyat veren travelgenio bilet firmasi hakkinda bilgi sahibi olan varmi yada burdan daha once bilet almis olan var mi acaba ?

Bunun çözümü şu bence bileti alın ama aldığınız biletin geri iade seçeneği olandan alın giriş yaptıktan sonra iade edersiniz hatta giriş yapmadan bir önce alırsın girince iade edersin. Geri iade seçeneklerine dikkat ama kesintisi çok olan havayolu olmasın 🙂

• @gkhanfeez, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

skyscanner gibi bircok sitede ucak bileti aratirken ilk sirada en uygun fiyat veren travelgenio bilet firmasi hakkinda bilgi sahibi olan varmi yada burdan daha once bilet almis olan var mi acaba ?

Bunun çözümü şu bence bileti alın ama aldığınız biletin geri iade seçeneği olandan alın giriş yaptıktan sonra iade edersiniz hatta giriş yapmadan bir önce alırsın girince iade edersin. Geri iade seçeneklerine dikkat ama kesintisi çok olan havayolu olmasın 🙂

tskler 🙂 hangi hava yolunda bu uygulama var biliyormusunuz ben aramalarda boyle birseye denk gelmedim isin acikcasi nerde bu ibare yazar yada nasil ogrenebilirim ?

@gkhanfeez, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

tskler 🙂 hangi hava yolunda bu uygulama var biliyormusunuz ben aramalarda boyle birseye denk gelmedim isin acikcasi nerde bu ibare yazar yada nasil ogrenebilirim ?

Fransa için ucak bileti bakmıştım en ucuz pegasus ta gözüküyordu seceneklerinde iptal paketi olan var ondan alabilirsiniz

• @mamilim90, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@gkhanfeez, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Fransa için ucak bileti bakmıştım en ucuz pegasus ta gözüküyordu seceneklerinde iptal paketi olan var ondan alabilirsiniz

tesekkurler inceleyecegim 🙂

• aktarmali Lot havayolundan ucuzu yok. varsova aktarmali. 3kusur saat bekleme. LoT firmasi nasildir hic bir fikrim yok acikcasi. Direk ucus da thy den baska secenek yok sisirilmis fiyat. Aradiki fiyat farki 500-1.000tl kadar. Kafam karisik isin acikcasi. Yakin zamanda kampanya v.s birseyler olacak mi fikri olan var mi acaba ?

• thy toplu ucak bileti aliminda indirim yapiyor mu acaba ornegin 4 kisi ucak bileti alacak olsak yada acentalar yapabilir mi fikri olan var mi acaba ?

Benzer Başlıklar

• 8
  • 11
  • 38
  • 7
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |