Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @umut07 bende yeni tarihli belgeleri verdim hiç bir sıkıntı olmadı. Sanırım bu konuda çok hassas değiller.

• @keysnambır fakat sorun şu ki askerlik durum belgesinde eski evrakta henüz öğrencidir yazarken yeni aldığım evrakta yoklamaya tabi yazıyor. hangisini götürmeliyim bilemedim. öğrenciliğim yeni bittiği için belgeler arasında bir fark oluştu. bu sorun yaratır mı sizce?

• @aykman benim elçiliğe gönderdiğim evrak onay mailinde askerlik durum belgesinde öğrenci yazıyordu yeni mezun oldum şimdi yoklamaya tabidir yazıyor. o yüzden değiştirmek istedim. bu iki değişiklik bir sorun yaratır mı acaba?

• @umut07 maalesef konu hakkında bilgim yok. Forumda askerlik ile ilgili konuları aratırsanız sizinle ilgili durum hakkında mutlaka bir cevap bulabilirsiniz.

• @umut07 Konsolosluktan gelen evrak listesinin oldugu mail'de askerlik belgesi var mi sizin ? Benim bildigim mulakatta istemiyorlar askerlik durum belgesi. Sizin yastan dolayi mi acaba ? Yasla alakali doldurmaniz gereken baska bir form var benim bildigim. 25 yas alti oldugu icin.

• @arkben 'Doctorun' sitesinde "onay maili randevu alındığı günden 4 gün sonra gelir." yazılmış.

• @Muhtaradana çok sağol

• @gkhanfeez çok sağol

• @arkben ben arayıp olnay beklediğimi uçak bileti iş yerinden ona göre izin alacağımı söylediğimde hemen onay maili atmışlardı. Bİlginize.

• Az once pasaportlari teslim aldim. Emegi gecen herkese tesekkur ediyorum. Darisi bekleyenlerin basina.

• Sağlık kontrolü ile ilgili sorum olacak. Travel.state.gov. da bir aşı listesi var. Sağlık kontrolü sırasında hangi aşılar olunmak zorunda? Burada uzun bir liste var, ve aşı için alınan para 20 dolar civarında. Bilgisi olan var mı?

• @ibo0 teşekkürler, acelemiz olduğundan değil, gözümden kaçmış, ben hemen onaylanır diye düşünmüştüm, beklemek kaderimiz , bekleriz , yaklaşık 2 senedir yaptığımız şey :)))

• @tesko gözünüz aydın

• @Emre2019 gözümden kaçmış, bekleriz , teşekkürler ilginize 🙂

• @arkben, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

selamlar, DS 260 formumda verdiğim bazı bilgilerde, KCC nin belge onay tarihinden sonra bazı değişikler olduğunu belirterek konsolosluktan görüş istedim, bunu önceden mi düzeltmeliyim yoksa mülakat esnasında mı diye, gelen cevap "tüm güncellemelerinizin görüşmeden once tamamlanması gerekmektedir , formlarınızı gerekli güncellemeleri yapabilmeniz için açtık.Lütfen görüşme gününüzden once formları ibraz etmeyi unutmayınız" şeklinde . Sizlerin de bilgisine..

Bunu ceac.state.gov dan yapıyoruz değil mi artık, işimiz konsoloslukla...

merbahalar,
    bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. ceac.state.gov a girdiniz mi? açık mı formunuz bakabildiniz mi?

• @meryem1453 teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umut07, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhabalar çok acil bir sorum olacak. Yarın sabah mülakatım var. vukuatlı nüfus kayıt örneğini ve adli sicil kaydını bizden istedikleri maildeki halleriyle götüreceğim yarın. fakat nüfus kayıt örneğinin üstünde 01.06.2019 tarihine kadar geçerlidir yazıyor. elçiliğe gönderdiğim evraklarla mülakata girmek sorun yaratır mı yoksa yeni çıktılarını mı e devletten almalıyım? şimdiden teşekkürler

dediginiz belgeleri e-devletten cikarmak birkac dakikalik bir is, bu kadar streslenmek yerine yenilerini de goturebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umut07, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@keysnambır fakat sorun şu ki askerlik durum belgesinde eski evrakta henüz öğrencidir yazarken yeni aldığım evrakta yoklamaya tabi yazıyor. hangisini götürmeliyim bilemedim. öğrenciliğim yeni bittiği için belgeler arasında bir fark oluştu. bu sorun yaratır mı sizce?

TC vatandaslarindan bu belge istenmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@somebody, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Sağlık kontrolü ile ilgili sorum olacak. Travel.state.gov. da bir aşı listesi var. Sağlık kontrolü sırasında hangi aşılar olunmak zorunda? Burada uzun bir liste var, ve aşı için alınan para 20 dolar civarında. Bilgisi olan var mı?

Buna doktor karar verecek. Sizin yapmaniz gereken tek sey, eger bu asilari oldugunuza dair elinizde belge varsa bunlari yaninizda goturmek.

• Merhabalar, vizenin durumunu nereden ve nasıl öğrenebilirim ceac sitesinden bir turlu öğrenemedim burada hangi numara kullanılıyor case no yoksa baska numara mi ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |