Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ckanak @semavi Ben lyft, Lyft lux ve lux black icin almayi dusunuyorum hepsini bir aracla yapacagim icin daha cok para kazanmak demek. ama evet mil yukselecek.ama her arac icin gecerli olacak.

• Lincoln Ford'un lüks sınıfı. Yani teknik olarak forddan farklı değil. Değer kaybı olarak bakarsanız tüm lüks markalar daha fazla değer kaybeder...

• Temsilciler meclisinde onaylanan asgari ücret senatodanda gecerse 15 dolar olucakmış. Bu durumda Uber & Lylt ücretleri nasıl olur acaba ?

• Konuyla biraz alakasiz ama Mall de calisan arkadaslar varsa gunluk kazanc nedir paylasabilirler mi acaba bundan yaklasik 8 sene once gunluk 100 dolar veriyorlardi simdi degisti mi acaba guncel bilgiye sahip olan var mi araniz da ?

• @semavi, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Lincoln Ford'un lüks sınıfı. Yani teknik olarak forddan farklı değil. Değer kaybı olarak bakarsanız tüm lüks markalar daha fazla değer kaybeder...

Sanirim Başkan bir secenegim yok gibi lyft lux lux black icin en uygun fiyatli o benim icin . 4 yada 5 yil icin odeme plani yapmayi dusunuyorum diyelim 5 yil alacagim arac MKZ hybrid 2016 - 2018 olacak 2016 20-22bin 2018 ise 27bin. Sizin onerebileceginiz hepsi bir arada bir arac varmi az yakan? Gece 11 yada 12 de baslayip 3am de eve donuyorum. Hafta sonlari sabaha kadar lyft yapiyorum izinli gunlerimde aksam baslayip gece donuyorum Washington DC ye 1 saat uzak oldugum icin full time isim gece 11-12 gibi Bitiyor ondan sonra Airporta gidiyorum bekliyorum eger sehre giden olursa ki oluyor ordan devam ediyorum.ben istiyorumki kullandigim arac lux e lux black ta olsun secenegim cogalsin bu yuzden Lincoln MKZ Hybrid ( 40-39 yakiyor kagit uzerinde ) bugun prius baktim fiyatlara ve yakita yine kagit uzerinde yakit 50-50 yaziyor ama lux olmadigi icin es geciyorum neyse bende 2013 Corolla var satip Lincoln MKZ hybrid Almayi dusunuyorum sizin araclar hakkinda tecrubeleriniz var sizce nasil bir yol cizmeliyim tavsiyeniz nedir ? Bu arada lux ve lux black icin Audi A6 2016-2017 ve 2016 5 series bmw de baktim yakittan zarar edermiyim diye cekiniyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaptan öyle bir yazdın ki eminim atom parçalama denklemi @semavi daha basit gelmiştir. 🙂 ALLAH sabırlık versin herkese hayırlı işler uzun mil ama az konuşan müşteri versin

• @ayvalik10 Ben isin icinden cikamadimki:) hayatim yazdigim gibi devam ediyor. 4 secenek var onumde 2016-2018 Lincoln MKZ Hybrid,2016-2017 Audi A6, 2016-2017 BMW 5 series ve istemedigim ama en son secenek 2017 Toyota Prius’s. Hepsi bir arada uygun olani bulup bu konuyu kapatmak istiyorum:)

• Honda'nın lüx sınıfı Acura'nın MDX modelini daha önce araştırmıştım,Amerika da Lyft Lux Black için en uygun araçlardan.Bir bakın isterseniz.

• @DonTurcos Dediginiz araci Lyft lux black olarak kabul etmiyor. Siz ne kullaniyorsunuz ?

• @kaptan Pahali bir cozum olabilir ama Suburban dusunmez misiniz? Is-dis siyah modeli bu is icin bicilmis kaftan. Uber vakti gelince sizi onceden alabilir -davet eder-. Butce elvermezse kiralik dusunulebilir express.

• @kaptan Öncelikle ben İstanbulda yaşıyorum.Amerikaya göçmen olarak gitme planları dahilinde araştırmıştım.Lyft'in sitesinden pdf dosya halinde indirmiştim arç listesini,şimdi tekrar baktım MDX Lüx black listesinde ama o liste Houston şehri içindi.Lyft in sitesinde şimdi Lüx Black için sadece Acuranın RLX modeli gözüküyor,MDX sadece Lüx için geçerli olmuş.!!!lyft.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaptan @kivo ile görüşün elinde araba vardır

• Merhaba arkadaslar,
    Daha once Rental Use olarak kullanilmis araclari satin aldigimiz zamanda Uber ce Lyft icin kullanmamiz mumkunmu?
    Daha once bu araclari satin alip ta lyft e basliyan arkadaslar varmi aramizda ?

• @Gkhn-CLKKN Sorunuzu tam anlamadim, ama ben Hertz'den arac aldim ve Lyft yaptim. Belirli bir sure garanti oldugu surece siradan 2. el araclardan farklari olmuyor. Hertz 43k milage civari satiyor araclari zaten. Ben 2017 model Ford Focus SE aldim. 43k idi, minik siyriklar disinda kozmetik fena degildi. Motor-yuruyen aksam (powertrain) hakkinda 12k mil veya 12 ay garantisi verdiler. Kendi sitelerinde pazarliksiz satis rakamlari var. DMV islerini cok gec yaptilar ama satis 1 saat icinde tamamlaniyor.

• @caglaror Aslinda soruma cevap vermissiniz. Tesekkur ederim.
    Sorum su sekilde idi Hertz vb yerden arac satin alindigi zaman Lyft e uye olabiliormuyuz? lyft kabul ediyormuydu. Bildigim kadari ile title kazali ise kabul etmiyorlar acaba kiralik olarak kullanilmis araclari satin alincada bole bi problem varmi die ogrenmek istemistim.

• Yeni aracım Hybrid MKZ ile yola devam edeceğim 🙂 LYFT ve Lyft

• ⭐⭐⭐⭐⭐

en güncel uber şartları ve sistem anlatımı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 degisiklik ya da guncellemeleri kisaca ozetler misiniz?

• Ne kadar sövsemde başka çare olmadığı için bu işi yapan biri olarak. Neden !!! Çünkü +25 olan en düşük bonus son zamanlarda +20 ye düştü denk gelmeye başladım acaba 25 ten 20 ye geçmek için alıştırmamı yapıyorlar?

• Ne kadar sövsemde başka çare olmadığı için bu işi yapan biri olarak. Neden !!! Çünkü +25 olan en düşük bonus son zamanlarda +20 ye düştü denk gelmeye başladım acaba 25 ten 20 ye geçmek için alıştırmamı yapıyorlar?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |