Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @atilla yolunuz açık olsun...

• @atilla herşey gönlünüzce olsun...bavulla girmek isteyen adama, kağıt mendilinizi almalarına
    ve megafona güldüm...

• @arkben valla bangır bangır megafonla mülakat olduk. 😁😁

• Bu arada mülakat deneyimime ek olarak bir şeyi yazmayı unutmuşum, ben green card çekilişine başvururken ismimin son harfini büyük harfle değilde küçük harfle yazmistim, ayrıca ais kaydimi Türkçe karakterlerle yazmıştım i ö karakterleri vardi. Mülakat esnasında onay alınca bunu sordum pasaportuma yanlış basım olurmu bu harf bir sorun olursa duzeltebilirmisiniz dedigimde. Sorun olmadığını ve herkesin bilgilerini biz otomatik olarak büyük harfle ve ing karakterleri ile yapıyoruz dediler. Daha önce bu konuda sorular sorulmuştu ilgilenen arkadaşlara duyurulur sorun olmuyor.

• Atilla bey hayirli olsun.arkadaslar ais kaydini nasil duzeltebilirim.bu konuda tecrubesi olan var mi

• @eem1978 teşekkürler. ne gibi bir düzenleme bu

• Cocugumun dogum tarihini 2 subat yerine 2 ocak girmisim.ne yaptiysam iptal edip duzeltemedim.mail mi atmaliyim.bu bilgiler ds260 dogru ama aiste farenin azizligi olmus

• @eem1978 mail atıp sormani tavsiye ederim ama bilen biri yazar buradan

• Crazycell e sordum zaten.insallah sorun olmaz.saolun

• @atilla çok sevindim okurken ben duygulandım, yeni hayatınız hep çok güzel olsun tüm başlangıçlar güzel yollara iyi insanlara çıksın🙏🏻 İnsanın hayalini gerçekleştirmesi kadar tatmin edici güzel bişey yoktur galiba hayatta💫 bol şanslar 🍀

• @bsk teşekkür ederim

• Selamlar herkese mülakat tarihleri yaklaştıkça bizde de heyecan artıyor aklıma takılan birkaç soru var önceki tecrübelerden aydınlatabilirseniz sevinirim:

1. Mülakat 8 Ağustos’ta. Sağlık muayenesini 2 Ağustos’ta Cuma yaptırsak Cumartesi günü sonuçları alır mıyız? Alamazsak mülakat tarihi yaklaşınca tekrar gitsek sonradan alabilir miyiz?

2. Şu anda ceac sitesinde durumum in transit görünüyor bu yüzden de ais kaydı yapamıyorum. Bu sanırım şimdilik normal. Ne zaman endişelenip bir şeyler yapmak gerek?

3. 8 Ağustos bayramın hemen öncesi, bu yüzden mülakat sonrası tatilde başka bir yerde olacağız, 15-16 Ağustos’ta da yokuz. Bu yüzden pasaportumuza ne olacak dye endişeliyim. Gelir gelmez teslim almazsak şubede bekliyor mu yoksa geri mi gönderiliyor? Böyle bir durum varsa ne yapmak gerekiyor?

Çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Summerof89

Siz unganlardan bir gün sonra saat 16.00 sonra mülakat tarihi arasında istediğin zaman alabilirsin
    Ais kaydı 1 ay daha dolmadığı için yapamadığınız için olabilir
    Zaten bayram olacağından ptt de çalışmayacak. Belki hiç dağıtıma bile çıkmayacak dağıtıma çıksa bile bayram dolayısıyla kapalı olur ama yine de ptt şube rica edersin ben şubeden bayram sonrası gelip alıcam dersiniz

• @Summerof89, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Selamlar herkese mülakat tarihleri yaklaştıkça bizde de heyecan artıyor aklıma takılan birkaç soru var önceki tecrübelerden aydınlatabilirseniz sevinirim:

1. Mülakat 8 Ağustos’ta. Sağlık muayenesini 2 Ağustos’ta Cuma yaptırsak Cumartesi günü sonuçları alır mıyız? Alamazsak mülakat tarihi yaklaşınca tekrar gitsek sonradan alabilir miyiz?

2. Şu anda ceac sitesinde durumum in transit görünüyor bu yüzden de ais kaydı yapamıyorum. Bu sanırım şimdilik normal. Ne zaman endişelenip bir şeyler yapmak gerek?

3. 8 Ağustos bayramın hemen öncesi, bu yüzden mülakat sonrası tatilde başka bir yerde olacağız, 15-16 Ağustos’ta da yokuz. Bu yüzden pasaportumuza ne olacak dye endişeliyim. Gelir gelmez teslim almazsak şubede bekliyor mu yoksa geri mi gönderiliyor? Böyle bir durum varsa ne yapmak gerekiyor?

Çok teşekkürler

1 cumartesi alabilirsiniz ama yarim gun calisiyorlar , Pazartesi ye kalabilir . Sorun olmaz soyleki mulakattan bir once de teslim alabilirsiniz , kendileri muhafaza ediyorlar, sadece muayene sonrasi bu durumu resepsiyondaki bayanlar ile konusun, gerilmenize gerek yok.

2 mulakatinizdan 1-2 gun oncesine kadar bile ais kaydi yapabilirsiniz,. İciniz rahat etsin der iseniz telefon ile kayit yapilan numara mevcit , arayip destek alabilirsiniz kayit icin .

3 Subede bekliyor bildigim ama alacaginizi bildirdiginiz postaneye gidip durumu ilk agizdan sorarak icinizi rahatlatabilirsiniz .

🙂 iyi mulakatlar

• Mulakata parmak arasi terlikle gidecektim , forumdakiler beni yer diye ayakkabi giyecegim 🙂

• Re: DV2019 Mulakat Deneyimleri merhabalar mülakatım 9 Ağustos’ta. Kaç gün öncesinde banka dökümü almam uygun olur? Birde aracım var onu nasıl değerleyip gösterebilirim? (Forumu kullanmayı iyice bilmediğim için cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim)

• @Maybeoneday, içinde söyledi: Mali kaynaklar

Re: DV2019 Mulakat Deneyimleri merhabalar mülakatım 9 Ağustos’ta. Kaç gün öncesinde banka dökümü almam uygun olur? Birde aracım var onu nasıl değerleyip gösterebilirim? (Forumu kullanmayı iyice bilmediğim için cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim)

Sorunuzu, sizin de gönderinizin linkinde bulunan mülakat deneyimleri başlığında bulabilir, aynı başlıkta sorunuzu sormanız neticesinde de yine cevap alabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/525/dv2019-mulakat-deneyimleri

• @atilla tebrik ederim, yeni ni hayatınızda bol şans

• @ayvalik10 mülakat tarihi alındıktan sonra ds 260 formunu açtırırsak gerçekten mülakat tarihi sıfırlanıyor mu? @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana @crazycells noter yaptınız ya şu forumda tasdik etmeden bizim yazdiklarimiz kabul edilmiyor mu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |