Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer sen daha mülakata girmedin dimi 3 gün de pasaport çıkıyor ondan bence yeni pasaport ile konsolosluğa gitmen daha iyi olur

• @ayvalik10 malasef eşim endonezya vatandasi ve onlarin elciligi pasaportun suresine son 6 ay kalinca uzatma yapiyorlar.mesala 8 ay öncesinden başvuru yapamazsin.onun.icin.sordum.

• @atilla inşallah vizeniz alırsınız, bizde tebriklerimizi iletiriz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer bence bu konuyu hemen mail ile konsolosluğa anlattığın zaman sana yardım ederler çünkü yardımcı olmak için çırpınıyorlar

• Birde crazycell abinin cevabini bekleyelim.saolun ayvalik10

• Merhaba sıze soru sorucaktım sızın bu konuda bılgınız oldugunu dusunuyorum. Green card için formda basta verdıgım adresı mulakat sırasında degıstırebılırmıyım @crazycells

• Daha once bu soru cevaplanmisti.hem mulakatta hemde ilk giriste degistirilebiliyor denmişti ama yinede crazycellin uzmanlik alani

• Bende net anlıyamadım tekrar soruyım dedım ınsan emın olmak ıstıyor cunku heyecanlı bır surec yanlıs yapmaktan korkuyor insan emınım soruyu gorunce en net cevabı kendısı verıcektır . Tesekkur ederım cevabınız ıcın @engineer @crazycells

• Selamlar St Louis/Missouri den , yarın arabaya atlayıp. kcc ye şahsen gidip neden bana mülakat tarihi vermediniz diye sitem edeceğim, giderken bir kutu da çikolata götürsem mi bilemedim ))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SEDA mülakat yada havaalanında değiştirebilirsin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arkben kurdeleyi unutma

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer ve @SEDA sizler green kart çıktıktan sonra geldiniz biz ekimden beri burdayiz ondan sorduğunuz soruyu ve cevaplama sayısı o kadar çok ki ondan biz bir şey yazıyorsak uydurmuyoruz

• bir sorum olucak sizlere doktor randevusu alırken amerikada yaşamayı planladığınız adresi yazınız diyor benim ds260 formunda yazdığım adresi değil başka bir adres yazmam gerekiyor ? şimdi sorum şu ds260 formundaki adresimi girmeliyim yoksa yeni adresimi mi girmeliyim ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@NeverGiveUP hangi adresi yazdığınız önemli değil konsolosluk veya havaalanında ilk girişte değiştirebiliyorsun

• Agustosta mülakat var. Ama benim pasaportumun süresi çok az kalıyor acaba yenisini çıkarıp mı gitsem mülakata napsam bana akıl verirmisiniz?

• ⭐⭐⭐

@Dscrt İlgili sayfada "Required Documentation" kısmında pasaport ile ilgili kısma bakabilirsiniz.

"Passport(s) valid for six months beyond the intended date of entry into the U.S. for you and each family member applying for a visa."

• Veeeeee vizem onaylandı, konsolosluktan nasıl çıktıgımı bile hatırlamıyorum. O kadar sevinçliyimki titriyorum, akşamda büyük bir rakıyı hakettim sürecimde her türlü bana destek verip sorularıma cevap veren herkese sonsuz teşekkürler.

• @atilla hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar.Tüm bekleyenlerden güzel haberleri bekliyoruz.

• Ceac status ten baktığımda idari işlem yazıyor, yanlız vizeniz onaylandı denildi ve pasaport ile diplomamı aldılar. Sorun mu var acaba. Vize onaylandı maili gelecek diye biliyorum o da gelmedi

• @SEDA, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Merhaba sıze soru sorucaktım sızın bu konuda bılgınız oldugunu dusunuyorum. Green card için formda basta verdıgım adresı mulakat sırasında degıstırebılırmıyım @crazycells

Ds260 formunda verdiğiniz adresi, mülakat günü, dosyalarınızı vereceğiniz gişeden değiştirebilirsiniz.

İsterseniz, mülakatta değiştirdiğiniz adresi, uçaktan indikten sonra tekrar değiştirebilirsiniz.

Ds260 formunda belirttiğiniz adrese gitmek zorunda değilsiniz.

Bu değişimler esnasında, harf/sayı hataları, yanlış sokak isimleri vs. gibi Green Card'ınızın gecikmesine veya ulaşamamasına neden olabilecek olası hataları önlemek için, sürekli adres değişikligi tavsiye edilmiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

55

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |