DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar 3 hafta önce sırbistanda evlendim iki gün önce de Ankara'dan Temmuz ayı için vize randevusu geldi. Evliliğimi bildirmek için vize randevusunu bekleme kısmını sanırım yanlış anlamışım CEAC'dan kendi formumu görebiliyorum ama add aplication kısmı yok. Eşimi eklemek için Ankara'ya nasıl bir mail atmalıyım. Dün formda gezerken benzer bir mail görmüştüm kaydetmeyerek salaklık yapmışım çünkü şu an bulamıyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erb ankara konsolosluğu'nun sitesinde "göçmen vize soru formu" var buradan iletişime geçebilirsiniz.
    bu şekilde eşinizi ekleyebilirsiniz.

• Teşekkür ederim @gucarslan bey. Sorumu gönderdim bekliyorum.

• merhaba eşim abd vatandaşı ilk formu 2023 ocakta doldurduk 2023 aralıkta onay geldi ds260 formunu doldurduk nvcden onay maili geldi 5 şubat 2024te ama hala mülakat tarihi bekliyoruz hızlandırmak için senatörede yazdık ama tarihi beklememizi söylediler önerisi olan var mı acaba ?

• Merhabalar DV2025 talihlisiyim. Nişanlımla evlenmek için bazı özel sebepleri bekliyorduk evlenemedik. Şimdi Greencard vesilesiyle temmuz ayının ikinci haftasına düğün ve nikahımızı ayarladık(aynı gün). bu süreçle ilgili bir kaç sorum var olacak değerli forum sakinleri;
    1-temmuz ayı geç bir tarih mi? daha yakın bir tarihte nikah kıyabilirdik fakat biz düğün hayalimiz için en uygun tarihi ayarladık.
    2-Araştırmalarımda mülakat maili aldıktan sonra konsolosluğa ulaşıp medeni durumumu bildirmem gerekiyormuş öğrendim. Bu süreç için tüm detaylarıyla yardım edebilecek, daha güncel verilerle destek olabilecek var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

• @gorkemuz aynı soruların cevaplarını ben de arıyorum bir cevap bulabildiniz mi net bir şekilde?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |