Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arnblt crazy nickli arkadas sonrasında iptal ederler dedi. mulakat öncesi iptal etmeleri mantıklı değil ki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sheandherlemons DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells Merhaba,
    DS260 belgesinde YES NO sorularindan birine yes yerine no demisim. Mulakat sirasinda onu degitirmem mumkun mu?

Mumkun. Eger cok onemli bir soruysa belgeleriniz de yaninizda olsun, bilgi saklamaya calistiginizi dusunmesinler. Bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkangeziyor DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@arnblt crazy nickli arkadas sonrasında iptal ederler dedi. mulakat öncesi iptal etmeleri mantıklı değil ki

mulakat oncesi derken?

• @crazycells Tesekkurler

• @crazycells konsoloslukta evrak kontrolu yaparken

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkangeziyor DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells konsoloslukta evrak kontrolu yaparken

Konsolos isterse tabii ki bunu yapabilir; ama elinde ciddi bir neden olmasi lazim, dosyanizda cok onemli bir durum gorurse boyle bir karar alabilir ama genelde bir duzen ve mantiga gore hareket ediyorlar.

• @crazycells DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@nakalakev DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Eşimin de turist vizesi var. Burada iptal edilir denmesini anladım, mantıklı; ama velev ki greencard görüşmesinde ret verdiler bir de turist vizesini kaybettiği ile mi kalır o vakit? Yani göçmen vizemizi onaylamadan önce mi turist vizesini iptal ediyorlar?

Gocmen vize basvurularinda red almak cok gorunen bir durum degil, eger red alirsaniz turist vizesini iptal etmeleri "gocmenlik isteginden" dolayi sizce de mantikli degil mi?

Çok mantıklı hocam teşekkür ediyorum..

• arkadaslar ben mail aldim yukarda mezkurun evraki istediler yolladim bir evrak okunaksizmis siram 15000deydi ikinci kez yollayip onay alana kadar siram gecti . sorum su bana tekrar sira gelir mi? normalde nisanda gelcekti aylar oldu gelmedi ? bu durumu yasayan var mi daha evvel ? tesekkurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmettt DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

arkadaslar ben mail aldim yukarda mezkurun evraki istediler yolladim bir evrak okunaksizmis siram 15000deydi ikinci kez yollayip onay alana kadar siram gecti . sorum su bana tekrar sira gelir mi? normalde nisanda gelcekti aylar oldu gelmedi ? bu durumu yasayan var mi daha evvel ? tesekkurler

Tekrar sira gelir cok buyuk ihtimal, telas yapacak bir durum yok. En azindan mulakat icin dosyanizin sirada oldugunu biliyoruz.

Evet, dediginiz gibi okunaksiz dokumandan dolayi 2. kez formlari gonderen arkadaslar var forumda.

• ⭐⭐

Sağlık muayenesi ve ulasım için birkaç ayrıntı vermek istiyorum...

Havaalanından gelicekler için Esenboğa airport ta indiğinizde servisle Kızılay'a gelip, taksi ile kugulu park a Gecebilirsiniz. Düzen laboratuvar ı hemen yanında..

Yht (yüksek hızlı tren) yi kullandık biz, cocuklu oldugumuz için rahat ettik. Bakırköy 'den 12:45 hızlı treni ile 5saatte ankaradaydık. Eğer yht ile seyahat ederseniz ulasım için Ankara garında indiğinizde hemen peron değiştirip, baskentray a binin ve sıhhıye de inip, köprünün diğer tarafına gecin, isterseniz taksi ile 10 dakika, zamanınızda varsa toplu tasımayla 143 nolu hatta binip kuğulu parkta inin...

Eger otobüs ile gelicekseniz metro ile sıhhıye yada kızılaya gelip taksi veya 143 otobüs hattını kullanabilirsiniz...

Labaratuvara işhanın içinden gireceksiniz, iki asansör var sağdaki çift hanelere, soldaki tek hanelere cıkıyor. Bebek arabalı lar için içeri kabul ediliyor. 4. Katta işlemleriniz için giris yapılıp, fotograf cekiliyor,

İdrar, kan, akciğer filmi için 3. Kata iniyorsunuz. (bebek arabanızı 4.katta izin isteyerek bırakabilirsiniz.)

Sonra 4. Kata cıkıp doktor odasına sırayla giriyorsunuz. Standart sorular sonrası aşı larınız tamamlanıyor.

Sonucu birgün sonra 16:00-18:00 saatleri arasında alıyorsunuz...

Birde söyle bir olay yasadım. Sıramı beklerken telefonları caldı ve özel sigortası olan biri randevu için aramıştı konusmalarından anladım 😊 sonra kapattılar ve ben sekretere özel saglık sigortası olan birinin greencard işlemlerinin ücretsiz olup-olmayacağını sordum veeeeeee tabiki olmuyormuş 😂 keske olsaydı 😂

Çocugunuz varsa cıkısta bir kuğulu Park yapın derim. Cok güzel zaman gecirdik.

Şimdilik bu kadar persembe büyük gün... Umarım iyi gecer. Görüşmek üzere 🙋

• ⭐⭐

Selam Arkadaslar 3 kişilik aile için bütün sağlık işlemlerimiz bitti. Oğlum 3 yasında ve asıları tamdı. Ası dökümünü aile hekimimizden imzalı ve kaseli almıstıl. Ası karnesinide yanımıza aldık. Oğluma Herhangi bir işlem yapılmadı, eşim ve ben rutin kan, idrar, ak ciğer filmimiz alındıktan sonra 3 ası eşim oldu, 3ası ben oldum. Toplamda 800$ + 210 TL ödeme yaptık.

• @hockeyumpire2 süreciniz de bol sanş diliyoruz

• @hockeyumpire2 hayirli olsun vize surecini de kokaylikla halledeceksiniz inaniyorum . Ailenizle yeni yasaminizda kolaylik ve basari diliyorum bol sans👏

• @hockeyumpire2 Merhaba, kişi başı 270 Usd olarak biliyorum muayene ücretini. 800 Usd muayene ücretleriniz olsa toplam 6 adet aşıya 210 TL mi ödediniz ? Bir de sakıncası yoksa sizin için hangi aşıları oldunuz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Mulakat tarihi bekleyen DV2019 talihlileri, lutfen onumuzdeki aylarda olacak guncellemeleri cizelgeye aktarmayi unutmayin:

• Sans dile @crazycells , Hziranda mulakat bekliyordum , Temmuz insallah gelir . Yoksa durum vahim 🙂

• ⭐⭐

@yılmaz @uysalkedi cok tesekkür ederim iyi dilekleriniz için 💐🙏

• ⭐⭐

@deniz biz aslında bence cok az ödedik 😂 eşim ses etme dedi 😂😂😂 3 kişi için 1200 $ bekliyordum. Cocuguma ası, muayene yapılmayınca ordan yırttık bence 😂 eşim ve ben toplam rakam o.. 😂😂

• @hockeyumpire2 bende sizin gibi 2 kişilik bir aileydik 200 dolar muayene 300 dolar iğneler 235 dolar ise laboratuvar ücreti toplam 735 dolar siz sanki fazla ödemişsiniz gibi

• ⭐⭐

@yılmaz biz 3 kişilik bir aileyiz 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |