Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@tissi Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

Londra aktarmalı, Austin uçuşlarına bakıyorum da, 24 saat Londra'da bekleme süreleri var. Green cardlı olarak bu süre içerisinde Londra'da havalanı dısına cıkabilir miyiz bilgisi olan var mı acaba?

Bildigim kadariyla Schengen bolgesi ve Britanya sadece ABD vatandaslarina vizesiz ulkeye giris imkani taniyor, ABD oturumuna sahip olan kisilerin (Green Card sahibi) ulkelere girebilmesi yine vize almasi gerekiyor.

• @mehmett
    Benim çok kullandığım Amsterdam havalimanı çok büyük değil. 1,5 maksimum 2 saat aktarma süresi yeterli olur kanaatindeyim. Hayırlı yolculuklar diliyorum.

• Delete..

• Arkadaşlar merakımdan şimdi uçak biletlerine baktım da houston için thy 2yetiskin 2cocuk için tek yön 9510tl çıktı..sizler nasıl ucuza buldunuz benim baktığım 5 ay sonraki uçuş ve tek gidiş ve direk uçuş ..normal mi bilmiyorum ama sizin yazdıklarınıza göre pahalı geldi bana

• @reader birde gidiş-dönüş bakın yazın daha pahalıdır okullar tatil olduğu için

• @reader şimdi baktım da gidiş dönüş alınca daha ucuz oluyor ama bu bilet temmuza geldiğinden dolayı pahalı sanırım

• Bende temmuz için bakıyorum. Bilet fiyatlarının azalma artma durumu, kampanya olasılığı nedir? Bu konuda tecrubeli arkadaslar yardimci olabilir mi?

• Bende hazirana newyorka buldum hesaplı gibi 2 kişi +1 bebek gidiş dönüş 4500 tl THY. Promosyon belki olur da yaz dönemine sanmıyorum bekletmeden almakta da fayda var aslında

• @gözde olabilir eğer greencard çıkar da gidersek ne zaman donecegimiz herhalde belli olmayacagi icin tek yon bakmistim

• @air_technic bir de arkadaşlar gidilen yere göre de fiyat değişiyor şimdi baktım mesela new york a hergun birden fazla uçuş var texas florida gibi yerlere tek sefer uçuş var günde. Çok gidilen yerlerin fiyatı daha az demek ki.

• Tek yön olup olmadigi, aktarma olup olmadığı ve sefer sayısına göre değişiyor anladığımız kadarıyla yoksa mesafe olarak florida new yoktan daha yakın benim bildigim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

Arkadaşlar merakımdan şimdi uçak biletlerine baktım da houston için thy 2yetiskin 2cocuk için tek yön 9510tl çıktı..sizler nasıl ucuza buldunuz benim baktığım 5 ay sonraki uçuş ve tek gidiş ve direk uçuş ..normal mi bilmiyorum ama sizin yazdıklarınıza göre pahalı geldi bana

ilk post'u okumayi unutmayin 🙂

gidis donus bilet fiyatlari cogunlukla tek yonden daha karlidir. Ayrica Temmuz-Agustos yaz sezonu oldugundan tek gun bile bu aylara denk gelince bilet fiyatlari artiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

@air_technic bir de arkadaşlar gidilen yere göre de fiyat değişiyor şimdi baktım mesela new york a hergun birden fazla uçuş var texas florida gibi yerlere tek sefer uçuş var günde. Çok gidilen yerlerin fiyatı daha az demek ki.

New York'a cok fazla ucak uctugundan competition da fazla olabilir. Genelde yazin ucaklar dolu olacagindan promosyon olmuyor, hemen yaz oncesi promosyonu vardi onceki yillarda ama bu yil olur mu emin degilim... kulagima soyle bir dedikodu geldi 🙂 bu yil THY acentalarla olan bulusmasinda hicbir kampanyadan bahsetmemis, dolayisiyla kampanya olup olmayacagi henuz belli degil. Su an gorunurde yok ama THY her an karar degistirebilir tabii 🙂

• O zaman kaçırmadan hemen bileti almalı.Siz duyduysanız doğrudur Sayın @crazycells 🙂 Danışmanlık firması kurmayı düşünmelisiniz bence 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@air_technic Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

O zaman kaçırmadan hemen bileti almalı.Siz duyduysanız doğrudur Sayın @crazycells 🙂 Danışmanlık firması kurmayı düşünmelisiniz bence 🙂

estagfurullah 🙂
    dedigim gibi, henuz bir kampanya goremedim ama THY kararini degistirebilir. Belki bu karar da SuperBowl sirasinda verdikleri reklam etkili olmustur.

• @reader gidiş dönüş aldınız diye dönmek zorunda değilsiniz dönüş biletinizi yakacaksınız bende tahmin edebiliyorum green card ile giden birinin dönmeyeceğini

• THY zaman zaman 1 günlük hatta bir kaç saatliğine % 50 ye varan indirimler yapıyor.
    Geçen hafta ben yakaladım. Haziran ayında Miami-İstanbul gidiş, Ağustosda dönüş bileti aldım. 4 kişi gidiş dönüş 2.200 $ Aynı bilet bugün 4.900 $
    Takip etmenizde yarar var.

• Merhabalar, Dallas'a gitmek için nasıl bi güzergah kullanılmalı? Houstona gitsek oradan ulasim nasil olur?

• @reader ben her gün bakıyorum aktarmalı 2+2 kişi aktarmalı 15-16 saat istanbuldan houston 7000-7500 arası çıkıyor haziran aynın sonunda kadar, temmuza geçince 10000-10500 arasına çıkıyor aynı şartlarda 🙂 hazirana yetişmem lazım :))))

• @gkhanfeez ara ara mutlaka bakın. hatta 1er gün değiştirerek de bakın
    bazen direkt uçuş 1600 TL civarına bulunabiliyor.

ben bulduğumda görsel + link atmıştım .
    yine bulursam yazarım buraya

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |