Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Buradan sayın @crazycells e bu çekilis sürecinde yaptıgı yardım ve katkılardan dolayı teşekkür ederim

• Bana da çıkmadı maalesef , dün geç saatlerde bakabildim .. nasip degilmis bu yıl . Baska bir yol bulabilrsek çok iyi olur , gerçekten . Seneye de basvurup yine bekleriz sonuçları ama seneye de çıkmazsa diye aklıma gelmiyor degil açıkçası , bu iş epey zorluyor . Çıkanları tekrar tebrik ederim ve yolları açık olsun , darısı basımıza diyelim

• Has not been selected seneye artik. Cikanlara tebrikler.

• ilk başvurumdu eşimle beraber yaptık ama bizimde sonuç hüsran. Ülkede durumum ve yaşam şartlarım ortalamanın üzerinde. Rahatız açıkçası ama buna rağmen , bu ortadoğu ve yasaklarla dolu ülkeden ayrılıp başta ayak işleri olarak tabir ettiğimiz işleri yapmaya bile razı olduk. Kısmet bakalım belki seneye ... İltica konusunu detaylandıralım, dava süreci, belgeler vs.
    Herkese sevgi ve saygılar

• insan çok umutlanıyor hatta içinde kendine söyleyemediği bi yerde kesin çıkmıştır hissine bile kapılıyorsun ve sonuç hüsran olunca için burkuluyor. hayat devam ediyor yeterki denemeye devam et.

• ⭐⭐

Bilen varsa meraktan soruyorum, bu lotoyu 40 yaş üzeri kazanan var mı? Arkadaşım anne babası için 4 yıldır başvuruyormuş ama çıkmamış, acaba yaşı dikkate alıyorlar mı???

• @gariban yaş önemli değil diye biliyorum

• @gariban DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bilen varsa meraktan soruyorum, bu lotoyu 40 yaş üzeri kazanan var mı? Arkadaşım anne babası için 4 yıldır başvuruyormuş ama çıkmamış, acaba yaşı dikkate alıyorlar mı???

var, 50 yasında kazananda var.

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@mortas DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba,

10 senedir aralıksız başvuru yapıyorum. Bu sürenin 5 yılı tek başıma 3 yılı eşimle 2 yılıda eşim ve oğlumla birlikteydi. Fakat her seferinde ne kadar aklıma getirmek istemesemde ne kadar hayal kurmasamda ne yazıkki insan kapılıp gidiyor. Ama sonuç her defa olumsuz oluyor. Yaş ufak ufak hiç belli etmesede ilerliyor. Tabi umutlarda, beklentilerde azalıyor bir umutsuzluk kaplıyor insanın içini. Sizlerden Abd'de veya Türkiye'de yaşayan bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Yasal olarak ilk kendim daha sonra eşimi ve oğlumu aldırabileceğim veya hep birlikte gidebileceğim farklı bir yol varmıdır. Artık bu çekilişin ülkemizdeki yıl başı büyük ikramiyesinden bir farkı kalmadı. Bilgi vermek isteyen arkadaşlar buradan bilgi verip lütfen bırakmasınlar. Telefondan, internet üzerinden canlı, mail vs. üzerinden gerçekten bilgi ve tecrübeye ihtiyacım var. Kısacası bu ülkede kalmak istemiyorum. Artık kesinlikle gitmek istiyorum.

Ülkemi kötülemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın, fakat artık benim için gitme vakti geldiğini hissediyorum. @crazycells post yanlış yerdeyse lütfen gerekli yere taşıyın.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Kazanan arkadaşlarıda ayrıca tebrik ediyorum. Bu güzel şansı kesinlikle çok iyi değerlendirmeniz dileğiyle.

evet, bunu farkli bir baslik altinda inceleyelim. Bana birkac gun verin, ben konuyu olusturayim, aklima gelen yontemleri siralayayim, sonra forum uyelerinin katkisiyla konu genislemis olur, uygun mudur?

açınca bize mesaj falan gönderseniz? buradan takip etmek, bulmak zor olabilir.
    ya da hemen açın, içini sonra doldurursunuz. 🤗

• Merhabalar
    Bende dün gece çıktıgını ögrendim😊 3.basvurumdu. Forumu daha önce greencard çıkmış arkadaşlarımdan biliyordum forum sayesinde onlarda şuan amerikadalar bende yeni üyeyim artık 🙂 Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak case numaram 3XXXX haziran ayinda makine mühendisliginden mezun olacağım DS260 formunu doldurmak icin mezuniyeti beklemeli miyim? Lise diplomasi ile basvurursam son mezun oldugum okulun değişmiş olması vize/mülakat sürecinde sorun olur mu sizce..Tecrübelerinizi paylastiginiz için simdiden çok teşekkür ederim😊.

• @cancakir26 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar
    Bende dün gece çıktıgını ögrendim😊 3.basvurumdu. Forumu daha önce greencard çıkmış arkadaşlarımdan biliyordum forum sayesinde onlarda şuan amerikadalar bende yeni üyeyim artık 🙂 Tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak case numaram 3XXXX haziran ayinda makine mühendisliginden mezun olacağım DS260 formunu doldurmak icin mezuniyeti beklemeli miyim? Lise diplomasi ile basvurursam son mezun oldugum okulun değişmiş olması vize/mülakat sürecinde sorun olur mu sizce..Tecrübelerinizi paylastiginiz için simdiden çok teşekkür ederim😊.

Ne kadar güzel bir zamanda kazanmışsınız, ne büyük mutluluk. Sürecin sonuçlandığı an mezun olup tam yeni bir işe girip hayata başlama zamanınız geldiğinde Amerika'da çalışma hakkına da kavuşmuş olacaksınız. Tebrikler

Ds 260 formunu lise mezunu olarak ilk fırsatta doldurun, kesinlikle beklemeyin. Mülakattan hemen önce veya sonra mezun olacak olmanız hiç önemli değil. Formu doldurduktan sonra da kalan uzun süreci aklınızdan çıkarıp sadece uzaktan izleyin.

Önünüzdeki 1 yıl boyunca tek ama tek yapmanız gereken şey İngilizce'nizi geliştirmek olsun. Hem günlük İngilizce hem de mesleki anlamda İş İngilizcesi olarak en çok üzerinizde duracağınız şey bu olsun. Bol şans

• ⭐⭐

@cancakir26 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar

Tebrikler hayırlı olsun :). Ben de bu sene mezun olacağım üniversiteden ve hayalim Amerika'da çalışmaya başlamaktı ama green card kısmet olmadı. Umarım sizin geleceğiniz parlak olur çok sevindim adınıza.

• Maalesef çıkmadı seneye artık, Hayırlısı olsun.

• Bu saate kadar henüz sonucu öğrenemedim...bir türlü bağlanamadım..ilerlediğim en son noktada istek zaman aşımına uğradı diyor...farklı bir kanal yada yöntem varmı??

• Arkadaşlar şimdi ben kazandım ds260 dolduruyorum kendi kısmımı doldurdum. Ama esim ve çocuklarımda alt kısımda gözüküyor. Hepsini tek tek doldurmam gerekiyor değil mi

• 5 Kişi başvurduk hiçbirimize çıkmadı yahu

• Çıkmadı ama sağlık olsun.başta böyle güzel bir forum hazırlayıp bize değerli bilgiler sağlayan sayın @crazycells e çok teşekkür ederim.forumda çok kaliteli insanlar var.iyi niyet ile herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.arkadaşça dostça bir ortam sağlandı.böyle insanların oldu bir forumda bulunmak güzeldi.forumda olmaya devam edeceğim.hayallerimiz Dv2020 ye kaldı.umarım önümüzdeki çekilişte hayallerimize kavuşuruz.tüm forum ailesindeki kişilere ayrı ayrı çok teşekkür ederim.iyiki varsınız.

• Merhabalar.
    Bu senen ilk başvuerumuz da eşime çıktı 18000 lerde.
    Yanlız bir sorum olacak ben daha önce turist vizesinden red almıştım bu green card için sorun olur mu.Teşekkürler.

• @ohacifet DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar.
    Bu senen ilk başvuerumuz da eşime çıktı 18000 lerde.
    Yanlız bir sorum olacak ben daha önce turist vizesinden red almıştım bu green card için sorun olur mu.Teşekkürler.

Öncelikle tebrikler.turist vizesinden red almış olmanız green card almanıza engel değil.numaranızda düşükmüş.kriterleri sağlıyorsanız alırsınız

• @gariban DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kesinlikle hayır. Benim bacanak 54 yaşında gc kazandı iki sene önce
    Ayrıca ben daha giremedim siteye belki bende 40 üstü kazananım🙏🙏🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |