Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• az önce ilk kez bu kadar çok yaklaşabildim sonucu öğrenmeye no yu soyadımı doğum tarihimi girdim doğrulama kodunu büyük harfe dikkat ederek girdim tıkladım döndü döndü açmadı kalbim duracaktı olumlu yada olumsuz artık öğrenmek istiyorum

• @topraxxx hoşbulduk kardeşim🥴
    Bakıyorum da foruma hiç girmeyen arkadaşlara çıkmış genelde.
    Seneye biz de mi girmesek? 🤣😂

• @olcayist sana da geçmiş olsun ☺
    Kervana hoşgeldin 😃

• HAS NOT B...gerisi malum 😃

• @al_ti74 https://169.253.175.195/esc/ bu linkten öğrenebilirsin.

• @ghost_rider bu site güvenilir değil yazısı çıkıyor açtığımda

• Devam butonuna tıklayıp sayfaya erişim sağlayabilirsin.

• @ghost_rider HAS NOT... teşekkürler

• az önce bende baktım bize de has not been ... (eşim ile bana).artık önümüzdeki maçlara bakıcaz.ama bu şansı yakalayan arkadaşlar gönlünüzden geçtiği gibi olur umarım.tekrar tebrik ederim...

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@olcayist arkadaş dv 2020 kazananlar sayfasına kim yazdıysa patladı ahahaha 😅😅😅😅😁

Seneye bu hataya düşmeyelim arkadaşlar 🤣🤣aklımızda olsun🤔

• case number biraz yüksek gibi geldi bana ama , sevinsem mi üzülsem mi anlayamadım.
    DV2020 için case number'lar sıfırdan itibaren artarak veriliyor yoksa DV2019'dan devam mı ediyor ?

• @numbwalker DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@olcayist sana da geçmiş olsun ☺
    Kervana hoşgeldin 😃

Hosbulduk 😆 hepimize cok buyuk geçmişler olsun hemde😀

• @goma iyi o iyi. Sıkma canını hayırlı olsun. İlgili konu başlığına git orda okuyarak bilgi edinirsin. 2020 kazananlar bölümüne... 🗽🇺🇸👍🏻

• Facebook sayfasında gördüm bir çifte karı-koca olarak aynı anda ikisine de çıkmış. Sanırım bu gerçekten bir eleme sistemi olmadığının kanıtı gibi. Olay tamamen şans. Diğer komplo teorileri bu olaydan sonra bana pek mantıklı gelmemeye başladı 🙂

• @heleniki suan isteyim aksam eve gidince bakacam tekrardan . Sizde sonuc Nedir ?

• @yekta yekta selam şimdi tekrar girdim ve aynı hatayı almaya devam ediyorum.Ve tekrar tekrar kontrol ediyoruz girdiğim bilgiler numaralar doğru ama akşam senin aldığın hatanın aynısını veriyor hala.
    @crazycells başkanım siz ne dersiniz? yönlendirme yaptığınız sayfayı inceledim.Girdiğimiz tüm bilgiler doğru.

• @heleniki abla senin soyadin da ve numarada cok fazla I harfi var mi ?

• @yekta İ harfi mi demek istiyorsun.Soyadımda hiç i harfi yok. numaradaki harflerde hep sessiz harf yani C gibi T gibi.

• Arkadaşlar benim basvuruyu arkadaş yapmisti. Soyadi yerine ismimi yazmis. Siteye giriyorum soyadımı hata veriyor. Noktalama işaretleri filan hatalı diyor. En sonunda aklıma geldi. Ismimi girdim. Kabul etti açıldı. Ama açılmaz olsaydı cikmamisti😀

• Arkadaşlar merhaba,

10 senedir aralıksız başvuru yapıyorum. Bu sürenin 5 yılı tek başıma 3 yılı eşimle 2 yılıda eşim ve oğlumla birlikteydi. Fakat her seferinde ne kadar aklıma getirmek istemesemde ne kadar hayal kurmasamda ne yazıkki insan kapılıp gidiyor. Ama sonuç her defa olumsuz oluyor. Yaş ufak ufak hiç belli etmesede ilerliyor. Tabi umutlarda, beklentilerde azalıyor bir umutsuzluk kaplıyor insanın içini. Sizlerden Abd'de veya Türkiye'de yaşayan bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. Yasal olarak ilk kendim daha sonra eşimi ve oğlumu aldırabileceğim veya hep birlikte gidebileceğim farklı bir yol varmıdır. Artık bu çekilişin ülkemizdeki yıl başı büyük ikramiyesinden bir farkı kalmadı. Bilgi vermek isteyen arkadaşlar buradan bilgi verip lütfen bırakmasınlar. Telefondan, internet üzerinden canlı, mail vs. üzerinden gerçekten bilgi ve tecrübeye ihtiyacım var. Kısacası bu ülkede kalmak istemiyorum. Artık kesinlikle gitmek istiyorum.

Ülkemi kötülemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın, fakat artık benim için gitme vakti geldiğini hissediyorum. @crazycells post yanlış yerdeyse lütfen gerekli yere taşıyın.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Kazanan arkadaşlarıda ayrıca tebrik ediyorum. Bu güzel şansı kesinlikle çok iyi değerlendirmeniz dileğiyle.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |