Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• forum beni dahada heyecanlandırıyor.. o yüzden akşama kadar yoğummm 🙂

• arkadaşlar kimin için hayırlısı olacaksa o gider inşallah ülkenin durumu malüm
    inşallah buralardan birilerine çıkarda sevincine ortak oluruz 🙂

• @gizemb sal gitsin heyecanlanalım 😂

• Konuyla cok alakali oldugu icin buraya birakiyorum. Guzel bir video olmus. Kazanma oranlarini yil olarak vermisler. Forum yoneticimizin izin verdigini dusunerek tabi. Herkese bol sans.🌟🔘💯🔝

• Oturmayamı geldik? Hobaaaaa verin coşkuyuuuuu 🗽🇺🇸😁🤗😅😎👍🏻🤣🤔🙄🤭💆♂💁♂

• ⭐⭐

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium hayırdır mesajıma neden eksi verdin? Beğenmedinmi iyi dilek temennilerimi?

Çok özür diliyorum + vermek istemiştim ama mobilde +/- birbirine çok yakın yanlış basmışım.

• Birinin umrunda bile değil dolar,halk,ekonomi, sadece hırs hırs hırs. Kazanmaktan ve ranttan başka düşüncesi olmayan kendisi kazanırken iyi başkası kazanınca kötü. Bu adam için hala oy verenin aklından şüphe ederim ben. Dolar olmuş 6.20. Padişahim çok yaşa..!

• @chromium mobil forumu bizim gibi patlıcan dolma parmaklılara göre yapmamışlar 😁🤣👍🏻

• +Tüm bunlardan sonra napacaksın ??

• amerikada ofisimde proje çizeceğim ..
      Ya hayali bile güzel insan bazen hiç açıklanmasa diyor en azından hayal kuruyoruz..

• bütün bekleme sürecinin en ince çizgisinin olduğu güne geldik.. açıklanmasıyla birlikte anında mod değişimi yaşanacak herkeste.. 1 yıl bekleyip 1 dk içinde hayallerimiz, heveslerimiz sıfırlanıyor.. umarım bu kez, en azından içimizden bir çok kişi yaşamaz o hayal kırıklığını..

• İşi gücü bıraktık, dakikaları saymaya başladık. Forumdan da çıkamıyoruz yeni bir şeyler öğreniriz diye. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah...

• @yoldakipapatya DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Sanki burda açıklanacak gibi çıkasım gelmiyor forumdan 😂

Fazla uzaklaşma bizden... Kaybolursun... 😁😎👍🏻🇺🇸🗽

• @fkambay vallahi çok heyecanlandım 😂 neyse sıkıntı yok 😂

• @bahtsizbedevi ondan sonra da yasaklanırsınız ne green card ne normal yolla giremezsiniz amerikaya.. boşuna mı temastan kaçınıyor insanlar orada.

• 19:00-20:00 gibi buralar karışacak vaziyet alın 😃 @crazycells başkanım hazırlıklar tamam mı, bu halk bir konuşma bekler başkanım. Bizimle kalın arkadaşlar :p

• Moda girelim mi artık!

BÜYÜK GÜN GELDİ ÇATTI.
    Bugün çok mutlu olalım.
    Hayallerimizin devamını getirelim.
    Binelim uçağımıza ve arkamıza el sallayalım.

• @yoldakipapatya Çıkmasa bile ki umarım çıkar hayal kurmaya devam edin. Çünkü hayaller kurdukça hayattan tat almaya devam ediyorsunuz.

• Çok heyecanlı çok stresli bir gün 🙂 Herkesin gönlünce olması dileği ile...
    Umarım benim gibi arafta kaldığını hissedenler için güzel neticelenir ve herkesin gönlünce olur.

• Green carda kavuşmaya 8 saat 42 dk

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |