Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• arkadaşlar mhtemelen çokça sorulmuştur ama yine de sormak istiyorum. Devam eden bir davam var. hakaret davası. Bu yeşilkart almama engel teşkil eder mi?

• herkese günaydın arkadaşlar bugün akşam olur mu dersiniz o kadar bekledik inşallah çıkar....

• Sarı sevgili kızla bel altı hayaller paylaşıp, türko kezbano ( o ne demekse) kızlarla evlenenlere beddua edecek seviyeye ne ara geldik yahu biri beni aydınlatabilir mi?

• @calibraturbo edebe davet...

• Daha önce paylaşmıştım tahminlerim çıktı gibi. Ve artık Ülkemizin durumunu göz önüne alarak üzülerek söylüyorum ki Dolar’ın artık freni malesef patladı..

9-10 saat gibi birşey kaldı Sonuçların açıklanmasına ve inşallah çıkarda arkadaşlar gidersiniz.

Hakkımızda Hayırlısı 🙏😔

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@birumut DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable 592 üstü haftalık kapanış olursa çarşı karışır .@Sinem hanım dolar almaya gitti sanırım 🙂

Hocam direnç noktasını 5,95 olarak gösterdiler eğer kırılırsa ki az kaldı 6,20 kaçınılmaz. Yahu ekonomiyi ne hale getirdiler. Ülkede Dolar rezervi de yok. Tek yol IMF

Bekleyen Süreçler:

• S-400 Meselesi ile Amerika arasında oluşacak problem
    • Petrol alım satım için Muafiyet süresinin son tarihi 2 Mayıs(ABD Uzatılmayacağını belirtti)
    • YSK İstanbul seçimleri için yapacağı açıklama

• @bharvest Trakyadan Amerikaya isimli youtube kanalının sahibinin de böyle bir davası vardı ve GC aldı videolarında bahsediyorlar bir göz atın dilerseniz

• @cokomisket DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@bharvest Trakyadan Amerikaya isimli youtube kanalının sahibinin de böyle bir davası vardı ve GC aldı videolarında bahsediyorlar bir göz atın dilerseniz

Teşekkürler@cokomisket hemen bakıyorum

• Butun arkadaslara can-i gönülden bol sans ve sonraki surecin herkes icin kolaylikla hallolmasini diliyorum. Nazar boncugunu da birakiyorum. Herşey guzel olacak .... 🔝💯⭐🔘

• @bahtsizbedevi
    İÇim acıdı be gardaş 😕
    Arkadaşlar gerekli yorumları yapmış. Enerjini yitirme gün ola harman ola. Sen de oraya gidip yakın yerde seni seven biriyle evleniyormuşsun😂😂 buradan sana bir çiçek yollarız o zman. Üstünde de bu iletin olur ama 😄

• sorgulamalar sanırım açıldı arkadaşlar sorgulamadan buraya bildiriyorum

• Bu gün o gün sevgili arkadaşlar.. İyisi ile kötüsü ile koskoca ayları birlikte geçirdik. Destek olduk. Çevremizdekilere hayallerimizi anlatınca bizlerle dalga geçtiler, gülümsediler, ama biz yılmadık... Geldik burada yine bizi anlayan kişilerle, aynı hayali aynı sevdayı hatta aynı şehri sevenlerle paylaştık. Paylaştıkça rahatladık... Ülkede süre gelen saçma şeylerden anlık da olsa uzaklaştık.kafaları dağıttık... Biber patates domates on lira olduğunda bile yılmadık.... Bir süreç daha burada son buluyor... Kendinizi akşam vakti en kötüsüne hazırlayınki çıkarsa süpriz olsun. Hepimiz umutlarımızı buna bağladık.. Ve bu forumda ki tüm arkadaşlara çıkması canı gönülden istiyorum. Kendim de dahil. İnşallah hepimiz muaffak oluruz. Unutmayın her doğan güneş yeni bir gündür. Yeni bir umuttur. Şimdilik umutları söndürmeyin..

"Gazamız mübarek ola...."

Saygı ve sevgilerimle...

• yok ya açılmamış heyecandan yaptım çok fena

• 9 saat 15 dakika sonra green cardlı oluyorum. Ondan sonra dolar yükselebilir.

• Yüzde 1 lik kazanma şansı bile insana nasıl heyecanlar yaratıyor, 🙂

• Günaydın arkadaşlar, benimle aynı heyecanı paylaşıyorsunuz biliyorum ama gerçekten saat 19:00 olmasın da hayal kurmaya devam edeyim istiyorum galiba:) çok karmaşığım şuan

• Ben dahil 12 kişiye başvurdum. Birine bile çıkmazsa artık başvurmam daha hayatım boyunca.

• @fkambay neeee

• herkes çok heycanlı sanırım ben dahil. şuan sanki green card çıkmış gibi hesabımda nasıl 15 bin dolar göstericem onu düşünmekten içime sıkıntı bastı.

• @emir600rr özür dilerim sitede 2020 yazısını görünce çok heyecan yaptım bir an https://dvlottery.state.gov/

• Sanki burda açıklanacak gibi çıkasım gelmiyor forumdan 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |