Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@brnbrn toplamda EU da 20910 case var dolu olan. Her aya eşit dağıtsalar 1750 civarı oluyor. Örneğin Aralıkta 1179 çağırmışlar ama formunu geç dolduranları da hemen çağırıyorlar. Bunlarıda 1559 sayısına eklemek gerekiyor diye düşünüyorum. Aslında Nisan ayından sonra geçen seneden farkı kalmıyor bu işin. Sadece seçilen kişi fazla olduğu için Current olma durumu Ağustos a kalır bence. Hızlı artış Mayıs Haziran gibi olur tahminim. Ülke kotalarını da ihtimallere dahil etmek lazım.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• @onur1601 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

24000

Haydi bakalım ayın 15 i yaklaşınca buralar canlanıyor 🙂 Daha önce yaptığımız hesaplarımıza göre +1705 ile 16800 açıklanır demişiz. O halde (Süründürür<16800 Güldürür>16800 beklentiyi karşılar=16800) diyelim 🙂 Hepimiz için en güzelinin olması yani güldürmesi dileğiyle..

• 18.000 e ne kadar yakın olursa o kadar mutlu eder , bir bakmışsın 18.000 i geçmiş , dadından yenmez :))

• @crazycells Mrb. Peki bugün Kamu kurumları yada bizi ilgilendiren göçmenlik işlemleri devam edecek mi?
    iş başı yapılır inşallah

• @arnblt soylediklerinize katiliyorum ama dogru tahmini yapmak zor zaten bircok degisken var isin icinde yinede siz ve sayin @caglaror Temmuzdan once vizelerinizi alacaginizi dusunuyorm.Esas tahmini zor olan ve benim merakim Temmuz da ne aciklanacak.Bunun icin en dogru tahmin kotadan yola cikmak oldugunu dusuyorum.Basit dusunursek yine 18300 avrupa kotasiysa /12 yaparsak 1500 vize her ay verilse bu bizim ust limitimiz olacak burda soru su ki CEAC datalari ne derece gunceldir . suan itibariyle kontrol ettigimde tam 6000 vize dagitilmis subat ayi en kotu ihtimal 7000 ile sonuclansa yine durum current i isaret ediyor. 1500*5(ay)=7500 (500 vize avantajli durum gozukuyor)
    ise bu taraftan bakmak sizce yanlismi?buarada siz olayi belki bu derece incelemeyeceksiniz numaraniz geregi ama durumu yakin takip ettiginizi gordugum icin dusunceleriniz merak ettim.

• ⭐⭐

@brnbrn istatistikçi olduğum için sayıları analiz etme merakım var. Ama bu iş özellikle bu sene sadece sayısal değil başka argumanları da analize dahil etmemiz gerektiğini gösteriyor. Bunlarda yasaklı ülkeler, kotaya takılacak ülkeler (ki buna bizde dahiliz) gibi. Bana kalırsa 34-35 bin kesin ama ondan sonra çok az bir case kalıyor. Geçen sene kullanmadıkları 5000 kişilik NACARA kontenjanı da bir kenarda. Geri kalanlar için bir hak mahrumiyeti yaratacaklarını zannetmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osmanqdenizli DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells Mrb. Peki bugün Kamu kurumları yada bizi ilgilendiren göçmenlik işlemleri devam edecek mi?
    iş başı yapılır inşallah

Devam edecek merak etmeyin, 2. shutdown 9 Subat gece yarisi basladi ama sabah saatlerinde yasayi gecirdikleri icin islemler etkilenmedi. Su an hukumet normal sekilde isliyor.

• @arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

r, kotaya takılacak ülkeler (ki buna bizde dahiliz) gibi. Bana kalırsa 34-35 bin kesin ama ondan sonra çok az bir case kalıyor. Geçen sene kullanmadıkları 5000 kişilik

insallah diyelim, dua yerine gecsin 😃

• Nisan ayı için Visa Bulletin açıklandı 15 950. Bu seferki sayı hiç gönlümce olmadı ( ümidim daha büyük sayılara idi

• Bu nedir yahu! Ne umduk ne çıktı. Neyse bir ay daha ötelendi.

• 15950 nedir arkadaş ya, berbat.

• Bu gidişle Trampın istediyi şeyler olucak ve belki de önümüzdeki ay filan durdururlar çekilişi. 15950 şaka gibi

• Çok yavaş ilerliyor beklenenin baya altında.

• Maalesef beklentilerin altinda.

• Cok sacma! umutlarimi buyuk olcude bitirdiler.Selected yazisini gordugumde sansli biri oldugumu dusunmusstum ama Boyle degisiklik olan bir yilda buyuk case numberla secilmek cok buyuk talihsizlik diye dusunuyorum.Artik 2019 talihlileri grubunda olmayi umuyorum.Vizesini alan ve alacak arkadaslari tebrik ediyorum basarilar diliyorum.

• bence hemen pes etmeyin süreç daha devamediyor

• Arkadaşlar ümitsiz olmaya gerek yok ama daha öncede yazmıştım yıl sonu 28000-30000 bandında bitirecekler gibi. Çok fazla kasmaya gerek yok. çünkü bazen bazı şeyleri istesenizde değiştiremeyebiliyorsunuz. Bekleyeceğiz artık

• Arkadaşlar her kese sabır diliyorum.Sinirlerim tamamen bozuldu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |