DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sheandherlemons DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells Pazartesi ilk is olarak Konsoloslugu arayip sormayi dusunuyorum. Kesin degisiklik yapabilecegimden emin misiniz? Gorusmeye ona gore gidip gitmeyecegimi kararlastiracagim. Bir de bu talebi mail yoluyla mi bildiriyoruz cunku konsoloslugun sitesinden sadece mail atiliyor

Evet, yapabilirsiniz.

Kendi siteleri uzerinden mesaj gonderebilirdiniz ama eger email yolladiysaniz bir daha mesaj gondermenize ya da aramaniza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gunesdogdu elinize saglik.

• Arkadaşlar bir sorum var.
    Şimdi Düzen lab dayım tetkikler yapılıyor. Benim mülakat 2 mayıs 9:15 de.
    Lab sabah 9 da açılıyormuş , ben bugün Ankara'da kalmaktansa Perşembe sabahı raporu alıp mülakat a gitmek istiyorum, sormak istediğim yetişebilir miyim yada elçiliğe 10-15 dakİka gec gidersem sıkıntı olur mu?

Ekleme: buldum birini , raporu yarın benim için alacak.

• @crazycells merhabalar, evet soyadımdan kaynaklı bir sorun vardı. Yani geçen sene DS-260a bilgilerini yazdığım pasaportum eski soyadımlaydı. Bu nedenle geçen hafta formu tekrar açtırıp pasaport bilgilerimi de soyadımı de güncelledim. Ertesi gün de evrak maili geldi. Fakat aslında zaten evrak mailini göndereceklerdi de denk gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Yeni formumu bu kadar kısa sürede incelemiş olabilirler mi gerçekten? 🙂 Bir de inceledikleri form, eski formumsa ve ona istinaden belge istemişlerse bu sorun olur mu diye düşünüyorum. Yani belgeleri gönderdikten sonraki süreci hiçbirimiz bilmiyoruz sonuçta, belgeleri görüp bakalım bu case numbera ait güncel form neymiş mi diyorlar yoksa benim önceden doldurduğum formumu inceleyip bir havuza atıp sonra oradan mı çekiyorlar? Güncelliğini bir daha kontrol ediyorlar mı? Sanırım düşüne düşüne delireceğim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@israfil 10-15 dk gec gitmek sikinti yaratmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@buseerdinc DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells merhabalar, evet soyadımdan kaynaklı bir sorun vardı. Yani geçen sene DS-260a bilgilerini yazdığım pasaportum eski soyadımlaydı. Bu nedenle geçen hafta formu tekrar açtırıp pasaport bilgilerimi de soyadımı de güncelledim. Ertesi gün de evrak maili geldi. Fakat aslında zaten evrak mailini göndereceklerdi de denk gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum. Yeni formumu bu kadar kısa sürede incelemiş olabilirler mi gerçekten? 🙂 Bir de inceledikleri form, eski formumsa ve ona istinaden belge istemişlerse bu sorun olur mu diye düşünüyorum. Yani belgeleri gönderdikten sonraki süreci hiçbirimiz bilmiyoruz sonuçta, belgeleri görüp bakalım bu case numbera ait güncel form neymiş mi diyorlar yoksa benim önceden doldurduğum formumu inceleyip bir havuza atıp sonra oradan mı çekiyorlar? Güncelliğini bir daha kontrol ediyorlar mı? Sanırım düşüne düşüne delireceğim 🙂

Sizin tek yapmaniz gereken en guncel bilgi ve belgeleri kendilerine temin etmek.
    KCC sizin formlarinizi satir satir incelemiyor, sadece her seyin bir sonraki asama icin tamam olup olmadigina bakiyor. Inceleme ve karar verme kismi konsoloslukta oluyor.

• Haziran randevu emailleri geldi mi? Ben herhangi bir mail almadım şu ana kadar, umarım bir aksilik yoktur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ssari32 DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Haziran randevu emailleri geldi mi? Ben herhangi bir mail almadım şu ana kadar, umarım bir aksilik yoktur.

yakinda gelir, sadece beklemelisiniz.

• @ssari32 merhabalar, bu akşam haziran randevusu için mail aldım

• @challenge tebrikler 2. Onay maili almismiydiniz. Bende bekliyorum ama mülakat maili gelmedi

• @captainblue aslında nisanda mülakata girmeyi bekliyordum, 14binlerdeyim; "records indicate" maili gelmediğini farkedince durumu yazdım sonra da istedikleri evrakı martın sonunda tekrar mail attım, "records indicate" maili 1 ve 24 nisanda olmak üzere iki kez geldi, temmuza kaldım derken dün akşam sürpriz maili aldım, darısı başınıza

• bu arada, forumu geçen ay keşfettim, fırsat buldukça takip ettim; çok faydalı oldu paylaşımda bulunan herkese teşekkürler, dün akşam artık ben de katılıp aldığım maili paylaşayım istedim, hepinize iyi şanslar diliyorum

• daha önce yazılmıştır muhtmelen, ama ds 260 formunu tekrardan nasıl açtırıyorduk, eşimin kızlık soyadını yanlış yazmışım..

• @fmac DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

daha önce yazılmıştır muhtmelen, ama ds 260 formunu tekrardan nasıl açtırıyorduk, eşimin kızlık soyadını yanlış yazmışım..

Kayınpederiniz biliyor mu soyadını bilmediğinizi? 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fmac DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

daha önce yazılmıştır muhtmelen, ama ds 260 formunu tekrardan nasıl açtırıyorduk, eşimin kızlık soyadını yanlış yazmışım..

Mulakat gunu bu degisikligi yapabilirsiniz.

• @crazycells elçilikte görüşme esnasında düzeltebiliyorum şeklinde anladım. Problem değil yani. Teşekkürler

• @daydreamer :)) gruba üye değil iyiki :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fmac evet.

• arkadaslar cocuklarimn asi kartlari var bunlar yeterli oluyormu yoksa hangi asilari olduklarini gösteren resmi bir evrakmi lazim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

139

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |