Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hgkd İnşallah zevk için katılanlara çıkmaz 🙂

• @riethian temenniler o yönde eminim☺

• Çok var bakim bana çıkıyomu yada çıkarsa bakarız ya gideriz belki havaların da katılan yani böle kendinden emin gittiğinde zerre pişman olmucak oranın hayatına yaşam şartlarına ayak uydurabilcek ve en önemlisi burdan gidebilcek maddi yöne az da olsa sahip olan nadirdir ben bekarım rahatım tanıdıklarım da var amerikda olurda çıkarsa çok mutlu olurum ama evli olsa böle bukadar rahat edebilirmiyim sanmam inşallah gerçekten isteyen hakeden birlerine çıkar bende hakediyorsam inşallah bana da çıksın şimdiden çıkmayanlara tekrar katılmayı allah nasip etsin kazananlarada allah yollarını açık etsin diyorum ..

• Arkadaslar 7 mayısta çok merak ediyorum. Aramızdan kaç kişi Bana cıktı yasasin!! Diyecek😀🤔 #10#

• @olcayist DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaslar 7 mayısta çok merak ediyorum. Aramızdan kaç kişi Bana cıktı yasasin!! Diyecek😀🤔 #10#

Bu forumdan 10 kişiye çıkarsa büyük sürpriz olur.

• @annecik evet tabiki de nabız ölçme olarak görüyorum zaten ben bu olayı. Bir işte yardım istersin herkes yanın da gerçekleşince sağına soluna bakmışsın kimsecikler kalmamış misali

• @olcayist hadi bakalım kolay gelsin o zaman hepimize

• ⭐⭐

Bu salı değil haftaya salı... Düşüncesi bile heyecanlandırıyor.

• Bu sene forumdan katılan herkese çıkacak.

• kalır 10 gün ve nedense giderek heyecanım azalıyor :|

0_1556340077050_3DB71F85-A014-46F8-B9EF-A5ECB59BF187.jpeg

• Günaydın uzun zamandır foruma giremiyorum fuar yoğunluğumuzdan dolayı bugün bir göz atayım dedim ama en son kaldığım yere geldiğimde sayfa 217 🙂 üzerine sayfalarca konuşulmuş pek okuyamadım ama güzel dilekleri hayalleri tahmin edebiliyorum 🙂 kalan son geri sayım 10 .. 9 ..8 ...7 ...6 ...5 ..4 ..3...2...1 VE TADAAA 🙂 hadi buraya tekrar güzel dileklerimi bırakıyorum bu fuar iyi oldu aslında bu hafta nasıl geçti pazartesiden bugüne hiç anlamadım hatta bugünde devam ediyor birazdan oraya doğru yola çıkacağım 🙂 her şey güzel olacak inşallah

• Yasaklı

yarın bizim memleket. 🙂 09 Aydın

• ⭐⭐

Son 10 gün

• @Sinem Aydınlımısınız 😊
    Bende Adü terk 🙄 Ömrümün 2-3 senesini yedi.

• Şu saatten itibaren herkes artık safa yatacak. Sanki çekilişe katılan kendisi değilde başkasıymış gibi, çekilişi düşünmeme, umursamama triplerine girecek 😅🤣 bir nevi totem hesabı yapacak... yemezler... 😆 Çekiliş bir gerçek ve siz buna isteyerek katıldınız... Şimdi tabiri caiz ise 2 dakika delikanlı olun ve çekilişi düşünün. Çekilişten kaçamazsınız. Yedirmem bu gül gibi çekilişi sizee 😅 Çekilişi görmezden gelirse kendini rahat hissedecekler kaç kişi acaba? Sağ baştan say..

Ben #1# 🤣

• @topraxxx 😬 Bana çıktığı için rahatım
    Bende 2☺

• @topraxxx Çekilişten dönenin, kaçanın kaşığı kırılsın. Çekilişten korksaydık GC'ye katılmazdık. Çekilişe başvurduk hiç pişman değiliz, yine olsa yine başvururuz arkadaş 😃 :p

• @likable sen gitcen tabi öylede böylede miss gibi newyorka 😝 newyork dükü ilan ediyorum seni... Çekilebilirsin 🤣👍

• @daydreamer ağzından bal damlıyor 🙂
    Keşke öyle bir olasılık olsa, ne ala.

• @topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable sen gitcen tabi öylede böylede miss gibi newyorka 😝 newyork dükü ilan ediyorum seni... Çekilebilirsin 🤣👍

Valla arkadaşım ben çift bekliyorum ya o yüzden duygu tosarması yaşıyorum 😃 😛

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |