Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

❤️📺📀🎵 Sevdiğiniz sanatçıların video klipleri 🎵📀📺❤️

• ⭐⭐ Yasaklı

köpeklerim kaçmiş, kamyonum bozulmuş,politikacılar paso yalan söylüyo. manitam aldatmiş, patronum işten kovmus. bu dunyada guvenecegim sey bir elimin parmak sayısını gecmez. uzun boyunlu şişede soguk bira hiç gonlumu incitmedi XD manitalara boş yere sacılan savılan pırlanta yuzukler veya kötü futbol takımları gibi beni oymadı. süper

• 2 gün önce akşam vakti yine Youtube'da gelişigüzel şarkılar dinlerken bir müddet sonra aklımda bir melodi kaldı, hazır aklımdayken bulayım bu şarkıyı dedikten sonra sıradan dinlediğim şarkıları geriye yönelik dinleyerek taramaya başladım.Tabi bu sırada birkaç şarkıyı da beğenerek listelerime ekledim ama bu şarkıyı bulduktan sonra biliyordum ki aklımdaki melodi buydu 🙂 2 gündür dinlediğim için paylaşmak istedim, eğer dinlerseniz keyifli dinlemeler dilerim 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |