Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alimanstory umarım herşey gönlünüzce olur Allah mesut etsin

• @yılmaz çok teşekkürler iyi dilekleriniz için sizin de herşey gönlünüzce olsun:)

• @alimanstory Sizi okuyunca ben de kontrol ettim, 17 nisan 2016'dan başlıyor what's up görüşmelerimiz ve bugüne kadar harbi çok uzun. Basıp götüreyim desem bayağı bi Tolstoy romanı kadar çapı var yahu 🙂

• Arkadaşlar 1 Nisanda eşimle birlikte vizemiz onaylandı yardımcı olan herkese başta @crazycells olmak üzere çok teşekkür ediyorum, detayları birkaç gün içinde uzun uzun yazacağım.Umarım herkes current olur ve mutlu sona ulaşır, herşey gönlünüzce olsun:)

• Sn. @nakalakev ben şöyle yaptım, 15 mayıstan önceki ve 31 Ekim 2018’e kadarki ilişkimizi kanıtlar nitelikte olan bazı konuşmalardan screenshot aldım, tüm konuşmaları dökmedim yani çünkü bizimki de roman gibi, öyle yapmama rağmen yetişmedi:) Ama inanın hiçbirine bakmadı bile sadece evrakları teslim ederken ben görevliyi uyardım biz yeni evlendik kanıtları vereyim mi diye bir kaç fotoğraf alayım dedi o kadar.Mülakatta evliliğimizle ilgili hiçbir soru sormadı bile, o nedenle içiniz rahat olsun:)

• Arkadaşlar merhaba, mülakata giderken illaki Nüfus kayıt örneğini, nüfus müdürlüğünden ıslak imzalı ve kaşeli mi almamız gerekiyor? Diğer sorum ise, boşanma belgesi isteniliyor. Mahkeme kayıtları elimde yok, illaki mahkemeye gidip boşanma kararını almamız mı gerekiyor?

• Merhaba herkese. Saat 9.15 itibariyle görüşmemiz tamamlanmış ve vizemiz onaylanmıştır. Gerçi öle dediler de ben pasaportları görmeden inanmam 😊. Randevu 7.45 idi. O saatte içeri aldılar. 15er dakka arayla numaramız olan 1, 3 değişik gişede yandı. İlkinde evrak teslimi yapıldı. Pasaport içinde 2 adet foto adli sicil ve nüfus kayıt evrakları istendi. Ardından diploma evlilik cüzdanı ve en son olarak mali geçim belgeleri. Biz eski pasaportları sorduk. Üzerinde abd vizesi varsa evet dediler. Sadece ben de vardı dolayısıyla sadece ben verdim. Hatta geri vermediler. Biz de unuttuk ve girişe sorduk. Onlarda diğer pasaport ile gönderirler dedi. 2. kez numara yandığında parmak izleri alındı. 3.kez yandığında vize ücretleri verildi. 4. ve son kez yanmasını yaklaşık 45 dk bekledik ve yandığında görüşme aşamasına geçtik. Sadece nereye gideceksiniz dendi ve bizde şu şu nedenle şurası dedik. Herşey güzel görünüyor vizeniz onaylandı sorunuz varmı dendi biz de ucsis ücreti ne zaman yatırılmalı dedik. Bir yönlendirme maili alacaksınız dediler. Bu görüşme 3-5 dk sürdü. Anlayacağınız süreci bu şekilde tamamladık. Yok ekstreler 2 aylık denmedi. Ais kaydı istenmedi. Benim askerlşk evraklarım ya da asil talihli olan eşimin eski pasaportu da alınmadı. Yani istenen evrakları hazırlayın yeter. Strese gerek yok. Tabi pasaport gelsin bi bize önce. Ben ondan sonra inanacam 😊

• @the-black-eagle tebrikler.

• @nwtzki darısı kalanlatın başına.

• @the-black-eagle tebrikler. Yeni yasmanizda bol sans.

• @alimanstory hayirli olsun.

• @tractor12 kcc ye gönderdiğiniz nufus kayıt örneği yetiyor benim bildiğim kadarıyla boşanma kağıdı ise evet mahkemeden almanız gerekiyor bende öyle yapacam

• @the-black-eagle tebrik ederiz darısı başımıza nufus kayıt örneği ve adli sicil kaydını kcc ye gönderdiğiniz evraklar mıydı yoksa yenimi çıkardınız acaba

• @the-black-eagle süper! hayırlı uğurlu olsun, yolunuz açık olsun!

• @alimanstory Hayırlı olsun. Ailenizle birlikte mutluluklar dilerim.

• @the-black-eagle Hayırlı olsun. Mutluluklar dilerim.

• @the-black-eagle hayırlı olsun 🙂

• @Bahadır17 @baymyrat çok teşekkürler : )

• @The-Black-Eagle Hayırlı olsun.

• @tractor12 E-devlet çıktısı olması yeterli.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |