Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@yılmaz mülakatlarla ilgili bir sorun olabilir çünkü forumda @onurr mülakat tarihi değişmişti bence bu haftayı bu şekilde bitirip haftasonu düzenleme yapacaklar

• @ayvalik10 öylemi şansa bak heyecan hüsrana döndü yine kısmet acaba kimseye gelmemiş mi

• Elçiliğin gönderdiği mailde "If KCC requested scanned copies of your documents before scheduling your appointment, please make sure to bring exactly the same documents you electronically submitted to KCC, including all the originals and translations. " yazıyor. E-devlet'ten bu belgelerin güncel halini alsak sıkıntı olur mu?

• ⭐⭐⭐

@burakdal DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Elçiliğin gönderdiği mailde "If KCC requested scanned copies of your documents before scheduling your appointment, please make sure to bring exactly the same documents you electronically submitted to KCC, including all the originals and translations. " yazıyor. E-devlet'ten bu belgelerin güncel halini alsak sıkıntı olur mu?

KCC'ye gönderdiğiniz belgelerin aynısını mülakatınıza götürün diyor.

• @keysnambır Teşekkürler. Örneğin gönderdiğim askerlikl belgesinin altında "gg/aa/yyyy tarihine kadar geçerlidir." yazıyor. Bu belgeler güncel değil diyebilirler mi?

• Gelen mailde ayrıca orijinali ve kopyasıyla birlikte evlilik belgesi istiyor. Bu istenen belge Aile Cüzdanı mı oluyor öyleyse kopyası derken ne kastediliyor?

• Merhaba

KCC den "Documents Received" emaili bugun geldi.
    Numaram su anda mayis ayi icin aktif durumda.
    Randevu icin tekrar email gelmesini beklemem gerekiyor sanirim.
    Tahminen ne kadar surer randevunun verilmesi?

Tesekkurler

• @atlas DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

mlu sonuçlandı ve vizemizi aldık. 27 mart bugün USCIS ödemesini eşim ve kendim için yaptım. Mayıs ortası gibi New York şehrine gitmeyi planlıyoruz. Mülakat çok kolaydı, ne

Hayirli olsun, bundan sonrası için bol şanlar.

• Sayın @burakdal mayıs ayı için mi randevu maili aldınız acaba tam anlayamadım

• @yılmaz hayır Nisan.

• ⭐⭐⭐

@keysnambır Teşekkürler. Örneğin gönderdiğim askerlikl belgesinin altında "gg/aa/yyyy tarihine kadar geçerlidir." yazıyor. Bu belgeler güncel değil diyebilirler mi?

Belgeleri e-devletten kolayca aldığınızı varsayarak yazıyorum. İçinizin rahat etmesi için hem KCC'ye email ile gönderdiğiniz belgeyi hem de güncel aldığınız belgeyi götürebilirsiniz.

• @keysnambır Teşekkürler. Gelen mailde ayrıca orijinali ve kopyasıyla birlikte evlilik belgesi istiyor. Bu istenen belge Aile Cüzdanı mı oluyor öyleyse kopyası derken ne kastediliyor? Bu konuda bilginiz var mı?

• merhaba arkadaslar sonunda mulakat emaili geldi. mayis 3.

• ⭐⭐⭐

@keysnambır Teşekkürler. Gelen mailde ayrıca orijinali ve kopyasıyla birlikte evlilik belgesi istiyor. Bu istenen belge Aile Cüzdanı mı oluyor öyleyse kopyası derken ne kastediliyor? Bu konuda bilginiz var mı?

Bu tarz ana konularda ilk mesajı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Aradığınız bilgilerin neredeyse hepsini bulabilirsiniz. 🙂

• Merhabalar herkese, az once mulakat mailini aldik. 7 Mayis'a verildi tarih. Bekleyen arkadaslar maillerinizi kontrol edin 🙂

• @keysnambır Haklısınız. Tekrar teşekkürler. 🙂

• @burakdal DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@keysnambır Teşekkürler. Gelen mailde ayrıca orijinali ve kopyasıyla birlikte evlilik belgesi istiyor. Bu istenen belge Aile Cüzdanı mı oluyor öyleyse kopyası derken ne kastediliyor? Bu konuda bilginiz var mı?

Copy dediği bildiğimiz fotokopi işte

• 20 mayis mulakat tarihi 🙂 19xxx

• merhabalar,mülaket tarihinizi ne zaman önce verdiler

• Ben records indicate mailini 2 saat once aldim, normalde numaram mayis ayi icin aktif oldu, 19xxx, records indicate mailinden sonra randevu maili gelmedi, bu benim randevum haziran ayina kaldi mi demek oluyor simdi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |