Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• alt metni

Kanadalı bir kadın, Calgary kenti yakınlarındaki, göl kenarında bulunan üç yatak odalı müstakil evini düzenlediği bir mektup yazma yarışmasının galibine verecek.

Haberin detayları için;

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rüzgar ilginc ve guzel bir haber 🙂
    yarismacilarin odedigi katilim ucretiyle evin parasini cikarmis olacak.

19 ABD Doları katılım ücretiyle girilebilen yarışmada yazılacak mektupta "Bu göl kenarındaki rüya gibi eve taşınmak, neden yaşamınızı değiştirir?" sorusuna yanıt verilmesi isteniyor.

Wagner katılımcılar arasında son 500'e kalanların halkın oyuyla belirleneceğini ve bu 500 kişi arasından kazananı da bağımsız bir jürinin seçeceğini söyledi.

Yarışmaya katılım üç ay boyunca sürecek ve evin 1,3 milyon dolarlık satış ücretinin toplanması için gereken 60 bin katılım olursa süre daha da uzatılacak.

Bu da ilgili facebook sayfasi:

***=Yarisma kural ve aciklamalari***

İçeriği Göster

• @crazycells Kesinlikle katılıyorum :)))

• ⭐⭐

@rüzgar Valla bedava verseler gıdılmez o soguklara 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hockeyumpire2 Kanada'da mektup yazma yarışmasında ödül içinde söyledi:

eger bu tur secimlerde en buyuk kistasiniz "hava" ise, bence sizin emekliliginiz gelmis 😁 😂

• ⭐⭐

@crazycells evet @crazycells cok haklısınız 😂

• @crazycells Kanada'da mektup yazma yarışmasında ödül içinde söyledi:

@hockeyumpire2 Kanada'da mektup yazma yarışmasında ödül içinde söyledi:

eger bu tur secimlerde en buyuk kistasiniz "hava" ise, bence sizin emekliliginiz gelmis 😁 😂

@crazycells 😄

@HockeyUmpire2 Florida'niz, Guney California'niz veya Texas'iniz da gelmis olabilir 😀

• ⭐⭐

@sharm evet kesin olarak texas'ım geldi 😊 hatta şimdi hayal etmekten uykum kactı. 05:19 am 'de forumda yım. ✨

• @hockeyumpire2 Kanada'da mektup yazma yarışmasında ödül içinde söyledi:

@sharm evet kesin olarak texas'ım geldi 😊 hatta şimdi hayal etmekten uykum kactı. 05:19 am 'de forumda yım. ✨

Houston olsun bari yaa komşu olalım, çocuklar birlikte büyüsün 😃 Orada mahalle kurcaz hem, herkesi oraya çekiyoruz 😃

• ⭐⭐

@gizemyavuz92 siz ordamısınız? Benim oğlusum geldiğimizde 3 yasını biraz gecmiş olacak 😊 sizin?

@gizemyavuz92 siz ordamısınız? Benim oğlusum geldiğimizde 3 yasını biraz gecmiş olacak 😊 sizin?

Biz Nisan'da geliyoruz. Benim de oğluşum 13 aylık olacak 🙂 Siz ne zaman geliyorsunuzzz ?? 🙂

• ⭐⭐

@gizemyavuz92 dosya numaramız 21xxx yaz sonuna doğru insallah 😊 az kalmıs. Bol sans dilerim. ✨

@gizemyavuz92 dosya numaramız 21xxx yaz sonuna doğru insallah 😊 az kalmıs. Bol sans dilerim. ✨

Güzel haberlerinizi bekliyoruz o zaman 🙂 Sayılı zaman çabuk geçer. 🙂

• ⭐⭐

@gizemyavuz92 tecrübelerinizi bekliyoruz 💐 şans yanınız da olsun 💐✨

@gizemyavuz92 tecrübelerinizi bekliyoruz 💐 şans yanınız da olsun 💐✨

Bizim bu ilk gidişimiz değil Amerika konusunda hele taşınma konusunda baya tecrübeliyiz 😕 😃 Türkiye'ye dönmek istedik bir süreliğine ama şuan koşar adım uzaklaşıyoruz 😃 Tekrar dönmeye kadar verdik kutsal topraklara 🙂

• ⭐⭐

@gizemyavuz92 3hafta önce Kanada'da döndük anlıyorum sizi 😊 ilk 3 haftayı amerikayı deneyelim bosver denemeyelim diye gece gündüz düşünürken @crazycells 'in emekliliğin gelmiş sözü ve @Sharm 'ın bir atletin mücadelesini anlatan video beni kendime getirdi 😊✨💐 bu forum iyiki var...

Benzer Başlıklar

• 190
  • 235
  • 40
  • 12
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |