DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, 2025EU25XXX şeklinde bir case number için yurtdışından mı yoksa Türkiye'den mi ilerlenmesi daha doğru olur? Ayrıca bu sene yurtdışından herhangi bir konsolosluk Türk vatandaşlarına bu süreçte yardımcı olacağını belirtti mi? Nasıl bir ilerleyiş önerirsiniz?

• @noyz 25k case number için dosya taşıma yolunu öneriyorum. 25k türkiye şartlarında vize imkansıza yakın

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Emre Kurtulmuş Emre Kurtulmuş 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Murat 4 Murat 4 

• @noyz Merhabalar, öncelikle tebrikler. Lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu başlığın ilk iletilerini okursanız aklınızdaki soru işaretleri için faydalı olacaktır.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Revolter Revolter 

• Geçen yıl kazanamamıştım fakat bu yıl dv2025 bana çıktı. Umarım ds260 ı sorunsuz bir şekilde doldurabilirim. Birde ailemi ilk etapta götürmem mi iyi yoksa onları götürmeden önce amerikada tutunup tutanamayacağımı görmek mi. Umarım dileyen herkese çıkar loto selamlar..

• MERHABALAR BENDE ARTIK ARANIZDA YERİMİ ALDIM

• @semihkomuscu Merhabalar, öncelikle tebrikler. Lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu başlığın ilk iletilerini okursanız aklınızdaki soru işaretleri için faydalı olacaktır.

Ek olarak forum genelinde bütün cümlelerimizi tamamen büyük harfler kullanarak yazmıyoruz, bilginiz olsun.

Saygılar.

• Sevgili DV25 talihlileri,

DV24 - 54xx case no'ya sahip ve halen mülakat bekleyen bir talihli olarak yaptığım 2 hatadan bahsetmek isterim. Tabi ki bunların hata olup olmadığı kişiden kişiye değişir fakat yine de belirtmek istedim.

Öncelikle süreç çok uzun. Bu süre zarfında maalesef ilk zamanlardaki heyecan son zamanlara doğru yerini bıkkınlık/bitkinlik ve bazen de "çıkmasaydı da hayatıma devam etseydim" noktasına kadar getirebiliyor. Bu yüzden mümkün olduğunca bu süreci kendi içinizde yaşayıp çevrenize çok da fazla yaymamanızı öneririm. Örneğin bugün çıksa Anne ve Babama bile mülakat maili almadan söylememeye çalışırdım.

Aynı konu iş noktasında da geçerli, talihli olduğumu öğrendiğim günden itibaren çalışma konsantrasyon/motivasyonum git gide düştü. Fakat sonucun olumsuz olma olasılığının da olduğunu unutmamak lazım.

Kısacası 2024 Mayıstan itibaren hayatımızı askıya almıştık ve halen aynı durumdayız. Umarım sizler için her şey çok daha hızlı ve güzel geçer.

• Benim arkadasimin ogluna cikti, numarasi en son numarasi 18317, bu 18binlerde mi demek oluyor? Sira gelmemesi muhtemel mi?

• @erttas Merhabalar, öncelikle tebrikler. Lütfen Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle süreciniz ile alakalı daha verimli cevaplar alabilirsiniz. Sonrasında DV2025 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• Herkese selamlar. Kazananlara da hayırlı olsun ve umarım herkes kartını alabilir bu sene. Ben ve eşim şuan B1 vizesi ile ABD'deyiz ve büyük ihtimalle AOS ile ilerleyeceğiz. Çünkü geçtiğimiz yıllarda bizim numaralarımız CP ile baya sorunlar yaşadı diye biliyorum. Ancak bizim de numaramız biraz yüksek olduğu için AOS ile süreci yetiştirebilir miyiz emin olamadık. Bu konuda tecrübesi olanlar fikrini paylaşabilirse çok devinirim.

• herkese selamlar, bu sene dv2025 bana da cikti. aklima takilan bir soru sormak istiyorum. 2013-2017 yillari arasinda hindistanda universite egitimi aldim. ds260 dan sonra evrak asamasinda police cert almam gerekecek. bildigim kadariyla 6 aydan fazla kaldigimiz butun ulkelerden almak gerekiyor fakat hindistandan bu belgeyi alamiyorum. travel state sitesinden gordugum kadariyla hindistan vatandasi olmayan ve hindistan olmayanlar icin bu belge gerekmiyor diye bir yorum var. sizce bu belgenin pesine dusmem gerekir mi? cunku hindistanda evrak isleri gercekten cok sancili ve zor. yanitlariniz icin simdiden tesekkurler.

• @Revolter Bilgilendirme için teşekkür ederim heyecandan gözümden kaçmış

• @semihkomuscu Rica ederim, ne demek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tulin-Daglar, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

Benim arkadasimin ogluna cikti, numarasi en son numarasi 18317, bu 18binlerde mi demek oluyor? Sira gelmemesi muhtemel mi?

ihtimal olarak soruyorsaniz evet muhtemel... suradan bulten numaralarini inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/bulten/

Fakat eger Ankara'daki ABD konsoloslugu DV2025'i de DV2024 gibi yuruturse o durumda sansi oldukca azalacaktir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erttas, içinde söyledi: DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

Geçen yıl kazanamamıştım fakat bu yıl dv2025 bana çıktı. Umarım ds260 ı sorunsuz bir şekilde doldurabilirim. Birde ailemi ilk etapta götürmem mi iyi yoksa onları götürmeden önce amerikada tutunup tutanamayacağımı görmek mi. Umarım dileyen herkese çıkar loto selamlar..

ailece green card almanizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1478/greenkart-talihlisi-olup-abd-ye-ailece-gidememek

• Siteye giremiyorum ne yapmam gerekiyor

• @KingTricky Merhabalar, hangi site için erişim zorluğu yaşıyorsunuz acaba ? Çekiliş souçlarını öğrenmek istiyorsanız kullanmış olduğunuz tarayıcıyı değiştirip tekrar deneyebilirsiniz. Eğer talihli iseniz ve DS-260 formunu doldurmak için bir erişim zorluğu yaşıyorsanız bu başlığın 4. iletisinde Sayın @gucarslan 'ın da belirttiği gibi yoğunluktan olması muhtemel.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onuru mülakata nerede gireceksiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan hocam selamlar, ankarada girmeyi dusunuyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.8k

| | | |