DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@rmzn DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar, benim saglik kontrolu asamasindaki asilar ile ilgili bir sorum olacakti. Ben ve Esimin asi kartlari yok, 16 ve 10 yasindaki iki cocugumun asi kartlari mevcut ve butun asilari var. Hem kendimiz icin hemde cocuklar icin saglik kontrolune gitmeden once asi maliyetini de minimize etmek adina hangi asilari onceden vurdurabiliriz? Doktorun sayfasinda bulunan yaklasik 15 farkli asinin herbir aile ferdi icin vurulma zorunlulugu varmi? Konu hakkinda bilginiz varmidir?

Vurulacak asilar herkesin yas, saglik, hamilelik gibi durumlari goz onunde bulundurularak yapiliyor. Bilginize.

• @rmzn sağlık kontrolüne gitmeden önce aşı yaptıracaksanız bunu en geç randevunuz dan 1 ay önce yaptırmış olmanız gerekiyor. doctorun.com sitesinde bununla ilgili bir uyarı vardı diye hatırlıyorum, benim tavsiyem aşı olayını gözünüzde bu kadar büyütmeyin benim aşıya dair hiçbir belgem yoktu eşimin doğumdan dolayı tetanoz aşı kartı vardı ve 2,5 yaşındaki oğlumuzda TR aşı takviminde yapılması gereken bütün aşılar mevcut olmasına rağmen çocuğa 2 eşime 3 bana 4 aşı yapıldı. unganlara ödediğimiz ücret $745 tuttu eğer hiçbir aşı yapılmamış olsaydı tahminim $600-650 arası bir ücret öderdik, karar yinede sizin

• @aytac59 cevabiniz ve zamaniniz icin tesekkurler. $745 saglik muayenesi ve asilarin toplamiydi yoksa sadece asilar icin mi bu miktari odemistiniz? Tekrar tesekkurler bilgiler icin.

• @isag ne kadar ücret istediler yazarmisin

• @rmzn DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@aytac59 cevabiniz ve zamaniniz icin tesekkurler. $745 saglik muayenesi ve asilarin toplamiydi yoksa sadece asilar icin mi bu miktari odemistiniz? Tekrar tesekkurler bilgiler icin.

@rmzn ödemelerin içeri tam olarak şöyle

UNGANLAR
    bana yapılan aşı sayısı 4 adet muayene ile birlikte : $280
    eşime yapılan aşı sayısı 3 adet muayene ile birlikte :$230
    oğluma yapılan aşı sayısı 2 adet mauyene ile birlikte: $200

TOPLAM : $710 (bir önceki yorumda yanlış yazmışım)

DÜZEN LABORATUVARI
    sadece eşim ve benim için tahlil istendi ve kişi başı $117,5

TOPLAM $235

GENEL TOPLAM : $945

• Arkadaşlar merhaba bana bugün KCC DV den aşağıdaki gibi bi mail geldi. Böyle bi mail alan var mı ve ne demek istiyorlar yardımcı olur musunuz?

Dear UMUT,

Records indicate you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided all required documentation to the Kentucky Consular Center.

Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Interviews for the DV 2019 program will begin in October 2018 and conclude on September 30, 2019. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month. Once an interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

• @umut-ozcan sanıyorum belgeleri de göndermişsiniz herşey kontrol edilmiş şimdi numaranız current oldugunda size randevu tarihi vericekler.Ne zmn yolladiniz belgelerinizi?Umarim dogru aktarabildim @crazycells

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umut-ozcan her sey yolunda, sadece sabirla beklemeniz gerekiyor diyor 🙂 durumunuzu sormaniza gerek yok. Sadece size mulakat tarihi verilmesini beklemelisiniz.

• Arkadaşlar neden hala firmalar üzerinden başvuru yapıyorsunuz.sizin adınıza bilgilerin doğru girilip girilmediğini bile bilmiyorsunuz.kendiniz başvuru yapın ne yaptığınızı bilirsiniz.hayalleriniz en azından boşa çıkmaz.

• @mel Teşekkürler. Belgeleri 3 hafta önce göndermiştim.

• @crazycells Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan eğer forumu incelerseniz ds260 orjinalin türkçe karşılığı olan pdf mevcut. Buradan kendin doldurduktan sonra şirkete gönderirsin. Ozaman senin bilgin dışında hiç bilgi giremezler. Bu arada kendisi yapıpta başvuru yapamayan yada eksik evrak yiyen kişilerin de olduğunu unutma bu kadar kesin bir yazı yazmanız ters geldi bana.

• @ayvalik10 anladığım kadarıyla bu işler ile uğraşıyorsun.zamanında bende firmalar üzerinden iki sefer başvuru yaptım.sonra düşündüm acaba kim bilir formları nasıl dolduruyorlar acaba.eksik yanlış bilgi oladabilir.sonuçta açıklandığı zaman kazanıp kazanmadığını görebiliyorsun detaylı birşey yok.kazanan her talihli kaybedilmiş bir müşteri olarakta görülebilir.kızmana darılmana gerek yok sonuçta kendi fikirlerimi söylüyorum @ayvalik10 bu şekilde yapıyor demedim ki tepkin anlamsız geldi bana.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sadikcagan ben hiçbir şekilde şirket sahibi yada çalışanı değilim. Ben sigortacıyım. Bu sene ilk defa şirket ile başvuru yaptım. Size sonuna kadar katılıyorum ama benim başvuru yaptığım şirket ciddi anlamda güvenli bir şirket. Ben bilgileri online yazdım. Daha sonra resimleri gönderdim onlar ayarını yaptılar. Başvuruyu yaptılar. Daha sonra bana onay resmini ve de DV2020 numaramı gönderdiler. Şimdi sen de başvuru yapsan şirkette yapsa sonuçta kayıt kabul ise aynı ekran çıkıyor. Hiç ümidim yok ama eğer çıkarsa şimdiden DS 260 hazır benim onlara göndericem.

• merhabalar. ds260 formunu geçen hafta save etmiş ancak bazı bilgiler tam olmadığından submit yapmamıştım. ancak sabahtan beri deniyorum bir türlü sayfaya giremiyorum. bu anlık bir sıkıntı mı yoksa ds260 formu artık gönderilemeyecek mi?yada dns ayarı filan yapılarak girilecek.bir de crazyselle bu soruyu sormuştum oda cevap vermişti saolsun.ama eksik sormuşum.doğum yeri kısmına köy yazarsam state/province kısmına ilçe mi şehir mi yazmalıyım.şimdiden teşekkürler.

• @eem1978 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

merhabalar. ds260 formunu geçen hafta save etmiş ancak bazı bilgiler tam olmadığından submit yapmamıştım. ancak sabahtan beri deniyorum bir türlü sayfaya giremiyorum. bu anlık bir sıkıntı mı yoksa ds260 formu artık gönderilemeyecek mi?yada dns ayarı filan yapılarak girilecek.bir de crazyselle bu soruyu sormuştum oda cevap vermişti saolsun.ama eksik sormuşum.doğum yeri kısmına köy yazarsam state/province kısmına ilçe mi şehir mi yazmalıyım.şimdiden teşekkürler.

DS260 için Sayın @crazycells imzasında bulunan linkten yardım alabilirsiniz
    DV2019 talihlileri DS260 formundaki sorularin aciklamalarinin ve onemli notlarin bulundugu paketi burdan indirebilirler!

• Evet o.paketi inceledim videoyuda sonuma kadar inceledim benim sorum bugün yasadigim sayfaya girememe sorunu.

• @eem1978 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Evet o.paketi inceledim videoyuda sonuma kadar inceledim benim sorum bugün yasadigim sayfaya girememe sorunu.

Sorunuzun bu kısmını tam bilmediğim için cevap yazmadım.. yazınızda doğum yeri kısmına köy yazarsam state/province kısmına ilçe mi şehir mi yazmalıyım diye bir sorunuz vardı ondan dolayı önerdim umarım bir sorun yaşamadan süreçlerinizi tamamlar güzel haberlerle dönüş yaparsınız

• @rüzgar saolun .crazycell in degerli cevaplarini bekliyorum.sayfa case noyu girdikten sonraki kismi acmiyor zaman asimina ugruyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eem1978 DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

merhabalar. ds260 formunu geçen hafta save etmiş ancak bazı bilgiler tam olmadığından submit yapmamıştım. ancak sabahtan beri deniyorum bir türlü sayfaya giremiyorum. bu anlık bir sıkıntı mı yoksa ds260 formu artık gönderilemeyecek mi?yada dns ayarı filan yapılarak girilecek.bir de crazyselle bu soruyu sormuştum oda cevap vermişti saolsun.ama eksik sormuşum.doğum yeri kısmına köy yazarsam state/province kısmına ilçe mi şehir mi yazmalıyım.şimdiden teşekkürler.

Arada sirada bu sekilde hatalar veya bakimlar olabiliyor sitede, o nedenle daha sonra tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Merak etmeyin er ya da gec site duzelir. Siz ara ara farkli web browser'lari deneyebilirsiniz.

Province kismina il ismini yazin.

Benzer Başlıklar

• 126
  • 316
  • 12507
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |