Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

@Witch-Lilith Burada goy goy yaptığımız insanların çoğu zaten çekilişe yıllardır başvuruyor. Kimse gittiğinde direkt amerikan rüyasında bulmayacak zaten kendini. Çıkıp burası goy goy yeri değil üstüne alınan alınsın diye bir şey yazarsanız üstüne alınır herkes. Kimin ne konuşması battıysa gidip ona söyle o zaman bu cümleni direkt. Zaten tüm gün insan içinde stres sıkıntı vs. çekip duruyoruz bir de forumda boş boş her şeyi çok biliyormuşsunuz gibi afra tafra okuyamayacağım burada. Hayatın zaten goy goydan ibaret olmadığını bildiğimiz için gelip goy goy yapabildiğimiz tek yer olan burada bizimle aynı hayalleri kuran insanlarla oturup goy goy yapıyoruz. Eski yazdıklarınıza baktığımda oturup ''Vallahi kendimi tutamıcam söylicem 😃 Billie Eilish beni instagramda yakın arkdaşlara eklemiş 😃 '' yazmışsınız burada millet goy goy yapıyor diye söyleniyorsunuz birde. Şu insanların kendine bakmadan, kendi yaptığının farkında olmadan milleti yargılamasından o kadar bıktım ki.

• @Atlantis00 Katılıyorum hocam…

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Witch-Lilith Burada goy goy yaptığımız insanların çoğu zaten çekilişe yıllardır başvuruyor. Kimse gittiğinde direkt amerikan rüyasında bulmayacak zaten kendini. Çıkıp burası goy goy yeri değil üstüne alınan alınsın diye bir şey yazarsanız üstüne alınır herkes. Kimin ne konuşması battıysa gidip ona söyle o zaman bu cümleni direkt. Zaten tüm gün insan içinde stres sıkıntı vs. çekip duruyoruz bir de forumda boş boş her şeyi çok biliyormuşsunuz gibi afra tafra okuyamayacağım burada. Hayatın zaten goy goydan ibaret olmadığını bildiğimiz için gelip goy goy yapabildiğimiz tek yer olan burada bizimle aynı hayalleri kuran insanlarla oturup goy goy yapıyoruz. Eski yazdıklarınıza baktığımda oturup ''Vallahi kendimi tutamıcam söylicem 😃 Billie Eilish beni instagramda yakın arkdaşlara eklemiş 😃 '' yazmışsınız burada millet goy goy yapıyor diye söyleniyorsunuz birde. Şu insanların kendine bakmadan, kendi yaptığının farkında olmadan milleti yargılamasından o kadar bıktım ki.

Buranin adi zaten "sohbet ve bekleme odasi" insanlar burada boş vakitlerini geçirsinler diye geliyor. Buranin amaci da zaten o. insanlar burada sohbet etsin hemde forumda aktiflik artsin. Bak 2021 de üye olmuşum ben önceden de biliyordum bu forumu üye olmadan araştiriyordum. Hatta formu nasil doldurulacağini vs buradan öğrendim. Hata yapmamak için video yu açip dolduruyorum çogu şeyi zaten. Birde forumun arama buto nundan direk buluyorsun herşeyi. Okumak istediğimde zaten direk o başliklara gidip okumami yapiyorum. Hayat toz tembe değil evet ama buraya zaten stres atmak için geliyoruz. daha çok stres olmaya değil...

• @Atlantis00 hı hı tamam 🙂

• ⭐⭐

Sevgili arkadaşlar ortam çok gergin olmasa da , ortamı bir nebzede olsa yumuşatmak için bugün sırada 16. sıradaki eyaletimiz Kansas'tan kareler

kansas3.jpg
    kansas 1.jpg
    kansas2.jpg

• Geçen gün izlemiştim. Kendine bir yol arayan arkadaşların izlemesini öneririm.

• @SYTSNGR Bu kaçınılmaz bir durum zaten.Gerekli çeşitliliğe ulaşıldığı zaman bizi direkt olarak greencard'ın dışına itecekler bu da pek uzak bir zamanda olmayacak ne yazik ki.

• Selamlar herkese. Tekrar geldim buralara. Bu sonuç ekranı heyecanını yaşayıp olumlu haberi almıştım oysaki 🙂 2023 kazananı ve aynı zamanda kaybedeniyim. Kazandık ama mülakat vermediler. Tekrar deniyoruz şansımızı bakalım bu sefer nolur.

• @tugofield dosya taşımayı neden yapmadığınızı öğrenebilir miyim dv23 deneyimlerinde çok kişi viyana honk kong barbados umman vb yerlere onlarca dosya taşıdılar siz neden yapmadınız

• dosya taşınabilecek ülkelerin bir listesi var mı yoksa amerikan konsolosluğunun olduğu her yer oluyor mu nerden bakabiliriz...

• @T-C-Kubilay-Dikici, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@tugofield dosya taşımayı neden yapmadığınızı öğrenebilir miyim dv23 deneyimlerinde çok kişi viyana honk kong barbados umman vb yerlere onlarca dosya taşıdılar siz neden yapmadınız

Valla oyle birsey olsa hiçbir sekilde riske atilmaz. Cn yuksek ankaraya guvenilmez^ saglik olsun arkadas için. Olan oldu geriye alamayiz ilerimize bakacagiz.

• @gtx295 GC'yi ben ne olduğunu 2023 de öğrendim ilk başvurumuda dv24 için yapmıştım o dönemde çok detaylı araştırdım ve seninde dediğin gibi herkes ankaraya güvenme diyordu bu yüzden araştırma yaptım

1. Dosya taşıma dediler.
      Bütçe dediler: eşimle kendim için dv kazanırsam belki diye 10kUSD bütçe ayırdım dv23 bir deneyimde bir arkadaş hong kong için 7k usd harcadım demişti.
      Avrupa için vize dediler: daha önce hiç yurt dışına çıkmadığım için vizeye de ihtiyaç duymamıştım ve vizenin zor aldığını görünce pasport güçlü olanlar yani çok fazla seyahat edenlerin vize almalarının daha kolay olduğunu görünce bu sene tatil için gemi turu satın aldım schengen vizesi en kolay gemi turuna verdiklerini duymuştum ve bir kaç ülke gezeceğim dedim temmuz 2024'de italya fransa ispanya turum olacak vizemi de geçen ay aldım

AOS dediler: bunun için b1b2 ihtiyaç dediler bu dv25 yetişmeyeceği için onuda mayıs'da eğer gc çıkmaz ise dv26 için b1b2 başvuru yapmak için amerikada gemi turu satın alacağım vize mülakatları geç verildiği için bunu da haziran temmuz gibi başvuracağım

• ⭐⭐

@Witch-Lilith bu adam vefat etti diye biliyorum ben belkide yanlış biliyorum mekanı cennet olsun doğru hatırlıyorsam

• @Witch-Lilith Kemal amca hastalığına yenildi 2 yıl olmuştur. Allah rahmet eylesin. Bir çoğumuza ilham oldu.

• @T-C-Kubilay-Dikici evet bir miktar dosya taşıma gerçekleşti. Sancılı ve maliyetli süreçler de olsa arkadaşlar aldılar vizelerini. Dosya numaram 18k idi, fena numara değildi. Mart -Nisan aylarındaydık. Ha geldi ha gelecek derken biraz daha bekleyeyim dedim. (3 ayın komple mülakatsız geçeceğini bilemedik). Ekstra yurtdışı maliyetler ve stresi de cabasıydı. Bir risk alıp beklemeyi tercih etmiştim ve kaybettim. 15K ya kadar geldi aslında. O 3 ay boş geçilmeseydi beklememin karşılığını almış olacaktım. Sınırdan kaçırdım gibi oldu.

• @tugofield büyük kumar oynamışsın bekleyerek gerçi muhtemelen bir önceki seneyi düşünürek karar verdin ben dv23 mülakatları okurken dv24 kazanırsam eğer 12k önce numaram olursa ankarayı beklerim 12 üstünde olursam taşırım diyordum şimdi dv24 deneyimleri okuyunca dv25 için 10k barajına çektim 🙂

• @Yıldıray81, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko Boston.. Araştırmalarıma göre oldukça zengin bir eyalet. Eğer gelirin (yanlış anımsamıyorsam) 2600 Dalır'ın altında kalıyorsa çocuk başına market vs yardımı veriyor ve bu da iyi bir miktar. 3 çocuklu bir ailenin hikayesini izliyorum Youtebe'da. 750 Dolar aylık market fişi alıyorlardı ve buna benzer başka bir yardım fişi de vardı. İş olanakları da oldukça fazlaymış.. Tek sorun kira gideri bi tık fazla.

İnşallah nasip olur 🙂
    Bakarsın Boston'da bir fırın açmışsın abi. Hatırladığım kadarıyla güzel ekmekler yapıyordun.
    Buradaki kişilerin hayallerini umutlarını görmek kulağa hoş geliyor.

• Bu payşalım Dv lottery sonuçlarını bekleyen tüm güzel insanlara gelsin, bence yeteri kadar anlamlı 🙂

ae329925697c47c4888b3b85e820c1a5.png

• @Darko Özgürlüğünü bekleyen insanlara özgürlük anıtı...Bence de çok anlamlı teşekkürler

• ⭐⭐

Neredeyse 2 hafta arkadaşlar 🙂 İnşallah kararsızlara değil Türkiye'den toz olup gitme isteği eşiğindeki kişilere çıkar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |