Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ugursway I -134 FORMU vs vermediler bana

• @gucarslan Tamamdır Uğur bey, Frankfurt'a da göndermeye devam edeceğim.

Sabahki mailime istinaden KCC şimdi de "Your case number is now current for interview processing. If you are scheduled for an interview date, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application." şeklinde dönüş yaptı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismail-c onlar vermez zaten, ucsic'in sitesinden indirip sponosrunuza doldurtmalısınız.
    verdiğimiz başlığı okuyun, okumadığınız sürece bu şekilde gereksiz telaş yapıp hata yapacaksınız.

• @gucarslan İletiniz üzerine düzenle yapın gucarslan bey 3 Nisan da AP ye kaldım telegram veya bir uygulama kullanıyor musunuz AP kaldım bir evrak verdiler ama direk sponsor bul demediler hesabıni yükselt yada sponsor bul dediler evraktan other financial resources tik atıli başka birşey yok hani başka bir form ve ya evrak vermediler ya da mail olarak da gelmedi hesabımi yükseltme yapsam olurmu
    Benden önce 6 k ile Virginia dedi geçti ben 11500 k dolar ile texas yetersiz gördü.

• Bu hızla giderse 6XXX sayılarına mülakat gelir mi ne düşünüyorsunuz?

• Herkese merhaba, 30 Nisanda Viyanadaki mülakatımızı heyecanla beklerken bugün Avusturya Schengen vizesinden red geldi. Dosyayı taşıdığımız sevinç hüzüne dönüştü.

• @mrokanc Geçmiş olsun, ülkenin durumu malum artık herkesi etkilemeye başladı. Türk pasaportunu gören şeytan görmüş gibi kaçıyor 😞

• @mrokanc Geçmiş olsun, hangi maddelerden red vermişler ?

• Merhaba,

26.10.2023 ve 25.11.2023 tarihlerinde sahip olduğum toplam 2 aşıyı oldum sinovac. Unganların son 1 yıl içinde 1 doz kuralına göre 3. dozu olmam gerekiyor mu?

• 3 Nisan'da mülakata girip 'Vizeniz onaylandı' sözünü duyduk ve pasaportsuz ayrıldık. Az önce mülakat deneyimi yazdıktan sonra yazılanlara bakayım dedim. CEAC'ten ben de durumuma baktım ama 'Administrative Processing' yazıyor. Case Last Updated de 4 Nisan olarak görünüyor. @gucarslan'ın her zaman dediği gibi yarın düzelir umarım.

• Herkese merhaba, kendi surecimizle ilgili bilgi vermek isterim. Green card talihlisi eşim. Sonuçlar açıklandıktan sonra 10-12 gün içinde DS260 formunu gönderdik. Kasım 2023'te işim için Amerika vizesi randevum vardı. Mülakatta sizin DV başvurunuz görünüyor. B1/B2 vizenizi red edicem ama C1/D vizenizi onaylıcam dedi. Bu vizeyle Amerika'ya girdim, girişte hiçbir soru sormadılar. Daha once B1/B2 ve C1/D vizelerim vardı. Şubatta eşim Karadağ'da iş buldu ve oturum aldı ve dosya taşımayı istedik ilk önce kabul etmediler. İlk e-mailde Türkiye'deki adresi yazmıştık, sonraki e-mailde Karadağ adresi ile yollayınca kabul ettiler. Şu an numaramızın current olmasını bekliyoruz. Umarım Belgrad sorun çıkarmaz. Forumdaki bilgilerden çok faydalanıyoruz, başta @gucarslan, @emre kurtulmuş, @lumos olmak üzere sistemi ayakta tutanlara ve paylaşım yapanlara çok teşekkür ederiz.

• @mrokanc öncelikle geçmiş olsun . schengen e hangi tarihte başvurmuştunuz ve nezaman pasaportlarınız geldi ?

• @mrokanc hay allah, çok üzüldüm, ama durmamak ve devam etmek gerek, inşallah başka bir ülkeden yollar hepimize açılır.🙏

• @mrokanc tekrar başvurun yetişmez mi napacaksınız?

• @geçmiştengeleceğe Buna kimse kesin bir cevap veremez ancak umuyorum bekleyen herkes mülakat alır. Bizim de geçen sene 6300’lerdeydi ve Haziran ayında girebildik. Umut etmeye devam edin 🙏

• ⭐⭐

@memetk Surecinizin basariyla tamamlanmasini dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismail-c size verdiğimiz linkteki başlığı incelememekte ısrar ettiğiniz için size hala nasıl destek olabilirim bilemiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@geçmiştengeleceğe bu konu unganların sitesinde ve bu başlıkta açıkça cevaplandı.
    ilgili kısımları kontrol edin lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semihistanbul düzelir 😉

• 3 nisan'da mülakata giren arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım herkes sorunsuz şekilde mülakatlarını yapmış ve vizelerini almıştır.
    Mülakatı sonuçlanan arkadaşlardan ricam excel dosyasını güncelleyebilir mi? Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |