Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Revolter evet bu sene ortak bir telegram grubu da kurulmadığı için benzer durumdaki arkadaşlar ile iletişimde olmakta zorlanıyoruz. Forum her şey için yeterli sadece mevcut durumda schgen için ortak bilgi havuzu olabilecek bir başlık çok faydalı olurdu @gucarslan 🙏. Mesela benim durumum gecen yılkı tecrubelere çok uyuşmuyor. Excell için de bilgilerimi unutmadan ekleyeyim.

• Selam arkadaşlar diğer konsoloslukların mail adreslerini nasıl bulabilirim,
    dosya taşımak için mail atmaya başlayacağım.

• @KEMALAKKAYA Merhabalar, paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden istediğiniz konsolosluğun bağlantısına tıklayıp iletişim adreslerini bulabilirsiniz. Buyrunuz; List of U.S. Embassies and Consulates.

• ⭐⭐

@4fath Bol şans.

• ⭐⭐

@hakko Tatilleri değil, diğer süreçlerde yaşadığı, ikamet ettiği yeri yazmanız gerekir.

• Bu ileti silindi!

• merhaba benim de case no 9k. Ankara bu hızla giderse bana bile sıra gelmeyebilir. Öneriniz var mı beklemeli miyim yoksa dosya taşımaya mı bakayım

• Merhabalar arkadaşlar Viyanada mülakatım olacak bir ay sonra ds 260 formunu açtırmayı düşünüyorum hatalarım;
    1-) isim ve soyismimi birbirinin yerine yazmışım (nasıl oldu hala anlamıyorum)
    2-) silah ve patlayıcı uzmanlığı sorusuna hayır demiştim ama mesleğim polislik bunu evet mi yapmalıyım
    3-) formu doldurduğum adresten taşındım son adresimi güncelleyeceğim
    4-) memur seçeneğini bulamadığım için government yapmıştım bu devlet anlamına mı geliyo değiştirmeme gerek var mı bunları yoksa orda mı düzeltilir
    @gucarslan @lumos yardımcı olursanız çok memnun olurum çok teşekkür edeirm

• @4fath merhaba bende de aynı durum vardı ama aslını istediklerini okuduğum için üniversiten talep ettim tekrardan 200 tl ödedim. Vize için olduğunu söyleyince apostilli de verdiler ayrıca. Bence aslını üniversiteden isteyin.

• @4fath merhaba hangi üni mezunusunuz? Ben anadolu üni. Mezunuyum . Üniyi aradım ve mail attım dilekçemi ödeme yaptım. Hızlıca hazırladılar ve aldım. Başka üni mezunu arkadaşlar da zamanında aldılar Gazeteye ilan vs ilk kez sizden duydum doğru olmayabilir. Okul öğrenci işleri ile görüştünüz mü? Ben sağlık raporu yetişmediği için eksik belgeye düştüm çok stresli geçiyor ve süreç 2-3 hafta uzuyor.

• @cansss merhaba, yıldız teknik üniversitesinden mezunum.
    bu bilgileri de okulun sitesinde okudum. yarın yine de arayacağım detayları öğrenebilmek için. Screenshot 2024-03-22 at 22.38.12.png

• merhaba arkadaşlar mail atıyorum navigator nasıl kullanacağım tam olarak beceremedim yardım edebilir misiniz ?
    umarım tek cahil ben değilimdir. 😃

• Arkadaşlar yarın mülakatım var abd dışında her yerden polis raporu aldım çünkü daha önce bir sene Miami’de yaşadım . Onlar verilerimize ulaşabiliyorlar değil mi ?

• @raltan, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba arkadaşlar mail atıyorum navigator nasıl kullanacağım tam olarak beceremedim yardım edebilir misiniz ?
    umarım tek cahil ben değilimdir. 😃

navigator kolay. sirasiyla immigirant visa, case transfer, not residence adimlarini takip edip aşağıda yonergeleri takip edip mail atmak

• ⭐⭐

@gubaz53 Basarilar, evet ABD dışında her yerden almış olmanız yeterlidir.

• @fahri26 2 nin cevabı hayir

• @raltan Merhaba, gelen mailde navigatore yönlendiriyor.Navigatore tıklayıp adımları takip ettiğinizde mailde sizden hangi bilgileri istediğini ve konu başlığına nasıl yazmanız gerektiğini belirtiyorlar. Navigotor'de gönder deyip istenilen bilgiler ile tekrar ilgili konsolosluğa mail atmanız gerekiyor.

• @lumos çok teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar, Aos ile dosyamı taşımak istiyorum. Burdan giderken Hangi evrakları götürmem gerekiyor. Deneyimi olan bilgi paylaşabilirmi

• @Ashley-0 atıyorum fakat yine navigatore yönlendiriyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |