Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@dv2024-antalya sorularınıza cevap alabilmek için öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @demireser bu ay es geçildi galiba 😞

• @tuba0607 ikamet ve vatandaslik ariyormus bugun tekrar mesaj geldi ben doldurmadim cunku uygun degil sartlarim

• @gucarslan çok teşekkür ediyorum.

• @ebruayvazoglu ikamet veya vatandaslik istiyor

• @Rizamrs Merhaba, umarım mülakatınız harika geçer. Vize görüşme mailini mülakat tarihinden ne kadar önce aldığınızı paylaşabilirseniz çok sevinirim.

• @brcglz @tuba0607 Merhabalar, size toplu cevap vermek istiyorum.

@brcglz ; anladığım kadarı Gürcistan'da bulunan konsoloslukla ustraveldocs.com uzantılı mail adresi ile iletişim sağlamak istediniz.

@brcglz @tuba0607 Bazı konsoloslukların mail adresi @state.gov ile bitiyor ki bu mail adresleriyle iletişime geçmek için sadece mail atmanız ve cevap beklemeniz yeterli, akabinde cevaba istinaden bazı konsolosluklar VisaNavigator ile yapmak istediğiniz işleme istinaden farklı mail formatları ile iletişim kurmanızı isteyebiliyor. Belirtilen talimatlar çerçevesinde tekrar iletişim kurabilirsiniz.

Bazı konsolosluklar ise iletişim bölümlerinde kendi ustraveldocs.com ile biten mail adresleri vasıtasıyla iletişim kurmanızı istiyor. Bu şekilde iletişim kurduğunuzda bahse konu site platformunda size hesap açıp şifre gönderip provide feedback kısmında attığınız maili talep formu şeklinde kaydediyor. Eğer o konsoloslukta mülakat planlamanız yoksa bahse konu bilgileri doldurmanıza gerek yok. Bu platform Türkiye'deki ais kaydı gibi kayıt oluşturmanıza, evrak yüklemenize vs. gibi işlemler için aracılık eden bir platform. Talebiniz incelendikten sonra talebiniz kapandı şekilde mail gelecektir, bazen kapatılmıyor ve talebiniz açık kalıyor bu sefer de tekrar bu şekilde uzantı ile biten bir adres ile iletişim kurmak isterseniz herhangi bir konsolosluğun canlı destek hattı/mail adresi ile ya da iletişim kurmak istediğiniz konsolosluğun canlı destek hattı/mail adresi ile iletişim kurup isteğinizi belirtmeniz gerekecektir.*

*: (Canlı destek ile iletişim kurmak için iletişim kurduğunuz konsolosluğun mesai saatleri içerisinde olduğunu kontrol ediniz.)

• @qwe19
    Malesef öyle gibi. Çok sinir bozucu bir durum ama öyle.

• @Gupse 12 yaş altına aşıya gerek yok yani , bizde sırf bu çocuklara aşı konusundan vazgeçmek üzereydik, size attıkları maili paylaşabilirmisiniz

• @kutaykc bey merhaba. Eşimin annesi Bulgar vatandaşı. Eşiminde vatandaşlık için başvurusu var ve bu süreci devam ediyor. Bu noktada size bir şey sormak isterim. Green card asıl talihlisi siz miydiniz? Eğer siz iseniz Sofya ya taşıma işleminiz eşinizin vatandaşlığı sayesinde mi gerçekleşti? Bunu şunun için soruyorum. Acaba bende eşimin annesi ve eşimin bu durumunu öne sürerek taşıma için başvurabilir miyim onu değerlendirmeye çalışıyorum. Şimdiden ilginize Teşeklürler.

• Herkese selam, viyananın ilettiği atlas formunun doldurulma tarihi nedir? Formu erken ya da geç doldurmanın avantaj/handikabı var mıdır, varsa nedir? Soru daha önce sorulmuş ancak cevabı bulamadım. Cevabı yazıldıysa ve yardımcı olursanız çok sevinirim. Esenlikler...

• Otomatik maildeki Viyana navigator'ü kullandıp submit yaptıktan sonra bu uyarı geliyor. Herhangi kişisel bir bilgi girmedim yalnızca ''DV, Viyana'da mülakat ve kcc'yi '' seçtim. Bir yanlış var mı varsa nerede yanlış yapıyorum?

Thank you for using our navigator. If you found the information you needed, you may close this window.

IMPORTANT! Clicking "submit" did NOT send us any information, as this navigator does not collect or transmit information. If you expect a reply from us, please click "Back" to review the instructions for submitting an inquiry.

• ⭐⭐

@onderoymak Mulakata girmeden onceki hafta yaparsaniz yeterli olur....

• @ozzi Çok teşekkürler.

• @oguzhanaga07 önceki iletimde de açık ve net olarak belirttiğim gibi mail yazışmalarında aşının gerekli olduğunu ilettiler.Muayenede yapmadılar.
    Siz kliniğin beyanını esas almalısınız.

• @gucarslan Merhabalar, bugün mülakat talep ettiğimiz maili ileteli 16 gün oldu ancak bir dönüş yok. En son bize AIS kaydıyla ilgili otomatik mail tarzı bir yanıt gelmişti ve sizin yönlendirmeniz ile cevap vermemiştik. Bu kadar sürmesi normal mi sizce tekrar hatırlatma amaçlı mülakat beklediğimize dair mail atmalı mıyız? Kanıtlarımız hazır fakat geçen seneki deneyimlerin aksine sağlık raporuyla ilgili birşey yapmadık Unganlardan aldığımız cevap nedeniyle, yanlış mı yaptık acaba 😔

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yakt05 hayır yanlış yapmadınız.
    yarın bir mail atıp durumunu izah edin konsolosluğa.
    kişisel ve dosya detaylarınızı da yazın.
    [email protected]

gelecek cevaba istinaden hareket ederiz.

• @Revolter çok teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

161

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |