Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Burak-Elmacı current olmayacağız herhalde

• @hsn-kartal olumsuz düşünmek istemiyoruz bu ay sonu AOS için Amerikaya gidiyor olacağız ve bir sonraki bülten de current olacağımıza inanıyorum.

• @Burak-Elmacı insallah ,hakkınızda hayırlısı olsun inşallah current oluruz

• @gurkankucukvar

YesilkartForum'da bilgiye daha hizli ulasabilmek ve sorulariniza daha dogru yanitlar alabilmek icin vize surecinizin detaylarini imzanizda belirtirseniz, forum yöneticileri ve deneyimli kullanıcılar süreç için çok önemli bu bilgiyi (kaçıncı sıradaki kişinin en son mülakat emaili aldığını veya mülakat görüşmesine katıldığını) size söyleyeceklerdir. İmzanın nasıl güncellleneceği aşağıdaki linkte anlatılıyor 😉

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1620487789023

• Ankara sonradan açılır mı geçen senenin dinamikleri ile aynı mı ilerliyor umut var mı bi aksiyon alabilir miyiz

• merhabalar, ds260 formunu doldururken "Have you ever served in the military?" sorusuna No yanıtı vermiştim bedelli askerlik yaptığım için.
    (O sırada hızlı hızlı doldurayım derken üzerine fazla düşünmemiştim de açıkcası)
    Bu şekilde kalsın, mülakat sırasında bedelli olduğu için No diye işaretledim mi diyeyim? Yoksa dosya açtırıp değişiklik mi yaptırayım?
    Şimdiden önerileri ve görüşleriniz için teşekkürler.

• @4fath Formda aşağıda paylaştığım askerlik detaylarınızı (bölge, rütbe, tarih aralığı vs.) yanıtladığınız bir çıktı alıp mülakat sırasında vermeniz bence yeterli olacaktır. Buradaki ilk paragraftan anladığım kadarıyla.

99b3257d-e16f-4e19-9624-6b2aa545cd86-image.png

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Vildan 0 Vildan 0 

• Herkese merhabalar.Aos ile avrupaya dosyasını taşıyan arkadaşlar oturuma sahip olunması gerekiyormu yada geçerli schengen vizesine sahip olmak dosya taşımak için yeterlimi.Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevimirim.

• Merhabalar. Bu sene AOS için doktor raporu yaptıranlar, çocuklar için kaç yaştan covid aşısı talep ediyorlar. Bilgisi olan var mı? Yazabilirsiniz. Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar. Vizesini alan herkese Amerika’da güzel başlangıçlar ve yaşam vize bekleyenlere de bol şanslar diliyorum. Bir sorum olacak acaba Nisan ayı mülakatları ne zaman dağıtılır ve Avrupa’da herhangi bir ülkeye dosya taşımak için oturum izni olması mı gerekiyor yoksa schengen vizesiyle mülakat alabilir miyiz ilgili konsolosluklardan?

• Yasaklı

@cimengozlu ben saglik mulakatina gitmeden iki gün önce covid aşısı oldum. Covid aşısı olmaniz en önemli şey. Çünkü saglik mulakatina gelen yabancilarin çoğu covid asisi olmadan gelmislerdi. Ve oradaki sekreterler covid asisi olun ve belgenizi getirin dediler oradakilere. Son 12 ay icinde covid aşisi olmaniz zorunlu

• @nephi Bu hafta dağıtılır diye ümit ediyorum Mayıs mülakatları. Oturum olması kolaylaştırıyor ancak cut off olduysanız ülkelerin ABD konsolosluklarıyla iletişime geçip dosya taşıma talep edebilirsiniz. Mail örnekleri bu başlıkta paylaşıldı, örnek için tık

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Vildan 0 Vildan 0 

• @Gulbahar-Demirci sorunuzun cevabı bu başlıkta olabilir

• @Kocatepe_bha lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın

• @Vildan-0 kardeşim için yazıyorum.bilgilerini excelde doldurmuştuk mevcut

• ⭐⭐

İnsanın kendine yardımcı olamaması oldukça tuhaf… Lütfen deneyimleri okuyun… Gerçi o kimseler bunu da okumazlar ya neyse 😅

Schengen konusunun bu süreçte destek verilmeyecek başka bir konu olduğunu tekrar hatırlatırım… kişi üzerinden mesajlaşınca da forumda oluyoruz 😉

• @lumos kendisi gemide çalışıyor bunun neresi tuhaf.Alaycı konuşmayınız lütfen kaldıki ben abisi olarak yardımcı olmaya çalışıyorum yardımcı olmayacaksanız cevap yazmayınız en doğrusu bu olur.schengenle alakalı bir bilgi istemedim sorumu detaylıca inceleyiniz cevap vermeden önce.teşekkürler

• @Kocatepe_bha konu aslında aos ile Avrupa deyince benim için kapandi...

• @Kocatepe_bha Konu sizce excel mi, cn numaranız hangi aralıkta ne için ne soruyorsunuz onu kimse bilmiyor imzanızı düzenler misiniz diye size sayın @Vildan-0 söylemiş kardeşim excelde kayıtlı diyorsunuz onu mu söylemiş arkadaş. süreç başlayalı 10 ay olmuş aos ne schengen ne dosya taşıma ne bunları öğrenmek için forumda arama zahmetine girmeyip burada sayın @lumos 'a alay etmeyin, yardımcı olmayacaksanız yazmayın diyorsunuz. Kardeşinize yardımcı olmak istiyorsanız öncelikle forumda herşey mevcut, biraz arama yaparak herşeyi öğrenebilirsiniz, yok ben zahmet etmem arama yapmam incelemem bana doğrudan bilgi verilsin diyorsanız da eğer üslubunuza dikkat ederseniz burada herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Burada sorunlarınıza yardımcı olmak isteyen kişilerin tek beklentisi uygun bir üslup, başka birşey beklemiyor kimse.

• ⭐⭐

@Kocatepe_bha Afedersiniz de, sanırım heyecandan doğru okumadınız ben size cevap yazmadım ki, sizi tanımıyorum bile…

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |