DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şuan Ankara'daki mülakat sıralamaları ne durumda acaba?

• @gucarslan 29.02.24 ve 01.03.24 tarihlerinde doğan kız çocuklarına Alize ismi verilsin 🙂 ANK'nın açığını kapatmaya yemin etmiş VNN

• @ATS16 merhaba cok tesekkur ediyorum oncelikle. State.gov ile ilgili yapmam gereken birsey var mi , updating vs demis ama bana mulakat maili geldi. Bilginiz var midir ? Yoksa @gucarslan bey in yaptigi bu uyari ile mi ilgilidir bu, hicbirsey yapmama gerek yok mu yani. Stategov a girip , onceki iletimde belirttigim konu ile ilgili.Kusura bakmayin kafam cok karisti. Simdi mulakat deneyimlerini daha bilincli okuyarak aydinlanacagima eminim ama basta hata yapmamak adina soruyorum[bağlantı metni)

• @aura tebrikler. "State.gov ile ilgili yapmam gereken birsey var mi" sorunuz ile ilgili bilgim yok. Yanlış yönlendirmek istemem, @gucarslan veya deneyimli bir kullanıcı cevaplandıracaktır. Bol şans

• Bende Viyana'ya mail attım ve otomatik dönüş yapıldı. Navigator'den dv bölümünü seçip, Viyana'da mülakat talebi gibi bir seçenek seçip ilettim. 1 saat oldu dönüş olmadı. Sanırım yetişemedim? Doğru mudur? AUTOMATED REPLY
    We've launched a new Visa Navigator to better answer your visa questions. All inquiries must use the Navigator. Please go there now to find the answer to your question or instructions for contacting us. If your question is not answered, follow the instructions under "All Other Questions" to contact our team.

If you do not use the Navigator, your email will NOT be answered.

IMPORTANT!
    Please note that the formatting requirements for the subject line are very strict. Inquiries that do not follow the subject line formatting instructions will be deleted without a response.

• @atalardankalanbirben ellerinize saglik🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kb-raa mısmıl..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aura mülakat aldıysanız tek yapmanız gerekn sağlık muayenesi olup mülakata katılmak.

• Merhabalar. Bende 9 Nisan'da Viyana da randevuya gireceğim.sağlık randevum için mail attım. 8 Nisan'a randevu aldım bir gün öncesi olduğu için sonuçların ne zaman çıkacağını kliniğe sorduğumda 1-3 gün arası dedi bundan dolayı dönüşümü biraz uzun süreli yapacağım. aşı kartımı göndermemi istediler bunun için geçen yıl paylaşılan mülakat deneyimlerinden yola çıkacağım tekrar geçen yıl deneyimini paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Schengen konusunda ise vizem yoktu. Bunun ile ilgili çözüm bulmaya çalışıyorum yine kendi deneyimimle ilgili sizleri de bilgilendireceğim. Umarım herkesin mutlu olduğu bir dv süreci olur

• Arkadaşlar merhabalar bende viyanadan olumlu dönüş aldım. Benim sürecim şu şekilde oldu. viyanaya ilk mailimi 20 kasım 2023 te attım. Ful olduklarını taşıyamayacaklarını söylediler. 2. mailimi cut off olduktan sonra 26 şubat 2024 te pazartesi attım, current nisan ayı bu arada. Ful olduklarını üzgün olduklarını kabul edemiceklerini söylediler. 31 şubat yeşilkart forumda viyanaya dosya taşındığını gördüğümde yeniden 3. mail attım TSİ 19:08 , ( Bu arda @cebrailoz hocama çok teşekkür ederim bu süreçte çok destek oluyor.). 1mart saat 12:30 gibi olumlu dönüş yaptılar. Bu sureçte bıkmadan usanmadan her soruya dönüş yapan @gucarslan, @lumos , @cebrailoz çok teşekkür ediyorum.

• Dostlar bir vize acentesi der ki, şu anda Avusturyq randevu slotlari dolu, Turistik vizeler icin nisan sonu gibi acilmasini beklemekteyiz ☹

• @gucarslan tesekkur ediyorum 🙏🏻❤

• @merve26 sizi de cok tebrik ederim , hayirlisi ile sonuclandirirsiniz insallah. Molnar a ne zaman mail gonderdiniz ve ne kadar sure sonra donus yaptilarz ben bu sabah mail gonderdim ancak donus gelmedi bu sebeple sormaktayim

• @jtcarlos aynı şeyi dediler ama bugün dördüne bir randevu geldi ve gitti mi hiç yok muydu bilmiyorum 😃

• Arkadaşlar avusturya dışında başka bir schengene başvurmayı düşünen arkadaşlar için küçük bir uyarı yapayım. Eğer pasaportunuzda KKTC damgası varsa kesinlikle yunanistana BAŞVURMAYIN. Ayrıca aldığım duyumları da iletmek istiyorum. İskandinav ülkelerinin red oranı söylenenlere göre daha fazla. Yunanistandan 3 schengen aldım ilki 10 gün ikincisi 20 gün üçüncüyü aldığımda Amerika turist vizem vardı ancak yine de 20 gün vermişlerdi. Ve bu 3 vizeyi 8 ay içinde almıştım. İtalya genel olarak olumlu duruyor. Macaristan ve Portekiz de düşünülebilir. Ancak unutmayın. Schengen vizesi aldığınız ülkeden giriş yapmanız şiddetle önerilir. Herkese bol şans dilerim. Umarım şansa ihtiyacınız olmaz.

• @jtcarlos bugün VFS 4 Mart tarihi için randevu açmıştı

• Arkadaşlar Avusturya randevu açtı Antalya için aldım sizde kontrol edin

• @aura ben öğlen gibi atmıştım 30 dakika içinde döndü mail adresini bana gönderir misiniz benimki ile aynı mı kontrol edeyim

• Emin olmamakla birlikte bir uyarı yapayım.(Daha önce yazıldı mı bilmiyorum) Viyana için farklı bir ülkeden vize aldığınızda girişi vize aldığınız ülkeden yapmalısınız ki sıkıntı yaşamayın.

• viyana bana kapılarını açmadı…
    ( 2 farklı mailden gece 01 sularında ve bu sabah 10 gibi mail attım. 15.25te mail gelmiş)

Dear DV applicant,
    we can only accept DV cases with current DV visa numbers and our space is very limited.
    Therefore, we cannot accommodate all DV transfer requests.
    We only have open interview slots available in April and May and therefore it is unlikely that we can
    accept DV cases with a higher DV number which is not current yet.
    We are sorry that we won't be able to assist you.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

206

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.6k

| | | |