DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emir-1 çalışma izni aldım, green Card çok uzadı.şimdi de yeni sağlık raporu istiyorlar.

• Merhabalar ds 160 formunu doldururken belli bir yerde session time out yazdı ve kapandı, kaydetmiştim zaten sorun o olmadı, tekrar devam etmek istediğimde de aynı uyarıyı alıyorum, aradan iki saatten fazla gecti, tekrar denedim giriş yapıyorum forma ama bir soru sonra next diyince session time out diyor. Denk gelen var mı bu duruma?

• @Beren80 Linkte yazıyor açıklama hocam.

• @ob16222
    You may send your damaged visa package to our office, we will repack and return it to your designated post office. Our address is: Embassy of the United States of America
    1480 Sokak No. 1 Çukurambar Mahallesi 06530 Çankaya, Ankara (ATTN: Immigrant Visa Unit). We would like to remind you that you can use PTT or any courier service.

Fotoğrafı atmıştım zarfın. Ona dönüş yapılmış. You may dediği için zorunlu değil gibi mi algılamalıyım

• Merhabalar, vize mülakatına girdikten sonra approved olup, issued olmayı bekleyen var mı?

• Randevu deneyimi olan arkadaslara sormak istiyorum, amerikali nisanlinin guncel letter of intent mektubunu islak imzali goturmek zorunlu mu randevuya? Cikti olaran goturen var mi?

• Merhaba Amerika’da evlendikten sonra çalışma ve green cards başvuru yaptım parmak izi verdim ucıss sayfasında baktığım da green card içinbazen 6 ay bazen 3 ay olduğunu gösteriyor daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu

• @aixl Götüren ve geçen olmuş ama bu süreci riske atmaya gerek yok bence. Konsolosluk gönderdiği mail'de ıslak imzalı istediğini belirtiyor

• Merhaba arkadaslar K1 vizesine basvurdum Dosyam NVC de ve visa status check uzerinden baktigim zaman dosyam hala AT NVC olarak gozukuyor . case numaram var simdi In transit olmasini mi beklemem gerekiyor? Tesekkurler

NOA1 onay : 10/Kasim/2022 ✅
    NOA2 onay : 6/Subat/2024 ✅
    NVC Case Number: 27/Subat/2024
    NVC İn-Transit: ?
    NVC Ready: ?
    Interview: ?
    Usa giriş:?

• K1 vizesi dosyam AT NVC de , ama ANK ile baslayan case numaram geldi. sizce DS-160 formunu doldurup randevu almayi denemelimiyim yoksa case status Ready olana kadar beklemelimiyim?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• @Mehmet-Kusken DS-160 doldurun çünkü doldurması uzun süren bir form. Ben in transit'te iken randevu almayı denedim ama sistem izin vermedi isterseniz deneyin. Umarım en kısa sürede ready olur

• Arkadaşlar ben dün itibarıyla ABD’ye giriş yaptım ve 9 martta nikahımız var. Bu süreçte bize elinden geldiğince yardımcı olan @ob16222 özellikle teşekkür etmek istiyorum. İnşallah herkesin süreci bir an önce olumlu sonuçlanır.

• @tncymz hayirli olsun cok sevindim cok mutlu olun. darisi bizim gibi bekleyenlere.

• @spenb sana bırakmış, ister gönder ister gönderme. Ben tamamen şahsi olarak düşüncemi söyledim göndermezdim. İçim rahat etmez dersen gönder yenisini yollasınlar ama 7 günü sil kafandan en az.

• @tncymz Hayırlı olsun dostum. Bak red etmemişler 😃 boş yere stres yaptın

• @sadık01 daha çok değişir hocam o , oraya takılı kalma çok sağlıklı bir sistem değil maalesef

• Herkese merhaba, bugünlerde randevu alabilen oldu mu acaba?

• @sime4 ben de bakıyorum sürekli bu ay daha açılmadı. Ne zaman açılacağı hiç belli olmuyor ki

• @tncymz tebrik ederim. Mutluluklar dilerim

• NOA2 6 Subat 2024, 27 subat tarihinde inquiry gonderdim ve 28 subatta ANK ile baslayan case numarami email olarak attiklar ama dosyami hala konsolosluga gondermediler . next shipping date 12 & 13 mart tarihinde . acaba 12 13 mart tarihinde evraklarimi konsolosluga gondeririler mi? tekrar inquiry gondermelimiyim?

Benzer Başlıklar

• 2
  • 57
  • 116
  • 1478
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

350

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.2k

| | | |