DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @merve26 ben de kontrol ettim o kişi galiba Avrupadan almış mülakatı ailesi Ankara’da mülakata girecekler galiba ondan dolayı mülakat alabilmişler.

• @asper @ibrahimumut şimdi anladım çok teşekkür ederim cevaplarınız için

• Bu ileti silindi!

• @canym Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için, iyi günler dilerim.

• Herkese selamlar. Unganlardan randevu alınamaması durumunda süreç nasıl işliyor. Randevu almaya çalışıyorum ancak tüm zaman dilimleri için müsait değil uyarısı veriyor. Kurumun kendisine telefon ile ulaşmaya çalıştığımda da yanıt alamıyorum. Bu konuda ne yapabilirim?

• @yavuzarslan

Göçmen Vize Muayeneleri konusunda telefon ile danışmak için Pazartesi-Cuma günleri arasında (Türkiye saatiyle) 17:00 - 19:00 saatleri arasında sabit telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.
    Telefon +90 850 532 84 72

Yukarıdaki saat diliminde arayıp ulaşamıyormusunuz?

Eğer Ankaradaysanız randevusuz açılış saatinden önce kliniğe gidip şansınızı deneyin. Daha önceden randevusuz işlem yaptıkları olmuştu. Normalde çok yardımcı olmaya çalışırlar

• @Muhtaradana
    Neredeyse her gün arıyorum ancak telefona bakan olmuyor. Elçilik tarafın da ulaşmaya çalıştım. Davet yazısındaki telefon hiç çalmadan kapanıyor.

Ankara'da ikamet edip il dışında çalışıyorum, ancak bir şansımı deneyeyim.

Teşekkürler.

• Herkese merhaba, mulakatta esimin hasarli pasaportunu kabul etmeyip, yenileyip gonderilmesini isteyecekler buyuk ihtimalle. Bu eksik veya yanlis evraklarin geri gonderilmesi icin bir sure var mi? 1 hafta vs degildir umarim.

• @yavuzarslan öncelikle imzanızı günceller misiniz daha doğru ve yönlendirici cevaplar almak için? Mülakat tarihiniz nedir ve Ankara’da mı mülakata katılacaksınız? Doctorun (Unganlar) ile e-mail aracılığıyla iletişime geçmeyi denediniz mi? [email protected]

• @yavuzarslan sağlık raporu olmadan da vize mülakatına katılabilirsiniz, fakat sağlık raporu alana kadar vizeniz basılmaz. Mülakat sonrası sağlık raporu alıp beyan edersiniz.

• @yavuzarslan ayrıca Unganlar'a saat 17.00 den sonra telefonla ulaşabilirsiniz. En sağlıklı yol mail atmak. Mailde durumunuzu belirtin ve DV numaranızı ve mülakat tarih bilgileri de girmeyi unutmayın

• Merahba, iyi günler. AIS kaydında PTT şubesi seçimine dair bir sorum vardı. Ankara dışında ikamet ediyorum, PTT şubes seçimini direkt Özel teslim olmadan seçtim. Özel teslimat olarak seçmede ve ikametimin olduğu ilgili şehire özel teslimat olarak seçmemde ne kadar bir ücretlendirme farkı oluyor? birde teslim almada kaç gün fark ediyor. Siz hangisini önerirsiniz?
    Bilgilendiriseniz Çok sevinirim.
    Çok teşekkür ederim, iyi günler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rizamrs bunları mülakatta bildirebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keyifteyiz farklı bir mail adresinden gönderin ve sizi arayan numarayla bunu teyitleyin.
    şuan ceac statünüz nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yakt05 merhaba,
    1- neyi?
    2- neyi?
    3- bu mail üzerinden
    4- yaratmaz. her başvuru farklı ilerler.

• @gucarslan günaydın. Eşimin mail adresindende gönderdik defalarca kez. statümüz ready
    Numarayı arıyorum fakat kesinlikle hiçbir şekilde iletişim yok. Sadece mail adresi veriyor ve otomatik kapanıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@keyifteyiz sorun yok, telaş etmeyin.
    eğer sizi arayan numaraya ulaşabiliyorsanız arayıp teyit edin.
    ceac'daki statünüz de normal, eğer değişikilik olursa bana bilgi verin lütfen statünüzde

• @gucarslan tammdır teşekkürler

• @madeby eğer PTT şubesi seçerseniz (biz İstanbul Beşiktaş PTT seçmiştik) 10 gün PTT de bekletiliyor kendiniz gidip almanız gerekiyor. Evinize gelmesini isterseniz de ücreti bizim için 2 yetişkin 2 çocuk 750 TL civarı idi. 3. seçenek varsa ilinize gelmesi vs. o konuda bilgim yok maalesef.

• türkmenistana dosya taşımış olan var mı?
    varsa sürecin nasıl işlediğini yazabilir mi?

Benzer Başlıklar

• 116
  • 2083
  • 1221
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |