Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ev de çok yakın. Hemen soyluyoruz. Esım telefonla soylemıs ama gıdecek ayrıca. Cok sagolun

• @gucarslan haklısınız kcc için çok geciktim. yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. sabırla deneyeceğim.

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@gucarslan hocam bir link atabilir misiniz yazının linkini. Vallahi eğer pasaport gelmezse sağlık randevusu bile gidemiyorum zaten o yüzden gelmezse ertelemek zorundayim

• Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

Sağlık randevusunda pasaportum olmadan gelebilir miyim demek için aradım ama, Unganlar telefonu aç,adı mail gönderdim bakarlar mi bilmem

• Yasaklı

@gucarslan peki saglik randevusuna gitmeyip çünkü cumaya kadar yetismicek muhtemelen pasaport' vize görüşmesine sağlık raporum olmada gitsem o evrakı sonradan gondersem nasıl olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Fatma-Yılmazoğlu neden sorularınızı tek ileti yerine bir çok iletide yazıyor ve bunları tek tek cevaplanmasını bekliyorsunuz?
    forumu bu şekilde kullanamazsınız, lütfen kurallarına uymaya gayret gösterin.
    telaşlısınız farkındayım ama bu forum kurallarına uymamanız anlamına gelmemeli..

eğer sağlık muayenesine girecek bir pasaportunuz yoksa sağlık muayenesi olmadan mülakata girin.
    sağlık muayenesi olduğunuzda bunu unganlar konsolosluğa gönderir.
    bu süre zarfında AP statüsünde kalacaksınız bunu unutmayın.

• Eşim gitti ve büyükelçilikten aldı. Artık elimizde😄Çok şükür. Çok sağolun. Yarın eşim ve oğlum gidiyorlar inşallah🙏

• Bileri alınca ve oğlumun üniversiteye dönmesi gerekince baya stres yaşadık ama herşey çok şükür planladığımız gibi oldu. Herkese kolaylıklar diliyorum. Daha sonra kendi deneyimlerimizden birkaç hususu paylaşacağım. Özellikle sağlık raporunda son 1 ayda aşı olduğum için sorun yaşadım ama bunu da atlattım ve sizlerle paylaşıp ipucu vereceğim.

• @Quixotem unganlarda olunan aşıları farklı bir yerde mi oldunuz? Yoksa covid aşısından mı bahsediyorsunuz?

• Hadi bakalım bugünden umutluyum 🤩

• @melikemim bende stresin dozu artmaya başladi, eger bu ay mulakat dagitilmazsa bana siranin gelemeyecegini dusunuyorum 😔

• @Fatma-Yılmazoğlu twitterdan, “TCNufusDestek” üzerinden pasaportun aciliyeti için talep/şikayet oluşturun dilerseniz. Belki daha kısa sürede pasaportunuz elinize geçebilir.

• iyi günler, Mülakatta gösterilecek banka hesap dökümleri konusunda, tavsiye edilen tutarı direkt olarak döviz hesabı üzerinden göstermemiz gerekiyor değil mi? foruma sorarak doğrulatmak istemiştim.
    Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@madeby mümkünse döviz üzerinden gösterin ama döviziniz yoksa tl'de gösterebilrisiniz elbette.
    tavsiyemiz her zaman döviz, mümkünse dolar.

• @gucarslan Tmmdır , Çok teşekkür ederim

• @Fatma-Yılmazoğlu 199 u arayın bir ihtimal de olsa pasaportu erken yollayabilirler.

• @Emre-Kurtulmuş evet mantıklı dusununce turist vizesi almak mantıklı,zaten zıyarete gelırler 10sene gıbı uzun bır sure verılıyor zaten,sonradan ben de aynı sekılde dusundum😌🙏🏽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |