DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hope-Breaker Hadi hayırlı olsun, Almanya için bu aşamanın mülakattan daha zor olduğunu söyleyenler vardı 🙂

• @EasternStar Evet ben de öyle okumuştum. Neyseki ben kolayca halledebildim.

• @cansss "DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları" başlığının ilk sayfasında süreçle ilgili detaylı açıklamaları ve excel tablosunu bulabilirsiniz. Ayrıca excelin linki: https://bit.ly/428RByc

• @Hope-Breaker 12 Şubattaki mülakatınızda başarılar dilerim. Şansa çokça ihtiyaci olan (oturumu olmadan dosya taşımaya çalışan) emek veren herkesin sureci umarım olumlu sonuçlanır. 🍀

• @TheEcot tebrik ederim.

• Herkese merhabalar bizde 17 ocakta mülakata girdik.4 kişilik aile olarak. Sabah 8:30 da içeriye alındık. Vize ücretlerini önceden ödüyoruz. Bunu gerçekten saçma buluyorum. Tek kişi için belki sorun olmaz ücret ama biz 4 kişi olduğumuz için Türkiye şartlarında maliyetli. Sonrasında gerekli işlemler yapıldı evrakları teslim ettik. O sırada diploma soruldu green card eşime çıkmıştı onun lise yoktu mesleki svp puanını göze alarak katıldık.
    Kendisi 15 yıldır kuaför salonu işletiyor. Mesleği İşletme sahibi Busıness Manager olarak gösterdik. Svp puanı da 7 ve üzeriydi. Vergi levha, dükkan kira vb. Mesleki olarak ne yaptığını işyeri antetli kağıdına ingilizce bir yazı hazırladık. Mali müşavir imzası gerekli herşey olmasına rağmen yetersiz buldular. Malesef onay alamadık. Bu formda bazı işletme sahipleri nasıl onay aldı diye okumuştum. Yazımı görüp onay alan varsa yazabilir mi bana 😇🙏 Artk seneye inşallah.Her şerde vardır bir hayır diyoruz ailecek biraz moralimiz bozuk. Anca yazabildim. Herkese mülakatında bol şans diliyorum 😇🙏

• @Pamuk-0 hayırlısı olsun inşallah. sıkmayın canınızı vardır bir hayır

• @TheEcot hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar dilerim

• @Pamuk-0 çok geçmiş olsun hakkınızda hayırlısı

• @Pamuk-0 Geçmiş olsun hayırlısı olsun hakkınızda hayırlısı...

• Yasaklı

@Pamuk-0 Sonuna kadar gidip red almak gerçekten çok üzücü hakkınızda hayırlısı olsun

• Merhaba, merak edenler için doktor randevu deneyimimi paylaşıyorum. doktor randevum sıkıntısız geçti, aynı gün 7 farklı aşıyı 3 shot halinde yaptı , raporu gönderdi geçti. Adli sicil belgem eksik belgeye düşmüştu, postayla gönderdim ve 1 hafta sonra pasaportum vizeyle birlikte gönderdi. İçinde bir çok dokümanla birlikte gönderilmiş, Amerikaya girişte yanımıza almamız gerektiği yazıyor. Uscis ücreti de için de talimatlar verilmiş.

• @Summer-0 7 aşı aynı gün yapılması normal mi etkilemedi mi? Hayırlı olsun

• Merhaba herkese,

Covid aşısını son 12 ay isteniliyormuş bu doğru mu. Yeni öğrendim. Perşembe günü sağlık muayenem var unganlarda. Orda yaptıkları aşılarda oluyormuş ne tür aşılar bunlar? Her hangi bir yan etki yaşayan var mı?
    Son olarak üniversite diplomamın aslı kayıp. E devletten aldığım geçerli mi? Ne yapmam gerekiyor bu konuda.

• @krimer-2 son 12 ay içerisinde 1 doz aşı olmanız gerekmektedir. Aynı gün Ankara Şehir Hastanesi'nde aşı olup gidebilirsiniz. Aşı kısa sürede sisteme düşmektedir.

• @krimer-2 önce sürecinizi imza sürecine taşıyın lütfen. ( profilinize tıklayın, profil ayarlarından altta imza kısmını doldurun CN : 2024eu 3xxx şeklinde, mülakat tarihi vs.. )

• @krimer-2 Unganlarda yapılan aşılar cinsiyet, yaş gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir, genel uygulama olarak kişi başı 3-4 aşı vurulmaktadır. Hiçbir kurumun aşı belgeleri(covid hariç) kabul edilmemektedir. Bütün aşılarınız tam bile olsa en az 2 doz aşı olacağınız aşikardır.

• Merhaba, dolar olarak hesapta kişi başı ne kadar olması gerektiği belirtilmiş, benim sorum şu, hesabında toplamda 4-5k gibi dolar gösterip sorun yaşamadan vize alanlar var mıdır aramızda? Teşekkür ederim.

• merhaba. sorum dv lottery ile alakalı. şu anda 14XXX cn'i olan bir dosya, KCC üzerinden asıl kazananın YAŞAMA İZNİ olan farklı bir konsolosluğa devredilebilir mi? şu anda ocak ayındayız ve mart cutoffunda 14XXX mülakatlara açılcak. daha vakit gelmedi diye değişim yapabiliyoruz diye biliyorum.

• ⭐⭐⭐

@emirhankarakoc lütfen deneyim ve tebrik dışındaki soruları bu başlıkta sormayın. İlgili başlık için tıklayınız.

Dosya taşıma için Current olmayı beklemenize gerek yoktur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |