Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yenihayaletadam teşekkür ederim tek bekar ve mesleki açıdan uygun olanlar için güzel bir yöntem bence

• ⭐⭐

@yenihayaletadam Azmettiniz ve aldınız, bravo tebrikler👏

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam burda okumak 2 dakika ama arka planın daha stresli geçmesi, uğraşın ve emeklerinin karşılığı olarak geri döndü 🙏

Yepyeni hayatında dogru insanları bulman, şansınında açık olması tek temennim 🧿

• @yenihayaletadam gayet net vize Alinmis. Gitme sebebi belli, seyahat gecmisi var.
    Ingiltere vizesine bakmistir %99.

• Arkadaslar bir sey sorcam sizlere.. hic ust uste b1/b2 turist vizesinden ret yiyip cekiliste green card cikan bir kisi duydunuz mu ya da tanidiginiz oldu mu?

• ⭐⭐

@Bushra993 B1/B2 vizesi ile green card çekilişi arasında bir bağlantı yok, birbiriyle ilişkili değiller. B1/B2 vizesini vermiyoruz bir de çekilişte vuralım tam olsun demiyorlar yani 🙂

Eğer çekilişi kazanır DS-260 formunu doldurursanız göçmenlik niyetinizi belli ettiğiniz için B1/B2 vizesi almanız zorlaşır, bunun dışında çekiliş üzerinde olumlu / olumsuz etkisi yok.

B1/B2 den ret almış olmak , çekiliş kazanmanız durumunda vize almanızı doğrudan etkilemez.

• @ReLoad, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhabalar,
    Zaman zaman aklıma bazı sorular takılıyor, bunlardan biri de çocuklar.

Randevu alırken grup oluşturmuştum ve çocuklarla beraber 4 kişi için aynı güne tek randevumuz var. Açıklamalar kısmında 14 yaş altı çocukların randevuya gitme zorunluluğu olmadığını okudum ve çocukları da götürüp götürmemek arasında ikilemde kaldım. Daha önce tecrübe eden var mı acaba ?

Merhabalar arkadaşlar.

Soru hakkında bilgiler almıştım soruyu yanıtlayan arkadaşlardan. Ufak bir güncelleme almak istiyorum sadece.

30 Ekim'den sonra randevusu olanlar için durum nedir sizlerde. Ne yaptınız çocuklarınızı götürdünüz mü yoksa götürmediniz mi.

Ben halen çocukları götürme yada götürmeme konusunda kararsızım ne yapsam bilemiyorum. Çocuklara soru soruluyor mu yada çocuklara soru sorulduğunda çocuk yanlış bir cevap verdiğinde memurun kararını etkiler mi. Bu konu çok stres yaptı bende o yüzden konuyu güncellemek istedim.

• ⭐⭐

@ReLoad çocuklarla gitmezseniz olur. Bu kısım problem değil. Ama imkanınız yoksa ve çocukları götürmek zorunda iseniz orda çocuklara herhangi bir soru sorulmuyor.
    Benimde randevum çocuklar ile ama ben götürmeyeceğim.

• Mehaba,ds160'ı doldururken daha önce Abd vizesi almış mıydınız sorusuna evet dedikten sonra yukarıdaki vizenin verildiği ülkeden mi başvuruyorsunuz diye bir soru var biz onu vizeyi veren ülkeyi soruyor zannederek hayırı işaretlemiştik sonradan bakınca sanki soru öyle değilmiş,vizeyi Türkiyeden almıştık gene buradan başvurduk,eğer öyleyse yanlış oldu bizim cevap onu düzeltmemiz mi gerekir,birde adres bilgilerinde Türkçe cadde,sokak olarak girmişiz o kelimeleri onlarıda mı düzeltmemiz lazım?

• ⭐⭐

@Ayşe-3 Ds160 formunu yenileyip bir defaya mahsus aisten güncelleyebilirsiniz. Adres çok önemli değil sma daha önce var olan bir abd vizesi varsa onu doğru şekilde ifade etmek sizin faydanıza olur.

• @selamibasaran çok teşekkür ederim,en iyisi dediğiniz gibi güncellemek,hem diğer ufak tefek hatalarıda düzeltiriz.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam vize almana çok sevindim emeklerin boşa çıkmadı darısı başımıza

• Bu ileti silindi!

• @tufank Orasini biliyorum ancak nedense turist vizesinden ust uste ret alan kisilere ciktigini pek duymadigimiz icin profil incelendiginden iskillendik arkadaslarla.. boyle kisilere ciktigini duydunuz mu diye o yuzden sordum:)

• @selamibasaran Benim sorumda tam tersi, dosyamızda çocuklar yok, eşimle kendime vize alacağız. Çocukların randevusu olmadığı halde Ankara konsolosluğuna onlarla gidebilirmiyiz.

• Merhaba.
    Amerikaya turist vizesine başvurmadan önce 2 ülkeye gideceğim ve bunu referans olarak gösterebilir miyim? Yani onaylanma ihtimalini arttırır mı?

Şu ana kadar sadece Fransa'ya gittim, 2 hafta kaldım ve döndüm.
    Bununla birlikte 2024 senesi içerisinde gitmeyi planladığım 2 ülke var. Hollanda ve Norveç, bu ülkelerde de 1 hafta turistik gezme amaçlı gittikten sonra alma ihtimalim artar mı?
    Yoksa direk başvurmalı mıyım?

• ⭐⭐

@sefa238 konsolosluğa sadece randevusu olan kişiler alınıyor. Randevusu olmadığı halde bebekler / küçük çocuklara izin verdiklerine yönelik deneyimler var. Yine de risk almak size kalmış. Eğer randevuları var ise sizinle gelmelerinde bir sakınca yok.

• ⭐⭐

@sefa238 bir arkadaş daha sormuştu ve kendisi cevaplamıştı. Çocuğunu götürmüştü vize almayacak olmasına rağmen. Ama kapıdan almayabilirler,tölerans sağlayacaklarını düşünüyorum.

• @ReLoad, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ReLoad, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhabalar,
    Zaman zaman aklıma bazı sorular takılıyor, bunlardan biri de çocuklar.

Randevu alırken grup oluşturmuştum ve çocuklarla beraber 4 kişi için aynı güne tek randevumuz var. Açıklamalar kısmında 14 yaş altı çocukların randevuya gitme zorunluluğu olmadığını okudum ve çocukları da götürüp götürmemek arasında ikilemde kaldım. Daha önce tecrübe eden var mı acaba ?

Merhabalar arkadaşlar.

Soru hakkında bilgiler almıştım soruyu yanıtlayan arkadaşlardan. Ufak bir güncelleme almak istiyorum sadece.

30 Ekim'den sonra randevusu olanlar için durum nedir sizlerde. Ne yaptınız çocuklarınızı götürdünüz mü yoksa götürmediniz mi.

Ben halen çocukları götürme yada götürmeme konusunda kararsızım ne yapsam bilemiyorum. Çocuklara soru soruluyor mu yada çocuklara soru sorulduğunda çocuk yanlış bir cevap verdiğinde memurun kararını etkiler mi. Bu konu çok stres yaptı bende o yüzden konuyu güncellemek istedim.

Merhabalar, biz çocuklarımızla gittik. ( 5 yaşında ) Bence çocukla gitmek güzel bir şey. Biz direkt oğlumuzu kucaklayıp bankoya oturttuk memur çocukla ilgilendi. Çok tatlı gezmeyi seviyor galiba falan dedi. Hatta bir ara pasaportları istedi oğlum eskileri verdik eline problem değil dedi hiç uzatmadan onayladı vizeyi.

• @Zelene, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@yenihayaletadam vize almana çok sevindim emeklerin boşa çıkmadı darısı başımıza

Sizin de randevunuz yaklaşmıştı ne yaptınız?

Benzer Başlıklar

• 128
  • 5
  • 10
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

172

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |