Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mülakat alan tüm arkadaşları tebrik ederim, mülakatları da çok güzel geçer umarım. Darısı mülakat maili bekleyen herkesin başına. Şans bizlerden yana olur umarım 🙂🙂

• @toykan17 case numberınız 2500 den büyük mü acaba yada altında mı

• Mail alan yada bekleyen herkese bol şans ve sorunsuz bir süreç geçirmelerini diliyorum. Umarım hepimiz bir şekilde vizelerimizi alıp gitmiş oluruz.

• @Meho35 Ne hatası yaptın ki?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Pamuk-0, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Gürcan bey Bizim acil dosyamızı açtırmamız gerekiyor şimdi ailecek, mail adresimizi değiştireceğiz yanlışlıklar var. Şimdi nereye ve nasıl mail atacağız 🙏 çok acil cvp istiyorum 🙏🙏

yeşilkart forum müşteri hizmetlerine ulaştığınız için teşekkür ederiz.

forumumuz sipariş üzerine işlem yapmamakta olup, kullanıcıların öncelikle forumdaki ilgili konuları okumaları gerektiğini bir kere daha hatırlatmak isteriz.
    lütfen öncelikle sepetinizdeki ürünleri silip, sorunuzu sormadan önce ilgili başlıklara bir kere daha bakın ve hangi konular için formunuzu açtırıp / açtırmamanız gerektiğini konusunu netleştirin.

sürecinizde başarılar diler, sorunsuz bir dv mülakatı dileriz.

• @yusufalak arkadaş niye canını sıkıyorsun sıralamada benden bir sıra geridesin durumun iyi üstelik case noya göre mülakat ilerliyor
    ve orta doğuya ukraynaya rağmen süreç ilerliyor aralık ayında ben mülakatlarda artış olacağını düşünüyorum sana bana mart sonu yada nisanda mülakat gelir cn nosu yüksek olan arkadaşlara moral olarak desdek olmalıyız hepimiz gidelim hakediyoruz çünkü kurada bizlere çıktı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@salih-atilla dv hakedilmiş bir hak değil sn. @salih-atilla , eğer öyle olsa ben de vizemi alırdım 😉
    "bana x ayı'nda mülakat gelir" şeklindeki olumlamalarınızı biraz daha sağlam temellere oturtmanızı tavsiye ederim.
    umarım gelir ama; yine de öyle çok da şeetmeyin..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

öncelikle mülakat alan herkesi tebrik ediyorum arkadaşlar; sorunsuz, AP'siz bir dv mülakatı diliyorum.

öncelikle şunu netleştirelim;
    eğer DS260 formuna yazmayı unuttuğunuz bir eşiniz ya da çocuğunuz yoksa ya da formun sonundaki güvenlik sorularında bulunan "abd'de insan kaçakçılığı yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna EVET demediyseniz formunuzu açtırmanıza gerek yok!
    bu konuda lütfen endişe etmeyin. formda yaptığınız ufak hatalar (anne kızlık soyadı dahil) vize almanıza engel teşkil etmez.
    etse söylerim,
    valla..

gelelim ankara'nın o müthiş performansına 🙂

sahne sanatlarıyla uğraşanlar iyi bilir ki, seryircinin tepkisi bir sanatçıyı ayakta tutan en büyük güçlerden biridir.
    aldığı alkışlar, çığlık sesleri ve gösteri bittikten sonra tekrar sahneye çağırılma durumları filan.
    gerçi ben fayans ustasıyım ama; böyle oluyormuş diye duydum. sürekli görüşürüz, yo-yo ma'nın yalancısıyım..

aslında malumun ilamı olanı birebir yaşayarak anlıyorsunuz, benim pek bir şey söylememe gerek yok.
    koskoca 4 ay geçmiş, hala 2K'daki talihliler mülakat bekliyor. rezillik! başka bir açıklaması yok..
    adamların dv için ayırdığı slot, onlarca bankoda yapılabilecek mülakatların sadece %1'ine tekabul ediyor.
    dünyanın geri kalanında neler oluyor 1 ocak sonrası ceac verileri yayınlansın ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız da ben şimdiden spoiler veriyorum size,

elbette ilerleyen aylarda bu yavaş ilerleyiş hızlanabilir, bunu her sene yaşıyoruz ancak; bu hızlanma DV2023 gibi olursa o zaman 8K üzeri zor vize görür benden söylemesi.
    neden mi?
    çünkü; dünyadaki bütün konsolosluklar bu kadar yavaş gitmiyor arkadaşlar.
    mali yıl sonunda kusura bakmayın vize kalmadı, sizi konsolosluk binasına alamayız dedikleri günün üzerinden 2 ay geçti, unutmayın.

siz siz olun, ankara'ya güvenmeyin!
    dünyada'ki ve özellikle türkiye'deki politik süreçler bu ankara'yı çok etkiler.
    yaklaşan abd seçimleri, göçmen düşmanı trump'ın söylemleri çok yankı yapar bu cenahta.

bir kez daha imkanı olanların kesinlikle AOS yapmasını, olmayanların da dosya taşımak için elinden geleni yapmasını salık veririm.
    bu tavsiyeler "keşke" dememek için ufak da olsa uğraşı olan herkes için bir destek niteliği taşımaktadır, son karar elbette sizlerin.

ışık sizinle olsun
    namaste!

• @gucarslan ben herşeyin farkındayım giderizde kalırızda her şey olabilir siz demiyormusunuz forumda önceki deneyimleri okuyun belki 2 defa okudum herşey yolunda giderse o mülakatı herkes gibi görürüm demek istedim

• Gecen yil bu aylarda hizli ilerledi de noldu sonuç ortada. 2022 surecine bakin bu aylarda hic mulakat yoktu ama sonradan açildi. Daha birsey belli degil o yuzden. @hsn-kartal

• Mail alan yada bekleyen herkese bol şans ve sorunsuz bir süreç geçirmelerini diliyorum. Umarım hepimiz bir şekilde vizelerimizi alıp gitmiş oluruz.

• Dosyamızı actırmak için ne yapıyoruz arkdaslar .Daha onceden mutlaka konusulmustur. Belırlı bır lınke yonlendrebılırmısınız

• @ozmell google’a “how to unlock ds260?” yazarsanız sorunuza en az 260 tane cevap bulabilirsiniz

• Öncelikle müülakat alan herkese hayırlı olsun. Geçen sene bildiğim kadarıyla mart ve nisan ayında mülakat dağıtımı yapılmamıştı ve mayıs ayına gelindiğinde sıra hala CN 5700 olanlardaydı diye biliyorum. Bu yıl ise kasım ayında mülakat dağıtımı yapılmadı. Dolayısıyla geçen sene ocak ayında mülakata girenlerin CNsi ile bu sene girenlerin CNsi arasında kasım ayında mülakat dağıtımı yapılmamasından kaynaklanan böyle bir fark olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla mayıs ayına geldiğimizde CN sıralaması olarak geçen yıl ile aynı sıralamalarda olunacağını düşünüyorum. Tabi tüm bunları her ay mülakat dağıtımı yapılması ümidiyle yazıyorum. Umarım her şey gönlümüzce olur. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz @gucarslan

• Mail alan herekese hayırlı olsun umarım sorunsuzca vizelerimizi temin edebiliriz. Bana da diğer arkadaşlar gibi 10 Ocak 2024 için geldi. Tüm herkese bol şanslarrrr :)))

• @ibrahimumut teşekkürler hocam darısı size inşallah 🙂

• @gucarslan merhabalar evlilik nedeniyle dosyamızı açtırmak istiyoruz bunla ilgi bir taslak var mı acaba birde tam olarak hangi adrese göndermem gerekecek maili bu konu da yardımcı olabilir misiniz

• @AYSY33 kcc'ye mail attım doğru bir şekilde ama cevap yok. Ankara'ya ulaşacak yol yok zaten

• Mulakat maili alan herkesi tebrik ediyor bu surecte bol sans ve sabir diliyorum. Darisi biz bekleyen buyuk cn lilere umarim. ✌🏽

• @gucarslan çok çok haklısın.CN 3XXX olan birisi, excel tablosunda zahmet edip kullanıcı ismini paylaşmamis ya da işi bitince kaldırmış, Aşkabattan GCsini almış büyük ihtimalle kendi vatandaşı, bizde 2 bin hala mülakat bekliyor...
    Süreç tarihleri:
    Kullanıcı adı N/A!!!!
    15.05.2023
    Ekim 2023
    10.08.2023
    16.10.2023
    16.10.2023
    Konya/Texas

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |