Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Meho35 sistemden girip kontrol ettiniz mi ?

• Mülakat alan herkese hayırlı olsun
    Görünüşe göre 2500 case number a kadar atmıslar.
    yavaş gidiyor gibi. fazla hayal kurmamak lazım büyük hayallerin büyük kırıklıkları oluyor. Bakalım umarım daha iyi gider ankara 😞

• mülakat alan herkese hayırlı olsun, inşallah vizenize sağ salim kavuşursunuz.

• @melikemim evet defalarca hemde

• @Koray-Asar baya yavaş gidiyor geçen yıl ocak 27 de 5600 küsür case mülakata girmiş yani geçen yıl aynı aya göre yarı yarıya bile değil maalesef durum bu.Anlasilan her geçen sene diğerini aratacak.Sayin gucarslan demisti sanırım dosya taşımak için en iyi gün dündü diye,bende diyorum ki green card lotosunu kazanmak için en iyi sene,geçen seneydi...

• @hsn-kartal kesinlikle katılıyorum aşırı yavaş gidiyor, benim cn 7klarda ama o kadar korkuyorum ki, gerçekten sıkıntılı ilerliyor süreç Ankara açısından.

• @melikemim bence size bir şekilde gelir ama biz yüksek caseler zaten Ankaradan birsey beklemiyorduk ama yine de insanın morali bozuluyor eskiden 30k lara bile sıra gelirken şimdi olanlara bak.Sonra YouTube da bir video görüyorsun adam meksika sınırından gülerek karşıya geçiyor, sonra bir bakmışsın ağız dolusu söverken buluyorsun kendini..

• Arkadaşlar yeni mülakatımız dağıtıldı . 17 Ocak 😊🙏🙏

• @hsn-kartal hayaller ve hayatlar ile oynanıyor
    Maalesef...

• Ben 3K yı geçer diye ümid ediyordum fakat yaklaşmadı bile. Şuan görünen böyle sabaha daha maili almış okumamış olanlar olabilir. Ama 2500 e kadar dağıtmışlar ise vay halimize gerçekten @gucarslan beyin dediği gibi gelen sene giden seneyi arataracak gibi. Ben mart gibi mülakata giderim diyordum böyle giderse mayıs haziran gibi olacak sanki. Tabi kota doldu diyebilirler. Hayırlısı artık nasip de ne varsa o olacak. Dosya taşıma seceneği benım için şu aşamada zor görünüyor. Hem ailevi hem maddi. İnşallah öyle bir durumda kalmayız inşallah.

• @yusufalak Bey lütfen gönlünüzü ferah ve moralinizi yüksek tutun, sizde biliyorsunuz ki bu süreç sabır ve yüksek motivasyon gerektiriyor. Siz ve aileniz de Mart veya en geç Nisan ayı için mülakat tarihi alacaksınızdır bu hız veya umut ederim ki daha hızlı olacağına inandığım hızlanacak süreç doğrultusunda. Kolaylıklar diliyorum...

• Gürcan bey Bizim acil dosyamızı açtırmamız gerekiyor şimdi ailecek, mail adresimizi değiştireceğiz yanlışlıklar var. Şimdi nereye ve nasıl mail atacağız 🙏 çok acil cvp istiyorum 🙏🙏

• @Pamuk-0 hayırlı olsun , CN numaranız 24xx den büyük mü acaba? Tam kaç numaraya kadar mülakat dağıldı anlamaya çalışıyoruz, bu bilgi önemli.

• Bize 3 ocak tarihine mülakat verildi

• arkadaşlar merhabalar mülakat mailini aldım darısı bütün bekleyenlerin başına. forumu düzenli takip ettim fakat aklıma gelmeyen ve dönüp bulamadığım bir kaç sorum oldu. Dosya açtırma işlemini tam olarak nereden yapıyoruz? ne zamana kadar yapabiliyoruz- yapmamız öneriliyor?

• Mülakat alan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden. Bizim CN 2500 lerde ama bize gelmedi. 2300 lerde alan arkadaş var tam sınırda kalmışız sanırım

• @erenist bilgi için teşekkürler, sayenizde tam kaça kadar mülakat dağıtıldığını anlamış olduk, 2500 de kalmış demek ki, fakat sizin excel göremedim, ekleyebilirseniz herkes için takibi çok kolay olacak.

• Bizimde mülakat tarihimiz verildi çok şükür fakat dikkatimi çeken husus CN si bizden yüksek olan arkadaşların bazılarına 3 ocakta mülakat verilmiş bize 17 ocakta mülakat verildi. DS 260 ı aynı gün doldurmuş olmamıza rağmen. Tarihleri nasıl belirliyorlar hiç anlayamadım.

• @Asumanm merhabalar Asuman Hanm 227* numaramız.

• @Asumanm Tabloyu daha önce iki defa doldurdum ama bişeyi eksik veya hatalı mı yapıyorum bilmiyorum kalıcı olmuyor bir türlü. Bilen birisi halledebilirse rica etsem

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |