DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @dgnnnnn bunu cevabını kimse bilemez sabırla bekleyeceksiniz.

• @4fath bunun bir cevabı yok malesef umarım geçen yıllara göre çok daha fazla olur.

• @steward59 bunu bilemeyiz öncelikle current olmanız lazım ondan sonra mail ile dosya taşımak için şansınızsı zorlayın.

• @cicek deneyiminiz bence birilerine yardımcı olacaktır.

• @Jiyan-Zoroğlan Ankara’ya güvenmiyorum beklentim de yok ama umarım bu sene de dosya taşımamıza izin verecek ülkeler olur.

• @teknomer her sene oluyor viyana Hong Kong muskat gibi bu senede olur umarım gerek kalmaz ankaradan alır herkes mülakatını

• @Eren-Özpar hayırlı olsun güzel günlerde kullanın vizenizi

• @cicek umarım vizenize kavuşursunuz geçen yılın excel tablosundan londrada mülakata girenlere ulaşmak işinize yarayabilir.

• @Eren-Özpar tebrikler yeni hayatınızda başarılar.

• @Önder-Bilgiç vizeyi aldık. anlamsız bir sekilde red almamıza ragmen vizeli pasaportu gönderdiler.

• @Jiyan-Zoroğlan hep beraber göreceğiz, umarım olacaktır

• @cicek Hayırlı olsun. Umarım hepimize nasip olur. Yeni hayatınızda başarılar.

• @cicek Red alma sebebiniz nedir ?

• @Omerss0 red almamış ap bile kalmamış evrakı eksik zannetmişler tam olduğunu konsolosluk anlayınca vizeyi vermişler
    abd konsolosluğunun hatası

• @cicek hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

• @cicek hayirli olsun vizeniz. Insallah her sey yolunda gitmeye devam eder yeni hayatinizda

• @salih-atilla salih bey'in dedigi gibi oldugunu dusunuyoruz biz de. birth certificate yerine gecen vukuatlı nufus kayıt ornegini kabul etmemişleri. diğer evraklar tamam dediler. Red vereceklerini 2 gün icerisinde eksik olan evragı bizden isteyeceklerini soylediler. pasaport haric tum evrakları geri teslim ettiler. 2 gün sora evraklarınız postadan alabilirsiniz diye mail geldi. pasaportlar vardı postada, vizeler basılmıştı. amerikaya gidince teslim edecegimiz kapalı zarflarla beraber gönderilmişti.

Simdi AP konularını cok bilmiyorum. Ama kadın red verdiklerini soyledi. Zannediyorum arkadasların AP dedigi sey red verip yeniden evrak istemeleri durumu. Yanlış bilgi veriyorsam duzeltin. Biz AP'ye kalmışız aslında, ama sonra muhtemelen verdiğimiz evrakların dogru olduguna kanaat getirip AP'ye bırakmadan onay verdiler. Tahminimiz bu sekilde. Yanlış kullandıgım ifadeleri duzeltirseniz sevinirim, yanlış yönlendirmek istemem. Bir de londra konsoloslugunda girmiştik, zannediyorum bu konsolosluk birth certificate olarak vukuatlı nufus kayıt ornegini ilk defa gördüğü için anlamayıp ankara ile irtibata geçmiş olabilir.

• @cicek vizeniz hayırlı olsun 🙏

• @cicek bence red olsaydı vize alamazdınız eksik evrak düşüncesiyle tam da olmasa ap durumu var ama sizi araştırmayada tabi tutmamışlar bence konsolosluk evrakı inceledi tamam dedi önemli olan vize almanız hayırlı olsun

• @salih-atilla anladım ilk defa duydum ama basılmasına sevindim hayırlı olsun diyelim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |