DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @achillesoag ogün, sağ ol dostum. Elimizden gelen her şeyi yaptık, hatta elimizden gelmeyeni bile oldurduk ama, filmin sonunda “olduramadım” işte. “Zarlar düşeş gelseydi, belki de her şey başka türlü gerçekleşecekti…”
    Bu sene yine kazanacağım, biliyorum. Yakında görüşürüz. ✌

• @NINJAKEMAL rica ederim ne demek

• @Şeyda Merhabalar. tekrar tebrik ederim uzun zaman olmuş ama sormak isterim. Ben asıl talihliyim. sizde olduğu gibi eşimde ds260 formuna ikamet kısmına kıbrısta 2 yıl bulunmasına rağmen eklemedik. sizde kıbrısı ikamet olarak eklememişsiniz. Buna rağmen hiç sorgulamadılar mı eksik bilgi girmenizi ? bizde polis kaydı alacağız direkt formu açtırmadan

• @Jiyan-Zoroğlan mülakat yeriniz Ankara mıydı? 8 binlere temmuzda Ankarada mülakat verilmesi çok yavaş ilerlediğini gösteriyor

• @norta yeşilkart hayırlı olsun ve paylaşımlariniz için teşekkürler.Bu yılın talihlisi olarak, CS 137xx ,AOS ya da dosya taşıma arasinda kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz? Dosya taşımayı tercih etmek istersem Hong Kong konsolosluğuna hemen cs aktif olmadan mail atmak avantaj sağlar mı ve dönüş yaparlar mı acaba?

• ⭐⭐⭐

@steward59 hong kong ile sınırlamayın geçen sene kabul eden konsolosluklar bu sene kabul edicek diye bir şey yok pnun için eğer dosya taşımaya karar verirseni gidebileceğiniz bütün konsolosluklara yazın

• @Emre-Kurtulmuş teşekkürler. Amerika on yıllık turist vizem var acaba AOS yapmak daha garanti olabilir mi dosya taşımaktansa avukat aracılığıyla AOS sürecine başvurmak daha iyi olur ne dersiniz? Ayrica nunaramin ocak subat gibi aktif olacağını düşünürsek Amerikaya hangi ayda giriş yapmak daha iyi olur? Turist vizesiyle AOS yapmak icin sanırım bi süre Amerikada geçirmek tavsiye ediliyor.

• ⭐⭐⭐

@steward59 AoS daha garanti bir süreçtir bence çünkü konsolosluklar kabul edecek mi dosya taşıma talebinizi bunu bilmiyorsunuz. Giriş yapacağınız zaman ile alakalıda 2 durum var eğer derseniz ki ben tamamen kurala uygun davranıcam giriş yaptıktan sonra 90 günün dolmasını beklicem başvurum için evet aralıkta girerseniz 90 gününüz dolana kadar cut off içine girer numaranız yüksek ihtimalle. Ama bu 90 günü beklemeden başvuru yapıp GC alanda bir çok kişi var eğer derseniz ki ben 90 gün orada çalışmadan para kazanmadan kendimi geçindirecek durumum yok daha kısa bir süre bekleyebilirim ancak bir kaç hafta gibi o zaman numaranız aktif olduktan sonra giriş yapmanız daha iyi olacaktır

• @Emre-Kurtulmuş cevap için teşekkürler. Hukuk bürosuyla çalışmayı ve en az iki ay kalmayı düşünüyorum belki de 90 gün de kalırım avukatın yönlendirmesine göre bakalım nasıl olur.

• Merhabalar sıram 2000lerde yaklaşık olarak ne zaman sıra gelir ? Tahmini 2 3 aya gelir mi ?

• @sinaanyilmaz valla cok duygulandım gözlerim oldu roman gibi okudum bi nefeste hocam valla çok üzüldüm ya. Olacak tekrar inanıyorum ya olmalı yani böyle bitmemeli

• @ferhatdemirhan

Sevdiğimiz bir şarkıda da söylendiği gibi, “benim için üzülme” 🙂

Hayat her şeye gebe. Aksilikler can sıkıyor ama bir şeyler de öğretiyor. Hatta bazen -bana olduğu gibi- yeni yollar açıyor. Aksilikler ve olumsuzluklar da hayatın tadı tuzu diyelim. Gibi’nin “bilanço” bölümünün son sahnesinde Yılmaz’ın verdiği barbunya örneği çok iyidir bu konuda.
    Selam, sevgi…

• @idilgokcen hayirli olsun cok sevindim. bundan sonra ki hayatiniz da tum guzellikler mutluluklar sizinle olsun 🌷

• @phenex merhaba öncelikle hayırlı olsun. Dosya taşımayi sadece Avusturyadan mi talep etmiştiniz yoksa birçok ülke konsolosluguna mail gondermis miydiniz? Avustuya dışında olumlu dönüş yapan, Umman, Hong Kong dışında, Afrika Asya Avrupa ve Güney Amerika ülkeleri olmuş muydu size veya telegram grubunda başka arkadaşlara?

• @Kramer çok güzel anlatım teşekkürler

• @duman 3 ya da 5 aralik saat 12 ile 14 arasi gelir bence

• @Emre-Kurtulmuş biraz daha farkli kaynaklardan da araştırinca 90 günün önemli olduğu sonucuna vardım. Yani en az 90 gün sonra AOS icin başvurmak olası bir olumsuz dönüşün önüne geçebilir gibi görünüyor

• Hayırlı olsun
    @pinkycsm

• Vizeniz hayırlı olsun
    @KERTMEYENKELE

• @KERTMEYENKELE çok güzel paylaşım teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

161

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.1k

| | | |