Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Detroit2222 dosya taşımayı eğer KCC ile değil konsoloslukla yapacaksanız tamamen onların şartlarına tabisiniz ve herbirinin şartı farklı olabiliyor. geçen dönem bir arkadaşımızın vatandaşlığı olduğu halde o anki ikameti farklı ülkede olduğu için konsolosluk kabul etmedi.

• @ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Abd'nin yeni Covid kapsamında tam kapanma durumuyla alakalı yarın bir açıklama yapacağına dair bir haber duydum. Gerçekliği var mıdır bilmiyorum ama böyle bir durumda bilgisi olan var mıdır ?

Böyle şeyler düşünmüyoruz. Kapanmak felan düşünmek yok. Pozitif pozitif takılıyoruz. 🙂

• @ibrahimhalılll, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Abd'nin yeni Covid kapsamında tam kapanma durumuyla alakalı yarın bir açıklama yapacağına dair bir haber duydum. Gerçekliği var mıdır bilmiyorum ama böyle bir durumda bilgisi olan var mıdır ?

Bundan ben de korkuyorum. Şubat ayına kadar ABD'ye giriş yapmam gerekiyor fakat ne kadar geç girersem o kadar iyi benim için. Covid dönemi gibi sınırlar kapanır uçuşlar iptal edilirse benim için çok kötü olur. Bu konuda bir bilginiz olursa paylaşırsanız sevinirim.

• @yusufalak Umudumuz sadece boş bir haber olarak kalmasından yana elbette

• @ozmell, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba ben excele kayıt olmak ıstıyorum ancak nasıl yapıldıgını bilmiyorum. Bir de benim numaram 2900 lerde dosyamı taşımama gerek var mı arkadaslar 😔

Bu konu başlığındaki ilk iletinin 2. maddesinden excel linkine ulaşabilirsiniz.

• @Detroit2222 Düzeltmiş olayım şimdi kontrol ettim gelen maili, doğrudan dosyanızı kabul edemiyoruz şimdilik, dosyanız kcc'de onlarla iletişim kurun. Greencard lotosunu kazanmanız vize garantisi vermez vs. şeklinde mail atmışlar. Hiç vatandaşlık oturum konusuna girmemişler bile.

• @ozmell Merhabalar, kontrol ettiğimde sizin adınıza bir satır var ama bazı bilgi alanları boş bırakılmış buyrunuz kendiniz de DV2024 Excel üzerinden kontrol edebilirsiniz.

• @pinbil Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• ⭐⭐

@Taylan-Kocadağ Sorularınıza cevap alabilmek için önce burada anlatıldığı gibi imzanızı düzenleyin lütfen.
    Sonra da eğer kayıt olmadıysanız buradan excele kayıt olun.

• @Şeyma-Yaren-Aytekin Ankara dağıtım gerçekleştirdi, Avrupa için bilgim yok açıkçası

• @ibrahimhalılll Umarım yalan haberdir yoksa çok kötü olur.

• @Revolter Merhaba, bilgi için teşekkürler. Kaçırdıysam kusura bakmayın, e-mail gönderdiğiniz ve bu cevabı aldığınız konsolosluğun bulunduğu ülkeye ait vizeniz yada oturumunuz yada vatandaşlığınız var mıydı? Teşekkürler.

• @maximtk Bilgi için teşekkürler. KCC'nin dosya taşıması için önce aktif olmak gerekiyordu, değil mi? Bu durumda kabul eden konsolosluğu yine biz bulup sonra mı KCC'ye ulaşıyoruz?

Aktif olmadan önce bahsettiğiniz gibi konsolosluktan konsolosluğa değişiklik göstermekle beraber genel olarak oturum yada vatandaşlık şartı arıyorlar diye anlıyorum. Rica etsem teyit edebilir misiniz?

Teşekkürler.

• @avc Rica ederim ne demek, doğrudur vize sorunumun olmadığı bir ülkeydi mail attığım konsolosluğun yerleşkesi ve mail içeriğinde de bu durumu belirtmiştim ama vatandaşlığım ya da geçerli bir oturumum yok o ülke ile özelinde.

• ⭐⭐⭐

@yusufalak covid kapanma konusu özelinde demiyorum ama bu pozitif bakmaya çalışmalar ne canlar yaktı geçtiğimiz senelerde

• ⭐⭐⭐

@avc tam tersi KCCnin taşıması için dosyanızın aktif olmamış olması lazım. Dosya numaranız aktif olduktan sonra işiniz konsolosluğa kalır

• Yasaklı

@avc öğrenci/çalışma vizesi, oturum veya vatandaşlık. (hiçbiri taşımayı garanti etmez.) KCC de konsolosluklar da genel olarak ortada geçerli bir neden, o ülkeyle bir bağ görmek istiyor. bazı istisnai konsolosluklar ise o ülkeye girebileceğinize bile bakmadan dosyanızı alıyor.

• Merhabalar 2022 kazananıyım ama mülakata çağrılmadım neden olabilir bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi🙏🏽

• Yasaklı

@ezgida merhaba, öncelikle DV2023 kazananı mısınız DV2024 mü? dosya numaranız kaçla başlıyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |