Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @iyilikyapveiyilikbul haberleri duyunca benim de çok moralim bozuldu. Çok geçmiş olsun.

• @iyilikyapveiyilikbul çok geçmiş olsun , ne desek boş gerçekten , hayatta en önemli şey sağlık diyeceğim sadece başka birşey aklıma gelmiyor

• @zehraoz Açıkçası sağlıkta kaldı mı şüpheli... Zaten stresli şartlarda yaşıyoruz bunun üstüne 1,5 sene bekle, randevu al ve konsolosluk kapısından geri dön...

Bu süre de insan zaten işe girse giremiyor/girmiyor, ikili ilişkileri harap oluyor ne olacağı belli olmadığından.

Külliyen her şey çok kötü bir hal aldı ama ufakta olsa hala inancım var bazı şeylere.

• @iyilikyapveiyilikbul Hocam dediğinizi çok iyi anlıyorum ne olacak bu halimiz. Herhangi bir ihtimalimiz kaldı mı sizce, elimiz boş dönüyoruz Ankara’dan yoksa

• @repent benim hala umudum var

• ⭐⭐⭐

@repent maalesef zorlu bir durum olduğunu ancak tahmin edebiliyorum ama kabullenmek daha çabuk alışmayı sağlar. Ne yazık ki dv23 süreci sona ermiş oldu

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@repent maalesef zorlu bir durum olduğunu ancak tahmin edebiliyorum ama kabullenmek daha çabuk alışmayı sağlar. Ne yazık ki dv23 süreci sona ermiş oldu

Kabullenmekte sıkıntı yok, çoktan kabullendim bile. Fakat bir ihtimal varsa da Ankara’dan boşuna erken dönmeyelim, sonra geri gelmemiz gerekir vs. Birazdan aşti’ye gideceğim ilk otobüsle döneceğim zaten.

• @repent Bundan 3-4 ay önce konsolosluğa gittiğim de, orada ki veznede ki beyfendi şu an geçen yıldan insanları çağırıyolar demişti.. Umarım yine öyle bir şey olur, yoksa ee gitmedin mi hala diyecek eş'e dost'a herkese bu açıklamaları yapacağımı düşünmek dahi canımı ayrı sıkıyor.

• @iyilikyapveiyilikbul son anda böyle bir şey yaşamak gerçekten çok acı verici ve çok zor. Bu süreç hepimizi yıprattı çok yordu. Kimisi son düzlükte vizesini aldı, kimisi de son anda bu şekilde eli boş dönmek zorunda kaldı. Çok üzüldüm sizler adına. Hayat inşallah size daha güzel kapılar açar.

• @Emre-Kurtulmuş bey acaba.Durum diger ulkeler ide kapsiyormu.?Mesela dosyamızı kabul edip mülakat tarihi veren bir yer olsa gitmenizi tavsiye edermisiniz?

• ⭐⭐⭐

@Gül-Kazancioğlu tavsiye etmem dünya genelinde vize bitti çünkü, ankaranın yaptığı bir durum değil bu.

• @Emre-Kurtulmuş bey teşekkürler hayırlı olsun

• Demek yolun Sonu Göründü. İçimden Ağız Dolusu Küfür Etmek Geliyor.
    Ama Her zaman Alternatifler Yaratabiliriz. Her şey Bizim Elimizde.
    Herkese Hayatında başarılar Dilerim.......

• DV2023 süreci ve aşamaları hayatımda hiç unutamayacağım tecrübeler kattı. Sevinç, hüzün, endişe kaygı, vazgeçiş ve umutlarıma sarılıp tekrar diriliş. İnsan tüm duyguları bir arada nasıl yaşar değişik yöntemlerle öğrendik. Hep, oldu amaa ları yaşadık. Kazandık ama CN çok yüksek, DS260 erken doldurduk ama numaramnız aktif olmuyor, başka üklede oturum aldık ama taşınmadık vs vs vs... daha önce de bahsettiğim gibi biz son vagona atlayabildik amaaaa aynı yolda olduğumuz arkadaşlarımız ramak kala aşağıda kaldı. Hayat elbette devam ediyor, biz vizemizi alabildik ama 🙂 Amerika da nasıl bir yolumuz olur deneyip göreceğiz. Bu yolda emek gösteren herkese yeni kapılar açılması en büyük duam. Tanıdığım tanımadığım yollarımızın kesiştiği herkese tekrar teşekkür ederim.

• @burcugulsn yolunuz açık olsun. Abd hayatınızda bol şans. Son anda vizenizi almışsınız belki de birkaç gün sonraya kalsa hüsran olacaktı. Bundan sonrası da su gibi gitsin

• @bernat sanırım Maskat daki son kişilerdik vizesi basılan. Sürecin finali bile değişk oldu. çok teşekkür ederim. Herkesin şansı ve bahtı açık olsun.

• @lumos slm herkese kcc mail gönderdim vaka numaramiz. Current yani aktif diyor acaba umut varmı mülakat alabilirmiyiz bilen yazsın lütfen. Çok sıkıcı bir süreç bilen bilir)

• ⭐⭐

@Ibrahim-Akbaba Merhaba, sorulariniza saglikli cevap alabilmek icin oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasimalisiniz.

Hangi seneden bahsettiginizi ve hatta vize turunuzu bile anlayamiyorum. Yazdiginiz metinden de acik degil ifadeniz, belki ben anlayamadim kusura bakmayin.

• @Ibrahim-Akbaba dv 2022 2023 green kard mülakat içi yapmıştım

• ⭐⭐

@Ibrahim-Akbaba Size daha once yazdigim mesajdaki mavi renkli cumleye tiklayin, ve imzanizi lutfen hesabiniza yerlestirin. DV2023 kazaniysaniz surec bitti bu arada.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |